Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

152 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~magda kielczyk~

~magda kielczyk~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 12:20:49

Jeśli chcesz dać książkę, to mogę ci polecić kilka tytułów. 
Lecę po tym, co jest aktualnie przecenione na Livro:

"Tylko dobre wiadomości" od Agnieszki Krawczyk

"Piękni dwudziestoletni" od Marka Hłasko

No i koniecznie "Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya widziana oczami Christiana".

Tym bardziej jeśli wybieracie się na nowego Greya do kina.

Wszystkie tytuły powinny wciągnąć.

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 18:15:18

Mój ukochany dostanie zestaw kosmetyków od henry the bearded, i książkę B jak Bauhaus.

#143 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 10:14:08

Na walentynki warto kupić cos fajnego, bo wszyscy chodzą do restauracji czy do kina. Niby spoko, ale może warto zrobić coś szalonego. Ostatnio byłam w tunelu aerodynamicznym na walentynki. Mega byłam zaskoczona prezentem! Polecam każdemu taką rozrywkę. 

#144 markopolo

markopolo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 październik 2018 - 18:18:16

mi sie bardzo podoba kosz prezentowy dla dziewczyny 

uwazam, ze jest bardzo elegancki i gustowny, mam nadzieje, ze mojej Moniczce sie rowniez spodoba :)

#145 markopolo

markopolo

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 październik 2018 - 18:18:10

elthi, zgadzam sie rowniez takie prezenty sa fajne :)

Użytkownik markopolo edytował ten post 29 październik 2018 - 18:19:06

#146 nefran

nefran

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 październik 2018 - 18:23:00

ja mysle, ze super pomysl to wyslanie bukietu np do pracy drugiej polowki. Na ostatnia rocznice zamowilem na poczta kwiatowa i bylo wszystko super!

#147 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 16:20:09

Ja zamówiłam na internecie wibrator. Mikołaj przyniesie go mojej mamie. Tato przebywa za granicą. Mama jest ładna i zgrabna, facetom się podoba. Dmucham więc na zimne, nie chce by zdradziła tatę.

#148 ~Adam27~

~Adam27~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 13:54:23

Może coś z kolekcji zegarków Albert Riele

#149 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 08:34:34

Dla mnie najfaniejsze na te okazje są jakies wyjazdy. W tamtym roku byłam z męzem w Hotelu Lubicz w Ustce. Morze o tej porze roku tez potrafi byc urokliwe. Hotel wywarł na mnie ogromne wrażenie, klimatyczne, stylowe wnętrza i piękna okolica wkoło. Zregenerowaliśmy się w spa, masaze, maseczki dla kobiety zawsze są czymś przyjemnym. Na pewno wrócimy tam latem :)

#150 ~yokka~

~yokka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 15:32:57

Ja zabieram chłopaka na wspólny lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly w Mirosławicach (niedaleko Wrocławia) :D Co prawda jedziemy dopiero kilka dni po walentynkach, ale tym bardziej sie nie będzie spodziewał :D

#151 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 13:35:18

Ja zamówiłam na internecie wibrator. Mikołaj przyniesie go mojej mamie. Tato przebywa za granicą. Mama jest ładna i zgrabna, facetom się podoba. Dmucham więc na zimne, nie chce by zdradziła tatę.

I co? Mama zadowolona? Przesyłka dotarła szybko?

#152 ~hentra~

~hentra~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 08:56:20

Hmmm... myślę, że odpowiedni kierunek to np. poduszka z Empik Foto. Koszt niewielki, ale za to prezent przynajmniej praktyczny, ciekawy, atrakcyjny.  A inne pomysły? Jakoś średnio przychodzą mi na myśl. Może kubek ze zdjęciem? Wydaje mi się, że głównie o to chodzi, aby prezenty były pratyczne i wykorzystywalne. Nie chodzi o danie byle czego, prawda? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Prezent na walentynki, prezent dla dziewczyny, prezent dla chłopaka, prezent dla męża, prezent dla żony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych