Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:37:06

I bardzo dobrze,trzeba podtrzymywać tradycję. Sprzedał prostak Jezusa A Wy go bronicie,ciemniaki ?

Prostakiem i ciemniakiem to ty zalatujesz i szukasz towarzystwa podobnych sobie. 

Nie potrafisz bajki odróżnić od rzeczywistości. Judasz nie zajmował się sądzeniem Jezusa ani wydawaniem na niego wyroku. Nie był więc sprawcą jego śmierci. Głupia tradycja przynosi tylko kpiny z tych,który ją podtrzymują.

#42 ~POlszewik~

~POlszewik~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:38:57

Jestem często zawodowo w zachodniej części kraju, wiecie jak tam zareagowali? Większość powiedziała - Ach, na Podkarpaciu, a to normalne, tam diabeł dobranoc mówi, Polska A, wyborcy PiSu itd.
Wstyd kuźwa jak diabli!

To wypier... Do tych liberalno-tęczowych i oświeconych. Tak cię ubogacą, że z płaczem wrócisz.

#43 ~RZ~

~RZ~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:42:43

Wypada żałować, że ten pismak, pseudo- dziennikarz, który z igły zrobił widły, nie oberwał kilka pał na ten tępy łeb.

#44 sto-krotka

sto-krotka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1037 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:43:11

To wypier... Do tych liberalno-tęczowych i oświeconych. Tak cię ubogacą, że z płaczem wrócisz.

Sam zabieraj tłustą doopę z Polski! tu nie ma miejsca na zacofanie i tych co wspierają złodziei, pedofilów i kłamców!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:46:51

Minister spraw wewnętrznych,pan Joachim Brudziński potępił wydarzenie w Pruchniku i napisał m.in:"..po latach przerwy i wezwań miejscowego proboszcza, ktoś reaktywował idiotyczna,pseudoreligijną hucpę. Koszta wizerunkowe dla Kościoła,Polski i Polaków olbrzymie."

Dopóki nie zobaczyłem nagrania nie byłem zdolny uwierzyć,że tak potężna ciemnota funkcjonuje niedaleko.

#46 ~jozek~

~jozek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 20:13:46

Protestuję, żeby pogańską manifestację łączyć z chrześcijaństwem, tylko dlatego, że pojawiła się w niej kukła Judasza.

#47 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 20:22:15

Pruchnik to od paru lat miasto a nie wieś. Wiadomo nie wygląda na miasto ale formalnie nim jest.

Może i ma prawa miejskie, ale po tym incydencie, dla całej Polski (a nawet świata) pod względem mentalnym będzie wiochą zabitą dechami...

#48 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 20:37:46

nie słyszałem by żydzi potępiali mordy na chrześcijanach,w ubiegłym roku ponad 200tysięcy bestialsko zamordowanych.ostatnie zamachy w w Sri Lance.unia milczy, żydzi milczą,ale w Polsce spalono kukłę żyda,i lewactwo żydowskie z pianą na ustach szaleje

#49 ~ZZZ~

~ZZZ~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 20:40:06

Ten zwyczaj to tylko zwyczaj. Praktykowany na całym świecie. Chodzi o ukaranie zdrajcy który symbolizuje zło. Tradycja wywodzi się jeszcze z czasów pogańskich.

Przypomnę że Żydzi też mają podobny zwyczaj wieszania i bicia kukły Hamana w święto Purin. A to podobno najbardziej wesołe święto żydowskie.

Dokładnie. Ale Żydostwo wiece oburza się. No jakże ktokolwiek może mieć prawo bicia kukły poza Żydem ? Oczywiście musi być to kukła goja. Co za przewrotne i fałszywe plemię. Przestańcie zatem pisać głupoty o antysemityzmie i potępianiu tego zwyczaju jeśli go nie rozumiecie. A, że Żydzi protestują ?  I co z tego?

#50 ~ewewe~

~ewewe~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 21:32:18

wstyd na cały świat pogaństwo w każdym calu

#51 ~ad~

~ad~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 21:35:44

Brak znajomości podstawowych faktów historycznych co poniektórych i argumenty na poziomie dziecka z przedszkola przerażają mnie. To ja już wolę jako napływowy z Podhala zostać tu;) na dłużej jako ciemnogród katolik nieoświecony i dobrze mi z tym, podoba mi się tutaj, ludzie tutaj przynajmniej nie są tak zacofani mentalnie jak ci na zachodzie. A ta sto-krotka to widać że honoru i odwagi nie ma. Jest się czym chwalić. Wykolejenia to akurat idą z zachodu

#52 ~Jogler~

~Jogler~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 21:52:25

Zanim zaczną palić kukly niech przeczytają choć raz w życiu że zrozumieniem Ewangelię, są takie wydania z komentarzami, polecam.

#53 ~Figon~

~Figon~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 22:20:55

No cóż, Podkarpacie.

#54 ~A.M.A.N. rządzi wami~

~A.M.A.N. rządzi wami~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 01:06:34

polacy oddajcie żydowskim organizacjom z USA 300 miliardów dolarów za mienie bezspadkowe, i to JUZ!!!

RAUS!!!

#55 ~Gargus~

~Gargus~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 05:44:57

To jude byl sprzedawczykiem i z tego tytulu nie ma spokoju. Podla postac

#56 ~Jurgen~

~Jurgen~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 05:50:54

Co to ma byc aby zyd meczal jak baran, jak jude jest sprzedawczykiem to trzeba o tym trabic. Taka kanalia jest odrazajaca

#57 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 05:54:04

Ta impreza (abstrahując od Żydów), jest po prostu deb***na i nie powinna być organizowana.

#58 ~kesja~

~kesja~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 06:11:42

Czyżby Grzegorz Braun ostatnio odwiedzał Pruchnik?

#59 ~Ron~

~Ron~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 06:12:39

Lekarz na dzisiaj?

#60 ~Rom~

~Rom~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 06:16:08

Troche oczy przecieram i wstyd mi ze takue rzeczy u nas na podkarpaciu. Trzeba byc polglowkuem zeby odprawiac takuw cyrki. Teadycja teadycja, ale ludzie...

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych