Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wakacyjna apteczka: co do niej włożyć :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ronald~

~ronald~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2010 - 16:39:29

apt4eczka jest megawazna,ale najwazniejsza jest swiadomosc ze ktos na miejscu pomoze,dlatego zagranice tlyko z dobrym biurem! to naprawde bardzo wazne zeby tam nie byc pozostawionym samemu sobie, my kupujemy tylko w travelplanet bo oni maja najlepszych operatorow i chwala sie ze maja bardzomalo reklamavcji etc a sami nigdy nie narzekalismy na opieke rezydenta

#2 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 09:31:50

W krajach arabskich trudno o dobrego lekarza??????? No chyba pan kardiolog trochę pojechał! U nas za to są sami świetni specjaliści, którzy dodatkowo za wykonanie usługi w ogóle nie biorą w łapę...

#3 ~ziomal~

~ziomal~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2012 - 17:48:38

dużo , bardzo dużo prezerwatyw

#4 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 18:56:22

stoperan, to na pewno, jakieś elektrolity w razie biegunki, a w sytuacji odwrotnej - coś na zaparcia. Może czopki eva/qu, szybko działają, no i nie trzeba przechowywać ich w lodówce.

#5 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 21:42:59

dużo , bardzo dużo prezerwatyw

Tabletki ,,dzień PO "

#6 Aza

Aza

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 26 czerwiec 2016 - 19:24:37

... coś przeciwbólowego i przeciwgorączkowego, plastry, wodę utlenioną, coś na przeziebienie,..

Dokładnie to najważniejsze rzeczy również w mojej apteczce. Dodatkowo biorę wapno jak również altacet,

#7 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 19:11:24

Tylko czy właśnie te różne tabletki to nie powodują przy okazji jakiegoś odwodnienia lub czegoś w tym stylu? Już jakbym miała wybierać to chyba faktycznie czopki skoro nawet kobiety w ciąży mogą ich używać...

#8 ~Ofelia~

~Ofelia~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 22:03:54

Ja mam w apteczce octenisept, plastry, bandaz, fenistil, cos na oparzenia, cos od bolu glowy, na goraczke dla dziecka syrop, enterol, czopki evaqu, zel antybakteryjny i to chyba wszystko.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 09:53:05

koniecznei coś od alergii trzeba wziąć, kiedyś brałam wapno ale mało to dawało, dlatego teraz zawsze zaberam hitaxe fast, zresztą mam oderwane kilka tabletek z listka i noszę w portfelu, nigdy nie wiadomo kiedy się może przydać, szczególnie podczas wakacji, teraz trzeba uważać w lesie, bo grzyby pylą

#10 arekmozer

arekmozer

Bywalec

• PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 10:44:41

Apteczka jest ważna ale i książeczka zdrowia.

#11 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 15:51:19

U mnie też apteczka na "bogato" - nie tylko plastry, czy coś na ból i gorączkę, ale ziółka (mięta), urofuraginum (bo przytrafiają mi się infekcje pęcherza), także bros na owady, czy coś z Pantenolem na oparzenia słoneczne. Apteczkę powinna być dobrze zaopatrzona, bo na wakacjach człowiek raczej nie ma chęci latać po aptekach.

#12 elia

elia

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 10 październik 2017 - 16:18:46

może warto zakupić taką apteczkę w outdoorowych sklepach ? oni wiedzą czego nam trzeba 

#13 Ciska

Ciska

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 10 październik 2017 - 22:03:54

może warto zakupić taką apteczkę w outdoorowych sklepach ? oni wiedzą czego nam trzeba 

To chyba zależy na jak bardzo survivalowy wyjazd jedziemy, ale owszem, już się sama przekonałam, że w takich sklepach w apteczkach znajdziemy wszystko - od plastrów po tabeltki do uzdatniania wody :D

#14 elia

elia

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 13 październik 2017 - 17:30:21

To chyba zależy na jak bardzo survivalowy wyjazd jedziemy, ale owszem, już się sama przekonałam, że w takich sklepach w apteczkach znajdziemy wszystko - od plastrów po tabeltki do uzdatniania wody :D

masz jakiś sprawdzony sklep ?

#15 paulin_ka

paulin_ka

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 14 październik 2017 - 11:42:25

3 lata temu jechaliśmy na pól roczny wyjazd w ramach projektu badawczego - btw to byla najpiekniejsza wyprawa mojego zycia - naprawde polecam! taka apteczka to naprawde podstawa. rzeczywiscie najlepiej kupowac juz wyposazona kompleksowo w sklepach zajmujacych sie takimi uslugami. my uzupelnialismy ja sami i w miedzyczasie rzeczywiscie wychodzilo ze zamiast plastrow lepiej sprawdzilyby sie bandaże, ze przydaloby sie cos na odciski no i jeszcze wany watek - antykoncepcja ;p ja co prawda mialam wkładkę levosert wiec tematem antykoncepcji sie nie przejmowalam, ale kolezanka miala tygodniowy post zanim dotarlismy do jakiegos sklepu ;p nie bylo latwo zniesc jej towarzystwo w tym czasie ;p

#16 ~seksuolog amator~

~seksuolog amator~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 19:47:43

3 lata temu jechaliśmy na pól roczny wyjazd w ramach projektu badawczego - btw to byla najpiekniejsza wyprawa mojego zycia - naprawde polecam! taka apteczka to naprawde podstawa. rzeczywiscie najlepiej kupowac juz wyposazona kompleksowo w sklepach zajmujacych sie takimi uslugami. my uzupelnialismy ja sami i w miedzyczasie rzeczywiscie wychodzilo ze zamiast plastrow lepiej sprawdzilyby sie bandaże, ze przydaloby sie cos na odciski no i jeszcze wany watek - antykoncepcja ;p ja co prawda mialam wkładkę levosert wiec tematem antykoncepcji sie nie przejmowalam, ale kolezanka miala tygodniowy post zanim dotarlismy do jakiegos sklepu ;p nie bylo latwo zniesc jej towarzystwo w tym czasie ;p

no ,no ciekawe,ciekawe, czy ten wazny projekt badawczy to :Gęste pokrzywy ,a seks?

#17 ~Bajgiel~

~Bajgiel~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 18:48:32

ja mam apteczkę bcb lifesaver i ona mi w pełni wystarcza. Mam tam bandaże, rękawiczki, nożyczki, agrafki, plastry, paski do amykania ran, chusteczki do przemywania, chustę, napój izotoniczny, opatrunek na oparzenia i karat do ocenu stanu poszkodowanego

#18 Monika 678

Monika 678

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 19:13:48

Ja zabieram zawsze ze sobą dla dzieci czopki na zaparcia Eva/qu Bambini. Moje dzieci mają opory przed załatwianiem się w obcych łazienkach i efekt jest taki że są tygodniowe zaparcia. Tych czopków nie trzeba trzymać w lodówce, co jest dużym udogodnieniem.

#19 brunonka

brunonka

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 15 czerwiec 2020 - 19:49:33

Tabletki antykoncepcyjne, no chyba że jak nie bierzemy, a jedziemy się zabawić, to tabletke PO, bo nigdy nic nie wiadomo. Tym bardziej, że nawet nie trzeba z domu wychodzić żeby lekarz całkiem legalnie wypisał nam e-receptę (np. serwis lekarzonline.eu).

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych