Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ekolożka_Ania~

~Ekolożka_Ania~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 12:47:21

Biedne zwierzątko, jeszcze niech szybciej deb***e jeżdżą !!

#2 ~Pablo~

~Pablo~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 13:21:24

Biedny guziec, Tera pójdzie na parówki na biedronki

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 13:24:26

Nie zycze Tobie Anno takiego spotkania z dzikiem bo wtedy powiedzialabys glupi dzik

#4 ~Mia~

~Mia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 13:29:19

#5 ~Mia~

~Mia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 13:30:56

Anno, weź leki ktore lekarz zapewne Ci przepisał. I zacznij myśleć mózgiem A nie racicami bo człowiekiem jesteś i normalny człowiek czuje w takiej sytuacji ulgę że ludziom nic się nie stało.

#6 ~Lamka~

~Lamka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 13:37:27

Trzeba być naprawdę deb***ka żeby się nazywać ekolozka i wypowiadać w sprawie dzika w ten sposób.ciekawe na czym piszesz i w jakich ekologicznych butach biegasz po tych polowaniach przeszkadzając

#7 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 13:50:09

A moze ani dzika do domu dac i zobaczymy kto wtedy bedzie biedny

#8 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 13:56:31

Tak..pamiętaj abyś muchy nie zabijała, komara, kleszcza, myszy w swoim 

mieszkaniu....to są tez biedne zwierzątka.

#9 ~Szatan~

~Szatan~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:05:22

Do deb***i takich jak Anna i inni zieloni szalency zoofile weź dzika do łóżka i zostań jego loszka zobaczymy jak wtedy będziesz mówisz jak zaorze twe pole wszystkie fundacje obrońców zwierząt czyt.wyzyskiwaczy na Sybir do Putina
Amen.

#10 ~Kony~

~Kony~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:09:01

Mogłoby dojść do tragedii ? Przecież doszło.
Raz miałem dzika przed maską. Żona krzyknęła : dzik! A ja jeszcze zdążyłem rozejrzeć się po polach, zanim zatrykałem absem i dzik uciekł.
Tylko że po lodzie i śniegu jedzie się 40km/h, bo szybciej to można siebie albo kogoś. ...bardzo szybko.
Pamiętajcie ludzie, bo następny artykuł może być o Wasze. Ja już miałem swój na 112. Napisaliby co innego, gdybym tylko jechał z dozwoloną tego dnia, a i tak wycinali mnie z samochodu.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:15:40

Eno. Szatan. Ty to masz kloakę między uszami. Pamiętaj, że ludzie tak samo giną w wypadkach jak zwierzęta. I ktoś po Tobie może tak odpowiedzieć Twojej matce, siostrze albo innym bliskim, którzy chcieliby zostawić dobre słowo w odpowiedzi na radość z Twojego zaliczenia zderzaka....takich jak Ty jest więcej niestety.

#12 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:25:42

Kierowcy należy się 640 zł za zabicie dzika. Ile płaci Polski rząd za jedną sztukę!!! A jak była prośba to i stawka lepsza.

#13 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:41:33

Nie powinno się wybijac większej części populacji, ale trzeba zmniejszyć nieco liczbę dzików wilków jeleni bobrów I lisów w szczególności. Trzeba też coś zrobić z że zdziczalymi psami ,,hiszpańskimi,, niszczą gniazda zabijają zające małe sarny MOŻE ZIELONI SIE TYM ZAJMĄ dla dobra natury. Może też zaczną hodować i wypuszczać niektóre zwierzęta jak myśliwi i dokarmiać jak myśliwi. Dodam nie poluje, strzelił bym do zwierząt tylko gdybym musiał.

#14 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:42:49

Bezpańskimi.

#15 ~dzik~

~dzik~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 15:26:18

Ciekawe zestawienie faktów najpierw się stwierdza że dzik nie przeżył, a dopiero potem że ludzie wyszli bez szwanku.

#16 ~Mmm~

~Mmm~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 17:01:25

To teraz eko-terroryści, zrzutka na remont samochodu.

#17 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:55:17

Ale jazda szaun dla kierowcy że o jednego dzika mniej ale powinno to trafić na jakiegoś zielonego albo myśliwego może mieli by wtedy inne podejście do sprawy

#18 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 21:11:35

Uuu to jest o jednego szkodnik mniej brawoooo

#19 ~Zibi~

~Zibi~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 21:49:45

Pani Ania jest jak ta wstretna rozjechana swinia, otumaniona i pewnie tak samo paskudna dlatego broni swojego gatunku

#20 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:06:41

Zgadzam się zieloni powinni pokrywać szkody drogowr i w uprawach

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych