Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~prawda~

~prawda~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 13:21:06

Przeczytałam na stronie Pani Agnieszki Woś:
Doświadczenia społeczne w skrócie: ■rozwój Stowarzyszenia Dobry Dom w Nowej Sarzynie przy którym dzięki wsparciu Pana posła Zbigniewa Rynasiewicza ... Jadnoczesnie Pani Agnieszka pisze, że jest osobą bezpartyjną.
Trzeba mieć odwagę, żeby przyznać się do tego z kim się trzyma. A może to wstydliwa sprawa?

#82 ~klaps~

~klaps~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 13:27:04

Czasem zadaje sobie pytanie, jak to możliwe? "Samorząd z dala od polityki", a tuż obok napis Platforma Obywatelska. Czy ludzie należący do klubu PO naprawdę zamierzają być w samorządach z dala od polityki? Czy dobry polityk może być zdala od polityki? Bo może skoro polityka ich nie interesuje to powinni ustąpić miejsca tym, którzy odnajdują się w polityce, "by żyło się lepiej - wszystkim".

#83 ~zainteresowana~

~zainteresowana~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 19:19:34

Pani Agnieszka Woś jest bezpartyjna- tzn. ŻE NIE NALEŻY DO ŻADNEJ PARTII a jest tylko POPIERANA przez PO. To jest ogromna różnica. Trzeba było być na którymś ze spotkań przedwyborczych, to "prawdo" dowiedziałabyś się co to znaczy!
Ja byłam i wiem

#84 ~zainteresowana~

~zainteresowana~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 19:20:57

Pani Agnieszka Woś jest bezpartyjna- tzn. ŻE NIE NALEŻY DO ŻADNEJ PARTII a jest tylko POPIERANA przez PO. To jest ogromna różnica. Trzeba było być na którymś ze spotkań przedwyborczych, to "prawdo" dowiedziałabyś się co to znaczy!
Ja byłam i wiem
A jeżeli nie wiesz, co znaczą te dwa słowa to poszukaj je w słowniku

#85 ~adek~

~adek~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 19:24:46

A co macie do PO? Jak na razie PIS popada w samoistną ruinę i stawia na ludzi z "ciemną" przeszłością, np. na działaczy w PZPR i bez wykształcenia...

#86 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
 • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 00:15:18

PANIE WÓJCIE GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA W PIERWSZEJ TURZE !!! A PANI WOŚ ORAZ CAŁEJ RODZINIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

#87 ~ania~

~ania~
 • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 07:37:47

A może jednak gratulujemy Pani Agnieszce, a podziękujemy panu wójtowi.

#88 ~ladida~

~ladida~
 • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 17:09:13

Tak, Pani Agnieszce należy podziękować za te cudowne obietnice. Patrząc na wynik wyborów należy stwierdzić iż jest jednak sprawiedliwość na tym świecie jak również na liczbę głosów oddanych na Panią Agnieszkę widać jak bardzo ludzie potrafią być łatwowierni i wierzą w to co jest napisane na ulotce i bardzo mocno podkoloryzowane. Gratuluję zwycięzcy, który wygrał w piękny stylu- bez rzucanych oszczerstw i obelg. Zostało docenione i zauważone to co P. Dobrzański zrobił dla naszej gminy. Duzo cierpliwości i wytrwałości życzę w czsie nowej kadencji.

#89 ~maja~

~maja~
 • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 19:15:56

Gdyby nie pomoc ze strony proboszcza z Medynii i z okolicznych wiosek, to Dobrzański gówno by wygrał, lecz przeszedł by p. Kramarz. Jednak powinien Edzio podziękować klechom i ludziom dla których nie liczą się ambicje i wykształcenie.

Nic dziwnego "ręka rękę myje"

Pani Agnieszko gratuluję wytrwałości i odwagi
Widać, że kobiety są nadal dyskryminowane

Nic tylko żal, zobaczymy co PAN z Zalesia zrobi i czy w końcu do końca pogrąży tą gminę!!!?

#90 ~OBIEKTYWNY~

~OBIEKTYWNY~
 • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 09:35:27

A teraz trochę o sytuacji w gminie.
Pan Dobrzański pozostał na swoim stanowisku i to już po 1 turze, ale nie mnie to oceniać. Jak większość wie na koniec jego kadencji gmina posiadała zadłużenie rzędu ok 7mln zł, ale czy na pewno?

Zadłużenie jest podane do informacji publicznej i każdy ma prawo to wiedzy na ten temat, ale czy wszyscy wiedzą że w dniu 10 listopada 2010r. został zaciągnięty kolejny kredyt który pogrąża gminę i pozostawia ją z debetem 12mln zł.

Więc drodzy wyborcy czy wiecie jakie mogą być tego następstwa? Ano takie że gminie Czarna grozi ZARZĄD KOMISARYCZNY (dla niewiedzących: jest to sytuacja w której państwo przejmuje władzę nad gminą i wszelkie środki wpływające do kasy gminy zostają wykorzystywane do spłacenia kredytu). A następstwa tego są takie że w całej gminie zostają wstrzymane wszelkie inwestycje i nie są podejmowane nowe.

Tak więc zachęcam wszystkich do refleksji nad konsekwencjami waszych głosów podczas wyborów samorządowych, a zwolennikom pana Dobrzańskiego życzę koszmarów sennych o przyszłości naszej gminy i następstw waszych głosów poparcia dla pana wójta.

#91 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
 • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 19:47:45

Witam. Panie Obiektywny, proszę nie siać paniki wśród społeczeństwa Gminy Czarna, sam pan dobrze wie, że aby wszedł zarząd komisaryczny to zadłużenie musi przekroczyć 60% budżetu rocznego gminy a 12 mln to 30% , więc jak pan coś chce wyjaśnić to niech wyjaśnia do końca.
Finanse gminy można przyrównać do budżetu domowego- aby coś zrobić kosztowniejszego trzeba wziąć kredyt i nie jedna osoba tak robi. Dodam, że nie jestem pracownikiem żadnego z urzędów ani radnym -żeby o tym wiedzieć po prostu chodzę na zebrania. Zacytuję słowa pani prezydent Warszawy „ aby się rozwijać trzeba się zadłużać”- stolica ma ponad 40%. Dofinansowania z UE nie są wieczne więc trzeba z tego korzystać.

#92 ~ladida~

~ladida~
 • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 20:35:05

Widać to wielkie zadłużenie po rankingu Złota 100 gmin, w którym Gmina czarna zdobyła NAJWYŻSZE miejsce z całego powiatu- 32! przypomnę jeszcze iż w tamtym roku Gmina Czarna była poniżej 60 miejsca. Więc jak widać nie jest tak źle. Jeśli chodzi o rzekomą pomoc księży w wyborze obecnego Pana wójta to przecież każdy z nas głosuje według własnego sumienia i swoich przekonań i nikt za niego nie postawił krzyżyka przy nazwisku żadnego z kandydatów.

#93 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 16:38:24

w Czarnej był Kaczyński, a w Łańcucie Antoni Macierewicz....

Przybył sławetny rycerz, żeby ludziom z mózgu galaretę robić

#94 ~Deforma szkolnictwa PiSu~

~Deforma szkolnictwa PiSu~
 • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 21:50:23

Ciekawe jakom prawem Dyrektor szkoły podstawowej w Czarnej przerwała lekcje i przyprowadziła całe gimnazjum na to spotkanie??????Czy to nie jest manipulacja młodymi umysłami? Dyrektorka powinna za to odpowiedzieć dyscyplinarnie Szkoła jest do nauczania i nie powinna się wtrącać do polityki, nalezy uczyć niezalezności.

 

Już po dwóch dniach roku szkolnego wszyscy rodzice uczniów wiedzą że reforma szkolnictwa minister Zawadzkiej i rządu PiS to ogromna porażka. Ale ogromna porażka dla uczniów!!!

W poniedziałek moje dziecko zaczyna lekcje o godzinie 7:10 w szatni zaś w środę zaczyna dzień lekcyjny o 12:55 językiem polskim w sali gimnastycznej.

PiS zmniejszył ilość lekcji informatyki i programowania do 1 godziny tygodniowo co spowodowało obniżenie zarobków nauczycieli informatyki oraz zwolnienie jednego z informatyków ale podwyższył ilość lekcji religii do tego 2 tygodniowo dzięki czemu zatrudniono dodatkowego księdza a zarobki księży będą wyższe. 

 

Deforma Zalewskiej to buurdel do potęgi

 


#95 ~czy Kaczyński ma chłopaka?~

~czy Kaczyński ma chłopaka?~
 • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 15:44:56

link: w w w. p i k i o. pl / oficer-wywiadu-chlopak-kaczynskiego/
Czegoś takiego jeszcze nie było. Oficer wywiadu ujawnił dane na temat osoby – według jego wiedzy – będącej w związku z Jarosławem Kaczyńskim, potwierdzając tym samym jego homoseksualność. Prezes PiS utrzymywał z nim kontakty seksualne od bardzo dawna. Teraz sprawa ujrzała światło dzienne.
Oficer wywiadu prowadził sprawę „BUŚ”, zbierając obciążające informacje o Jarosławie Kaczyńskim, które miały potwierdzić jego homoseksualność. Sprawa prowadzona była przez 5 lat.
Dowody zebrano w ramach rozpracowania sprawy w 1992 r. i 1993 r zakładając podsłuchy oraz monitoringi w miejscu gdzie por. Piotr Polaszczyk – tak według oficera nazywa się chłopak Kaczyńskiego
– W ramach prowadzonej sprawy, w obiekcie został zamontowany sprzęt umożliwiający rejestrację video. Spotkania por. Polaszczyka z Jarosławem Kaczyńskim odbywały się z częstotliwością kilka razy w miesiącu. Zwykle trwały one 1-1,5 godz i kończyły się stosunkiem seksualnym, zazwyczaj oralnym – przekonuje oficer służb.
Drugą sprawę obciążającą nie tylko Kaczyńskiego rozpracował nie kto inny jak Antonii Macierewicz. Sprawę o kryptonimie „PACZKA”, która rozpoczęła się w 1993 roku została zapoczątkowana właśnie dochodzeniem „BUŚ”. Miała ona dotyczyć działalności gospodarczej Polaszczaka, lecz był to tylko pretekst, ponieważ na to poświecono jedynie jedną stronę, reszta skupiała w sobie właśnie dowody w kwestii jego kontaktów seksualnych. Tutaj również stosowane były podsłuchy, materiały filmowe oraz obserwacja stacjonarna. Te i inne dowody zdobyte przez WSI nie znalazły się jednak w archiwach śledztwa pod kryptonimem „PACZKA”. W raporcie Macierewicza stwierdzono, że powodem były właśnie materiały obciążające Jarosława Kaczyńskiego.

#96 ~Maciora wyszedł z nory PiS~

~Maciora wyszedł z nory PiS~
 • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 11:21:48

w Czarnej był Kaczyński, a w Łańcucie Antoni Macierewicz....
Przybył sławetny rycerz, żeby ludziom z mózgu galaretę robić

Od jesieni związkowcy "Solidarności" oraz ich rodziny otrzymają zniżki na stacjach Lotos. Z kartą Lotos Biznes będą mogli kupić nieco taniej paliwa, a także oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt.
W środę 29 sierpnia Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, i Wojciech Weiss, prezes spółki LOTOS Paliwa, podpiszą porozumienie o współpracy. O sprawie poinformowało biuro prasowe Lotosu w komunikacie.
-Dotychczasowa współpraca "Solidarności" z Lotosem przynosi dobre efekty. Warto rozszerzać ją na wszystkich członków związku. Dlatego cieszę się z umowy i mam nadzieję na dalsze jej rozszerzanie - powiedział Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ "Solidarność".
Użytkownicy związkowych kart Lotos Biznes otrzymują rabaty - od kilku do kilkudziesięciu groszy - za każdy litr paliwa standardowego (Pb95, ON, LPG) lub paliwa premium Lotos Dynamic (Pb98, ON), a także 10 proc. zniżkę na produkty z menu Cafe Punkt, zakup olejów i płynów do spryskiwaczy oraz 15 proc. zniżkę na usługi myjni.

#97 ~tylko idiota popiera PiS~

~tylko idiota popiera PiS~
 • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 20:20:11

Głosować na PiS tylko dlatego że przekupuje mnie publicznymi pieniędzmi pochodzącymi z poniesionych przez PiS dla suwerena podatkami to tylko idiota może na PiS głosować.
Ceny prądu za PiS droższe niż w Niemczech
Ceny gazu za PiS droższe niż w Niemczech.
Ceny żywności za PiS droższe niż w Niemczech
Ceny piwa za PiS droższe niż w Niemczech.
Ceny leków za PiS droższe niż w Niemczech.
PiS to zguba PolskiZaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych