Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ulica FABRYCZNA

ul Fabryczna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
345 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Dobrze poinformowany~

~Dobrze poinformowany~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 10:31:29

Zamiast czarnych sa teraz czerwone :D BTW kto kladzie najpierw chodnik a pozniej go rozkopuje? :D

No nie firma która wykonuje zlecenie. Oni szanują pieniązki. Zrywanie chodnika jest dodatkowo płatne bo nie było na czas dokumentacji do wymianu przewodów.
Czyli następny przykład gospodarnosci BAJA!
Banda nieudaczników!

#42 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:09:00

No nie firma która wykonuje zlecenie. Oni szanują pieniązki. Zrywanie chodnika jest dodatkowo płatne bo nie było na czas dokumentacji do wymianu przewodów.
Czyli następny przykład gospodarnosci BAJA!
Banda nieudaczników!

Nieudacznik to cie robił

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:42:56

Nieudacznik to cie robił

Ktokolwiek jestes " jezu" ja zdisiaj skladam zawiadomienie o przestepstwie za te slowa wuklgarne,ublizanie ludziom.

#44 ~Greg~

~Greg~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:53:23

Nieudacznik to cie robił

Kwi kwi kwi.....

#45 ~Mieszkaniec Głogowa~

~Mieszkaniec Głogowa~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:54:37

Nieudacznik to cie robił

Kuje prawda w oczy!!! I dobrze, bo koniec bliski!

#46 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:59:38

Nieudacznik to cie robił

Widze brak argumentów na prawde!
Kwi kwi kwi.....

#47 ~Mozo~

~Mozo~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 12:04:20

Ktokolwiek jestes " jezu" ja zdisiaj skladam zawiadomienie o przestepstwie za te slowa wuklgarne,ublizanie ludziom.

Nie ma sensu,ten czowiek to trol opłacony przez Baja który za pare złotych robi wpisy co Baj mu podsynie na karteczce. Typowe zachowanie u ograniczobych.
Co jest pewne to gruncik robi się ciepły pod Bajem i spółką, gorączka rosnie i dlatego słychać skomlenie....

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 12:11:24

Nie ma sensu,ten czowiek to trol opłacony przez Baja który za pare złotych robi wpisy co Baj mu podsynie na karteczce. Typowe zachowanie u ograniczobych.
Co jest pewne to gruncik robi się ciepły pod Bajem i spółką, gorączka rosnie i dlatego słychać skomlenie....

Masz zupelna racje ale jeze nie kwicza chyba, a inne zwierzatka, znacie te bielutko-i rozno kolorowe "chrumki " ?

#49 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 14:03:19

Nie jestem opłacalny przez Pana Burmistrza ani nie dzialam z Jego polecenia. Jestem zwykłym mieszkancem gminy i uważam ze Burmistrz Baj jest najlepszym gospodarzem gminy od wielu lat. Stara się, prowadzi inwestycje i dlatego warto go poprzeć. Natomiast nie toleruje obrażania Jego Osoby. Każdy kto obraża Pana Burmistrza Baja też będzie obrażany przeze mnie. Taką mam misje, małą prywatną wojnę.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 14:14:33

Nie jestem opłacalny przez Pana Burmistrza ani nie dzialam z Jego polecenia. Jestem zwykłym mieszkancem gminy i uważam ze Burmistrz Baj jest najlepszym gospodarzem gminy od wielu lat. Stara się, prowadzi inwestycje i dlatego warto go poprzeć. Natomiast nie toleruje obrażania Jego Osoby. Każdy kto obraża Pana Burmistrza Baja też będzie obrażany przeze mnie. Taką mam misje, małą prywatną wojnę.

Nie sciemniaj! Kwi kwi kwi

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 16:03:46

Nie sciemniaj! Kwi kwi kwi

Nie kłamie nigdy nie będzie to możliwe a także w Polsce i na świecie. Jego zdaniem to nie jest prawdziwe wojsko i tak jest w podkategoriach GŁOGOWSKICH. Nie wiem jak to jest że PLANTATORZY którzy chleją dzisiaj i jutro i za tydzień wiedzą więcej niż urzędnicy i internauci oraz profesorowie uniwersytetów. Dlatego plantator byłby dobrym burmistrzem gminy i prezydentem USA. Gówno z wielbłąda zazwyczaj jest smierdzące a jego dotknięcie grozi śmiercią. Dlatego wszyscy murzyni uciekają do Europy i domagają się azylu w GŁOGOWIE bo wiedzą że gmina jest bogata a socjal wysoki. Nie mam pojęcia jak oni się tutaj dostali łodziami z Libii oraz Kurdystanu lecz nie obchodzi mnie to w ogóle. Ja jestem od czarnej roboty i dlatego znajomi i inni użytkownicy mówią o mnie czarnuch. Ale ja się za to nie obrażam tylko czekam na wybrankę swojego życia albo konta bankowego. Domagam się zwrotu pieniędzy za darmo oraz samochodów osobowych marki Mercedes klasy C i kilku domów jednorodzinnych na Niwie. Jeśli nie spełnicie moich żądań naśle na was moich znajomych którzy ćwiczą boks codziennie od początku istnienia świata.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 20:35:49

Burmistrz Baj jest człowiekiem z klasą i ma swój honor. Nie podaje karteczek czy nie mówi co kto ma robic. Inaczej natomisat jest z p. Mikołajczykiem, który wysluguje sie 3 osobami, którzy używają słów i retoryki chamskiej na forum. Ale jaki pan taki kram.

#53 ~Greg~

~Greg~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 22:28:38

Burmistrz Baj jest człowiekiem z klasą i ma swój honor. Nie podaje karteczek czy nie mówi co kto ma robic. Inaczej natomisat jest z p. Mikołajczykiem, który wysluguje sie 3 osobami, którzy używają słów i retoryki chamskiej na forum. Ale jaki pan taki kram.

Kwi kwi kwi....
Oderwią od koryta....
Kwi kei kwi....

#54 ~Greg~

~Greg~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 22:28:53

Kwi kwi kwi....
Oderwią od koryta....
Kwi kei kwi....

#55 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 22:42:29

Kwi kwi kwi....
Oderwią od koryta....
Kwi kei kwi....

Kwa kwa kwi kwi Baj burmistrzem bedzie znów chociaż trolle piszą brednie na niego dzień i noc kwik kwik kwa kwa Baj Naj

#56 ~Greg~

~Greg~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 22:53:01

Kwa kwa kwi kwi Baj burmistrzem bedzie znów chociaż trolle piszą brednie na niego dzień i noc kwik kwik kwa kwa Baj Naj

Jak miło słyszeć to skomlenie!
Grunt ucieka spod nóg...
Kwi kwi kwi....
Nie zabierajcie nan koryta....kwi kwi kwi...

#57 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 02:10:53

Jak miło słyszeć to skomlenie!
Grunt ucieka spod nóg...
Kwi kwi kwi....
Nie zabierajcie nan koryta....kwi kwi kwi...

Paweł Baj jest Naj a Jeż czuwa całą dobę na forum

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 05:47:31

Kwi kwi kwi.....
Słychas skomlenie odrywanych swin od koryta!!!

#59 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 05:52:43

Weź pomóź Bajowi ktory w ramach projektu modernizuje oświetlenie przy ul Fabryczna, malujcie razem słupy z lat 80

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 06:23:16

Weź pomóź Bajowi ktory w ramach projektu modernizuje oświetlenie przy ul Fabryczna, malujcie razem słupy z lat 80

Mam nadzieję, że za ten remont ktoś beknie. Obiecywana szerokość drogi 5,5 m w rzeczywistości będzie szerokością w sam raz do wyminięcia się dwóch rowerów. Obiecanki były piękne, a rzeczywistość ma się do nich nijak.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych