Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wczoraj miało miejsce w Muzeum Ziemi Leżajskiej spotkanie Posła na Sejm RP Jerzego Paula, z członkami i sympatykami PIS-u .

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 06:12:26

Wczoraj miało miejsce  w  Muzeum  Ziemi Leżajskiej spotkanie Posła na Sejm RP Jerzego Paula, z członkami i sympatykami PIS-u . I ja też tam byłem, wódki nie piłem, ale zakłopotałem Pana Posła, bo nie miał przygotowanej formułki na powitanie takich jak ja. Stanęło na tym, że Pan Poseł wymienił  mnie jako „zainteresowanego działaniami PIS-u”. Niech i tak będzie.

Frekwencja na spotkaniu nie osiągnęła  pięćdziesięciu osób. Wśród pretorianów Pana Posła dojrzałem tylko Sołtysową Pinderską.

Odnotować należy brak jakichkolwiek mediów, nawet lokalnych telewizji kablowych.

Wśród gości Pana Posła Europoseł Tomasz Poręba i  Krzysztof Sobolewski „jedynka” na podkarpackiej Liście PIS-u. „Politycy z najwyższej półki”.  Później, po jakiejś godzinie,  pojawiła się Pani Profesor, której nazwiska nie dosłyszałem. Najsampierw zaliczała chyba drogę krzyżową.

Słuchałem i nie dowierzałem. Epoka Gierka. Zupełny brak logiki  w wypowiedziach, a wygłaszane przez Gości  poglądy be żadnej spójności.

Polska to koło rowerowe, gdzie za piastę ma robić Centralny Port Lotniczy za 30 mld zł, a szprychy to sieć dróg, po których każdy Polak będzie mógł do Portu dojechać. /Europoseł Tomasz Poręba/.

Polska nie będzie krajem, w których inwestorzy lokują swoje inwestycje ze względu na tanią siłę roboczą, / Krzysztof Sobolewski „jedynka”/.

Robiłam badania, przeglądałam dokumenty i nigdzie nie znalazłam wzmianki, co stało się z pieniędzmi  uzyskanymi prze Platformę ze sprzedaży zakładów pracy? /Pani Profesor/

Szkoda intelektu na polemikę z takimi poglądami, bo spotkanie zdominowały i tak obietnice, ile to PIS da Polakom, jeżeli tylko wygra.

Kiedyś Towarzysz z PZPR mówił „Jeżeli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda się nam wspólnie osiągnąć. No, więc  jak-pomożecie?”.

Teraz „towarzysze z PIS-u" obiecują Polakom świetlaną przyszłość.  Jest jeden warunek.  Musicie

na nas zagłosować.

Krzysztof Brenda

#2 dusiazul

dusiazul

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 19:44:03

Leżajsk to bagno sodoma i gomora z której nic nie da sie zrobić jest jeden człowiek który chce pomóc tej ciemnej doinie ale jest hamowany przez dzieci liberałów i lewicowców którzy tu rządzili przez lata  rzucane są kłody pod olana dobrym a złych sie promuje i daje władze i profity tak wygląda miasto od lat i nie zanosi żeby sie coś zmieniło

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych