Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Qwas~

~Qwas~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 10:44:59

"Nie powinniśmy mówić o maleniu"-u mnie mówi się o spadku a nie o maleniu...

#2 ~Ateista~

~Ateista~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 10:58:09

Jak paliwo podrożeje, to ja pier***ę jeździc autem. Gdzie będę mógł, tam rowerem pojadę a w wyborach zagłosouję na Jarka, mimo faktu że go nie cierpię, ale bardziej od niego wku***ają mnie ceny. Jak jest taki mocny w gębie to niech się wykaże i pokaże co potrafi.

#3 ~leo~

~leo~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 11:19:46

Było wybierać partię matoła?

#4 ~ml~

~ml~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 12:02:03

Co za bzdura, cena paliw to głównie podatki a cena ropy jest mniej istotna. Jeśli jest tak jak pisza w artykule, to dlaczego w 2008r, kiedy ropa kosztowała ponad 140$ za baryłkę(teraz ok 125$) to benzyna kosztowała około 4,7? Wg tego co piszą powinna wtedy kosztować ponad 6zł. Tylko, że jeszcze wtedy nie było tylu akcyz, podatków i innych śmieci w cenie benzyny...

#5 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 12:48:29

To zagłosujcie na Janusza Korwina Mikke i jego Partię Kongres Nowej Prawicy a nie na tych degeneratów z Po i Smiesznego Pisu !!!! Dziki Kapitalizmi Wolny rynek wszystko załatwi
Chcącemu nie dzieje się krzywda!

#6 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 13:12:25

Gaz LPG podrożeje?To w trosce o ekologię i budżet państwa!"Biedny" rząd oszusta Tuska znajdzie wytłumaczenie,że UE tak nakazała i rząd nie ma nic do powiedzenia(?)!!!!Hipokryci są siebie warci,tak biurokraci z Brukseli jak zakłamany rząd Tuska!

#7 ~okk~

~okk~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 13:29:10

To zagłosujcie na Janusza Korwina Mikke i jego Partię Kongres Nowej Prawicy a nie na tych degeneratów z Po i Smiesznego Pisu !!!! Dziki Kapitalizmi Wolny rynek wszystko załatwi
Chcącemu nie dzieje się krzywda!

Dobrze prawisz, problem tylko w tym, że ludzie myślą że nie ma innych partii poza PO i PiS.

#8 ~tabula rasa~

~tabula rasa~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 15:49:31

co za drogo wam??? za słabo, jak widać, lizaliście ryżemu d.pę!! ustawcie się w kolejce przed URM i do lizania d.py ryzemu odmaszerować!!

#9 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 18:27:13

W piątek na stacji BP cena 95 6,09! - Nisko 5,85

#10 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 18:28:59

Dopisek - stacja za Stobierną - kierunek Lublin

#11 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 09:08:23

Przeginają z tymi akcyzami i innymi podatkami, kiedy zrobimy z nimi porządek?!?!
Jak ktoś ma duże auto w dieslu może jak ja zamontować sobie LPG. Tu goście robią takie coś: http://www.lpghouse.pl/produkt bo trzeba się ratować. Jak tak dalej pójdzie będziemy jeździć na drewnie albo konno.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych