Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 09:02:54

Za siebie i 5000 mieszkancow gminy. Czyli wszystkich minus Ciebie.

Coś kiepsko z matematyką u Ciebie. Ustrzyki w 2016 roku miały 9 235 mieszkańców, przy czym trend jest MALEJĄCY. Właśnie przez takie działania jak blokada nowych miejsc pracy. No ale gratuluje "świeżego powietrza" - szkoda tylko, że zimą trochę inaczej ono pachnie.

#42 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 21:00:35

A Ty QQ jesteś pracownikiem urzędu gminy, że wiesz o rzekomych „biznesmenach” ubiegających się o odszkodowania, czy może jesteś tym słynnym Mapetem? Mhm?? Skoro masz pracę to co się martwisz o innych, którzy najwidoczniej nie chcą pracować. A jeżeli chcą to w innych warunkach. Pomyślałeś? No chyba, że jesteś jednym z tych, którzy trzęsą d...ą przed zmianą władzy, bo stracą swoją ciepłą posadkę? Wtedy to i praca w Gryfskandzie byłaby dobra. Uszanuj to, że ktoś ma inne zdanie niż Twoje i Teojego góru!

#43 ~qq~

~qq~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 07:34:12

A Ty QQ jesteś pracownikiem urzędu gminy, że wiesz o rzekomych „biznesmenach” ubiegających się o odszkodowania, czy może jesteś tym słynnym Mapetem? Mhm?? Skoro masz pracę to co się martwisz o innych, którzy najwidoczniej nie chcą pracować. A jeżeli chcą to w innych warunkach. Pomyślałeś? No chyba, że jesteś jednym z tych, którzy trzęsą d...ą przed zmianą władzy, bo stracą swoją ciepłą posadkę? Wtedy to i praca w Gryfskandzie byłaby dobra. Uszanuj to, że ktoś ma inne zdanie niż Twoje i Teojego góru!

A Ty Inko (W?) nie czytasz lokalnej gazety GB? Tam było to dokładnie opisane. No ale pewnie sobie to zmyślili. A martwię się o nowe miejsca pracy, bo potrafię patrzeć dalej niż czubek własnego nosa. Po Twoim wpisie widać, że to byłą rozgrywka pomiędzy burmistrzem a tymi co go nie lubią. A Ty uszanuj to, że mieszkańcy nie muszą byś skazani na interesiki TWA od turystyki.

A kim jestem? To kombinuj dalej bo jak na razie, to zgadywanie Ci nie wychodzi.

#44 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 08:33:10

QQ domyślam sie kim jesteś, lecz ze względu na RODO nie napiszę tego. Jednak tak jak piszesz ja patrzę „na czubek własnego nosa” i dlatego nie chcę tu tego co Gryfskand oferuje Hajnówce czy Gryfinowi. Ty rzekomo patrzysz na dobro innych, a w rzeczywistości na swoje i swojego guru, którego największą bolączką jest, że ludzie postawili mu veto. Ciekawe dlaczego go to tak boli???

#45 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 08:33:30

QQ domyślam sie kim jesteś, lecz ze względu na RODO nie napiszę tego. Jednak tak jak piszesz ja patrzę „na czubek własnego nosa” i dlatego nie chcę tu tego co Gryfskand oferuje Hajnówce czy Gryfinowi. Ty rzekomo patrzysz na dobro innych, a w rzeczywistości na swoje i swojego guru, którego największą bolączką jest, że ludzie postawili mu veto. Ciekawe dlaczego go to tak boli???

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 16:31:46

Pudło. Nie znamy się. Najlepsze w tym jest to, że cały czas traktujecie powstanie tego zakładu jak by to był osobisty folwark burmistrza. 60 miejsc pracy, to potencjalnie źródło utrzymania dla 60 rodzin. Jedź do tych miast i powiedz im, że zamykasz im zakład i źródło utrzymania - bo "dymi". To również dochody dla miasta. Czego za bardzo pojąć nie możesz. Turystyka, to dziedzina sezonowa. Co proponujesz w zamian tym, którzy nie chcą się zajmować turystyką a chcą żyć w tym mieście?? a stronie miasta proponują sprzątanie Strwiąża. A tak na poważnie, to jakiś pomysł na powstrzymanie tendencji spadkowej w ilości mieszkańców miasta?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 19:41:25

Dobrze, ze pan burmistrz sie w pore opamietal i do otwarcia tych zakladow nie dopuscil. Zniszczyc miasto dla 60 miejsc niewykwalifikowanej kadry. Moze w koncu przekalkulowal?

Podobno ma otworzyć firmę Microsoft, aby wykorzystać potencjał intelektualny mieszkańców Ustrzyk Dolnych.Załatwi to na pewno pan Wojciechowski razem z pozostałymi protestującymi.Do tego zrobią z Ustrzyk drugie Zakopane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych