Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 09:10:52

chcemy łatwiejsze egzaminy teoretyczne!!!!!!!!!!!!!!!!!

#22 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 10:24:51

Hehe widze jak jeźdzą dziadki co im wszystko wolno a lusterka są dla innych,ale widze też jak jeźdzą nowi kierowcy. Do konca już nie wiem kto stwarza większe zagrożenie. Bądz co bądz niech dają prawko wszystkim minimalny test,jeśli nadajesz się do jazdy wyjdzie w praniu, reszta powinna mieć kategorycznie zabierane, przekroczenie o 30km zabrać, wjazd pod prąd zabrać, zjeźdzasz z ronda z lewego pasa wymuszając tym co znajdują sie na prawym zabrać. itp itd. ja zdawalem 9lat temu za pierwszysm razem w krk, nigdy nie dostałem mandatu bo jeźdze z glową co nie znaczy wolno. A jak trzeba było wyklepać auto to na matoła który to zrobi na swoj koszt też nie problem w mieście znaleźść;)

#23 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 06:53:59

mafie  w tych wordach :angry:

#24 ~sonia~

~sonia~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 09:11:18

co jakis czas slysyzy sie o nowych zmianach w egzaminie, ale i tak trzeba go zdac, sama przygotowywalam sie do testow ze strona prawo-jazdy-360, kazde pytanie wyjasnione i wszytsko się potworzylo w WORD, teraz czas na praktyke

#25 AgataS

AgataS

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 12:58:19

Jak dla mnie to nowe zmiany, które mają sie pojawić są bardzo niekorzystne i w sumie powodują jedynie wyciąganie dodatkowej kasy od kierowców. 

Dobry sklep motocyklowy, rękawice, kombinezony, kaski AGV: http://motomoda24.pl...manufacturer=49

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo jazdy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych