Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

WCZORAJ MIEJSCE MIAŁA SESJA RADY POWIATU LEŻAJSKIEGO

KRZYSZTOF BRENDA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 24 maj 2019 - 04:51:39

Kolejny raz „GWIAZDĄ” sesji okazał się ten najmądrzejszy nowosarzyński…, ratlerek komentatora nowosarzyńskich zjawisk. Radny w emocjonalnej wymianie poglądów wykazał niezwykłą znajomość ŻYCIA I ZACHOWAŃ JEŻY.

Krzysztof Brenda

#2 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 07:06:01

Szanowni czytelnicy, piszący czesto na tym forum pan Krzysztof Brenda to nieszczęśliwy chory człowiek. W Sarzynie wiekszość mieszkańców wie że jest to człowiek uposledzony umysłowo i adekwatnie do tego go traktują. Osoby nieznakące pana Krzysztofa mysla że to jakiś społecznik a to po prostu wariat.

#3 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 24 maj 2019 - 08:09:02

PANIE WOJTKU !!!

Też ładnie.

Może nawet być.

Pozdrawiam.

#4 ~miłosz~

~miłosz~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 10:32:42

JEŻYĆ - mistrz wolnych wniosków - poczekamy i coś my się wydaje że będzie zgłoszenie w kategorii srebrne usta,

Zimna krew przewodniczącego zachowana, gratuluje

#5 ~Konfederacja~

~Konfederacja~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 11:05:22

JEŻYĆ - mistrz wolnych wniosów - poczekamy i coś my się wydaje że będzie zgłoszenie w kategorii srebrne usta,

Zimna krew przewodniczącego zachowana, gratuluje

Zesrana, nie manipuluj

Radny zadał pytanie o finanse publiczne i został za  to skrytykowany, wiec zapytał dlaczego się wszyscy zjeżyli skoro są to publiczne pieniądze. Przewodniczący go upomnial, żeby jako pedagog uzywał słów które sa w słowiku języka polskiego. Radny sprawdził i odpowiedział, że ten słowo jest w słowniku jezyka polskiego i że zjezyć się znaczy zezłościć i że jako pedagog powinien przewodniczący o tym wiedzieć, na co Wylaź zirytowanyc odpowiedział, że nie jest jeżem. Można to zobaczyć więc nie scieminiaj

#6 ~miś~

~miś~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 13:00:59

Szkoda że nikomu nie przeszkadza ja starosta leżajski pan Marek Śliż czesto wypowiada się w jezyku dalekim od polskiego.

#7 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 24 maj 2019 - 15:20:15

No i co z tego.

Być może STAROSTA miał nauczycieli formatu NOWOSARZYŃSKIEGO NAJMĄDRZEJSZEGO RADNEGO i stąd jego przypadłość.

Tylko między nimi jest drobna różnica. Jak STAROSTA coś rzeknie, to NOWOSARZYŃSKI już jest "znokautowany, nim zdąży wyjść na ring".

A Ty Misiaczku nim „cóś” opublikujesz, przyjrzyj się najsampierw pisowni swojego tekstu. Zwłaszcza, że ułatwia to edytor Forum, który bez miłosiernie każdy błąd podkreśla na czerwono. 

#8 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 27 maj 2019 - 19:47:11

No i co z tego.

Być może STAROSTA miał nauczycieli formatu NOWOSARZYŃSKIEGO NAJMĄDRZEJSZEGO RADNEGO i stąd jego przypadłość.

Tylko między nimi jest drobna różnica. Jak STAROSTA coś rzeknie, to NOWOSARZYŃSKI już jest "znokautowany, nim zdąży wyjść na ring".

A Ty Misiaczku nim „cóś” opublikujesz, przyjrzyj się najsampierw pisowni swojego tekstu. Zwłaszcza, że ułatwia to edytor Forum, który bez miłosiernie każdy błąd podkreśla na czerwono. 

Panie Krzys, potrafisz pisać i czasami myślisz, ale nie porównuj Starosty z osoba Radnego. To calkiem inne stanowiska polityczne i społeczne. Gdzie i kiedy kto sie uczyl to już indywidualna sprawa, ale skoro idzie sie do "władzy" to trzeba sobą cos reprezentować, a nie liczyc na pomoc innych np. Dyrektora szpitala. Nie mam nic do Starosty, ale widać powinien już udac sie na zasluzona "emeryture" polityczna, bo od osoby o takim wyksztalceniu i dorobku wymaga sie więcej niż tylko seplenienia i jąkania. A co do wypowiedzi na posiedzeniu Rady przez Staroste to już lepiej nie mowic, bo ostatnie posiedzenia w jego wykonaniu nie naleza do najlepszych.
A teraz wracam do ostatniego posiedzenia Rady i jak posluchalem wypowiedzi odnośnie lecznictwa w Naszym powiecie to az oczy przecierałem ze zdumienia. Na tle wszystkich powiatow w Wielkopolsce wypadamy jak liderzy, czemu tylko mowa o wielkopolsce, czyzby przeniesiono Nasz powiat?
Z wypowiedzi Dyrektora szpitala wynika, ze :
1. Szpital prowadzony jest wzorowo i zyskownie
2. Niezyskowna czesc szpitala należy zlikwidować
3. Inwestycje które poczyniono w ostatnim czasie sa wysokiego standardu europejskiego, ale stoja i przynoszą straty, (brak wysokokwalifikowanej kadry, ladowisko niepotrzebne i niewykorzystane)
4. "Kura" która do tej pory znosila zlote jajka została wrogo przejeta, 
I dodatkowo powiem ze jak ktoś sie dobrze wsluchal i uważnie obserwowal projekcje wraz z komentarzem to stwierdzi ze to "pic na wode fotomontaż" . Glupi lud to kupi i da premie.
A jak donoszą "jaskolki" już dziś na wniosek Spolecznej Rady Szpitala, na czele której stoi Starosta przyznano Dyrektorowi nagrodę w wysokości około 45tys brutto.
A wszystko to za wspaniala i wręcz waleczna postawe Dyrektora w starciu z przedstawicielami wojewódzkimi jak również nieumiejętne gospodarowanie pieniędzmi publicznymi i nieporadnoscia w negocjacjach. Winszuje i gratuluje właścicielowi Jaguara, potrafi w magiczny sposób przekuć swoja nieudolność w sukces, przy wtorze zarówno Starosty jak i władz Powiatu. Tak trzymaj Dyrektorze, a po 2-3 latach i przy takim nastawieniu w dawaniu premii zakończysz budowę nowej siedziby

#9 ja!

ja!

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 27 maj 2019 - 19:51:50

Pan K. (biedny wariat)

Do puki mieszkałeś na działkach i wyglądałeś jak mieszkający na działkach postrzegany byłeś w Nowej Sarzynie jak niegroźny dziwak, dawniej zwano takich ludzi „wiejskimi głupkami”. Być może z wiekiem coś się pogłębiło i w swym szaleństwie postanowiłeś zostać prowincjonalnym, internetowym celebrytą czym zacząłeś normalnych ludzi mocno irytować. Dali ci to do zrozumienia pozywając cię biedaku do sądu w którym sprawy przegrywałeś przy okazji robiąc z siebie błazna na sali sadowej bredząc jakieś rodzące się w twym umyśle historie. Może to szaleństwo było twoją linią obrony, udać nie do końca świadomego co mówi. Jednak wyrok dość skutecznie wyleczył cię z oczerniania np. pana Zenona. Nieboraku, ktoś wykorzystuje twoją ułomność do swoich doraźnych celów politycznych a ty z radością dziecka liczysz wejścia na utworzone przez siebie wątki na forum N24 i  cierpisz po odcięciu cię od Facebooka. Największą torturą jest dla ciebie gdy nikt nie reaguje na twoje brednie pisane w Internecie.

Zajmij się człowieku działką, sobą  a przede wszystkim swoją rodziną bo tam masz poważny problem a nie tym czy pan Sroka wyraził się tak czy inaczej. Pan Sroka jest lubiany w swej niewielkiej szkole, jest radnym powiatowym, z powodzeniem prowadzi szkółkę piłkarską a ty jesteś mieszkańcem ogródków działkowych pragnącym za wszelka cenę zaistnieć poza swoja altanką przy torach.

Użytkownik ja! edytował ten post 27 maj 2019 - 19:57:30

#10 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 28 maj 2019 - 00:42:46

SZPIEG NAPISAŁ 

„Pan Sroka jest lubiany w swej niewielkiej szkole, jest radnym powiatowym, z powodzeniem prowadzi szkółkę piłkarską”

Na pozostałą, pisaninę SZPIEGA szkoda komentarz, bo to „ŁON”,  cierpi z powodu, że administrator FORUM nie usunął, zamieszczonego przeze mnie komunikatu FACEBOOK-a o zablokowaniu mi konta.

Pan K. (biedny wariat)

#11 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 28 maj 2019 - 01:35:11

To taka przypadłość „wiejskiego głupka”, że miesza mu się w głowie i mylą mu się te ksywy, pod którymi skrywają się ci TCHÓRZLIWI PRZEMĄDRZALI.

Moja odpowiedź tyczy się tego co napisał ten, co się dumnie nazywał "ja!", a nie SZPIEGA. I takim sposobem „wiejski głupek” na FORUM rozmawia sam z sobą, 

Odpowiedź winna wyglądać.

„ja!” NAPISAŁ:

„Pan Sroka jest lubiany w swej niewielkiej szkole, jest radnym powiatowym, z powodzeniem prowadzi szkółkę piłkarską”

Na pozostałą, pisaninę tego tam „ja!” szkoda komentarza, bo to „ŁON”,  cierpi z powodu, że administrator FORUM nie usunął, zamieszczonego przeze mnie komunikatu FACEBOOK-a o zablokowaniu mi konta.

Pan K. (biedny wariat)

#12 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 28 maj 2019 - 05:14:45

SZPIEG NAPISAŁ 

Na pozostałą, pisaninę SZPIEGA szkoda komentarz, bo to „ŁON”,  cierpi z powodu, że administrator FORUM nie usunął, zamieszczonego przeze mnie komunikatu FACEBOOK-a o zablokowaniu mi konta.

Pan K. (biedny wariat)

Masz Pan szczęście, zes poprawke wprowadzil, bo nie lubie jak mi przyszywa sie "latke" na która nie zasluguje. 
Wiec pomimo tego, ze co poniektórzy uwazaja Pana za wariata stwierdzam ze potrafi Pan jeszcze myslec. Szkoda tylko ze jednokierunkowo i czasami w przebłyskach madrosci pisze Pan prawde. 
Wiekszosc jednak uważa ze jest Pan przekierunkowany i zaprogramowany , a ja mogę jedynie powiedzieć ze szkoda ze działa Pan w ten sposób, bo przy Panskiej wiedzy można by było zrobić wiele dobrego dla Powiatu, a tak spala Pan tylko tlen i nerwy. Pozdrawiam

#13 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 28 maj 2019 - 05:16:50

Panie „SZPIEG”

Starosta ma swoje ułomności, ale od wyborców w głosowaniu na Radnego dostał 612 głosów.

A tymczasem „NOWOSARZYŃSKI” dostał ledwo 433 głosów. Najgorszy wynik !!!

Było parę osób z dużo lepszymi wynikami, tylko że niejaki D’Hondt ich zablokował.

W wyborach na Starostę Marek Śliż  pokonał nominatę NASZEGO PANA POSŁA KOCHANEGO sołtysową Pinderską 11: 7/

Co się tyczy szpitala, to nie tak dawno,  miał on chyba ze 12 mln. długu i co niektórzy przebąkiwali o jego likwidacji. Dzisiaj szpital ma się niezgorzej, co daje świadectwo Dyrektorowi.

#14 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 28 maj 2019 - 05:47:03

Panie „SZPIEG”

Starosta ma swoje ułomności, ale od wyborców w głosowaniu na Radnego dostał 612 głosów.

A tymczasem „NOWOSARZYŃSKI” dostał ledwo 433 głosów. Najgorszy wynik !!!

Było parę osób z dużo lepszymi wynikami, tylko że niejaki D’Hondt ich zablokował.

W wyborach na Starostę Marek Śliż  pokonał nominatę NASZEGO PANA POSŁA KOCHANEGO sołtysową Pinderską 11: 7/

Co się tyczy szpitala, to nie tak dawno,  miał on chyba ze 12 mln. długu i co niektórzy przebąkiwali o jego likwidacji. Dzisiaj szpital ma się niezgorzej, co daje świadectwo Dyrektorowi.

Powiem krotko aczkolwiek w temacie:
Nie licze glosow poparcia i kto więcej lub mniej glosow otrzymal. Nie robie osobistych wycieczek jeśli nie mam podstaw, ale....
Może tak oświeci mnie Pan jak to było z wyborem na stolek Starosty. Jak i dlaczego na stanowisku zasiadł ponownie pan Slisz? Jest az tak wybornym strategiem i opiekunem, ze pomimo opcji politycznych zasiada na tym stolku?
Wspomnial Pan o minusie w szpitalnym budzecie i pewnie to prawda, choć jak przyjmie sie wpompowanie dodatkowych pieniędzy przez Powiat jak również przez poszczególne komórki spolecznosciowe to już tak rozowo nie wygląda. A jeśli jeszcze dodając do tego wyzysk Ekonoma wobec pracowników to już szarość i beznadzieja. 
Licze ze potrafi Pan rozsądnie myslec i sam przyzna ze to co przedstawia Dyrektor na forum Rady Powiatu to jeno pobozne zyczenia i mydlenie oczu. Radze przesluchac ostatnie 3 posiedzenia i wystąpienia wlasciciela Jaguara. (Polecam).
Wg mnie wystąpienia godne OSKARA, bo potrafiące zamydlić oczy rozsądnym wg mnie ludziom, a może to jedynie na pokaz, ze Nasza Rada sklada sie z osob rozsądnych , i myslacych. Może wiec to tylko jedna i ta sama "klika" która na pokaz na potrzeby polityczne tworzy te szopke?

#15 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 28 maj 2019 - 06:04:34

„PANIE „SZPIEG”

Cóż za laurki mi Pan wystawia, ale z jednym trudno mi się nie zgodzić.

Tak jestem „zaprogramowany”… na niekompetentnych, mających

PARCIE NA WŁADZĘ, JAK RADZIECKIE CZOŁGI NA NIEMIECKIE OKOPY.

I chyba Pan zauważył, że zupełnie mnie nie interesują osoby, które nie włażą „na plakat”. „Znęcam” się tylko nad tymi z „plakatu, którzy się tam wepchali, nie mając co do tego stosownych predyspozycji i umiejętności.

Co do Powiatu.

Dziękuję, ale wolę swoją działeczkę.

Właśnie  popijam w altanie poranną kawkę, przez pootwierane okno patrzę na rozkwitłego rododendrona oroszonego kropelkami nocnego dżdżu mieniącymi się we wschodzącym słońcu i pisze sobie do Forum taki pierdoły.

#16 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 28 maj 2019 - 06:17:26

„PANIE „SZPIEG”

Cóż za laurki mi Pan wystawia, ale z jednym trudno mi się nie zgodzić.

Tak jestem „zaprogramowany”… na niekompetentnych, mających

PARCIE NA WŁADZĘ, JAK RADZIECKIE CZOŁGI NA NIEMIECKIE OKOPY.

I chyba Pan zauważył, że zupełnie mnie nie interesują osoby, które nie włażą „na plakat”. „Znęcam” się tylko nad tymi z „plakatu, którzy się tam wepchali, nie mając co do tego stosownych predyspozycji i umiejętności.

Co do Powiatu.

Dziękuję, ale wolę swoją działeczkę.

Właśnie  popijam w altanie poranną kawkę, przez pootwierane okno patrzę na rozkwitłego rododendrona oroszonego kropelkami nocnego dżdżu mieniącymi się we wschodzącym słońcu i pisze sobie do Forum taki pierdoły.

I choć raz napisał pan w 100 procentach prawde od serca : " … i pisze do Forum takie pier***y"
Marnuje sie Pan na tej działeczce, lepiej spozytkowac swe sily i moce na walce ze "zlem" w otoczeniu. 
Nie napisze ze uwzial sie Pan nad działaczami typu : Sroka czy tez Pi... a zapomina Pan o osobach które w skrytości gabinetow "... siedza, pija lulki pala... " i zalatwiaja wzajemne interesy. 
Az ciśnie sie na usta pytanie:
Czy robi to Pan swiadomie przykrywając swoim autorytetem i rozpisuje sie na Forum a także do roznych instytucji państwowych, czy tez nieświadomie?

#17 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 28 maj 2019 - 06:51:51

SZANOWNY PANIE „SZPIEG”

Trudno dyskutować  na tematy, które Pan wrzuca. tak na Forum w formie pisemnej. Jeżeli ma Pan ochotę na dłuższy, poważny, merytoryczny dyskurs przy winku i ognisku, zapraszam na swoją działeczkę. Wie Pan, kim jestem, to i zapewne się Pan dowie gdzie moja działeczka leży. Może być miło.

#18 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 29 maj 2019 - 06:19:10

SZANOWNY PANIE „SZPIEG”

Trudno dyskutować  na tematy, które Pan wrzuca. tak na Forum w formie pisemnej. Jeżeli ma Pan ochotę na dłuższy, poważny, merytoryczny dyskurs przy winku i ognisku, zapraszam na swoją działeczkę. Wie Pan, kim jestem, to i zapewne się Pan dowie gdzie moja działeczka leży. Może być miło.

Wie Pan lepiej dyskutować nawet na forum niż wyciagac z kieszen "noz" i atakować z ukrycia. Jak sam Pan przyzna wiele osob to czyta i wyciąga wnioski jedni pozytywne a inni czuja sie zagrożeni ze odkrywa sie ich skrywane działania. Uwazam ze powinno sie o wszystkim informować mieszkancow. To oni wybierają potem Nasze władze wiec powinni wiedzieć Kogo i Gdzie.
Prowadzi Pan  "wojne "osobowa a ja uważam ze powinno sie pietnowac wszelkie nieprawidlowosci bzwzgl na przynaleznosc. Nie ważne czy to członek PiS czy PO czy tez innego ugrupowania. 
A z zaproszenia z pewnoscia skorzystam, bo może to mieć korzyść dla obu stron - taka wymiana zdan i informacji. 

#19 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 29 maj 2019 - 07:03:51

No to teraz pojechał Pan….!!!

Ja nie działam z ukrycia. Ja się podpisuję pod swoimi wpisami z imienia i nazwiska.

To Pan działa z ukrycia, ukrywając się pod wysublimowaną ksywą SZPIEGA….

I jeszcze zarzuca mi Pan wyciąganie noża z kieszeni.

SZANOWNY PANIE !!!

Za każdą nieprawidłowością kryje się człowiek, grupa ludzi.

Podejmując „wojnę” z nieprawidłowościami, trzeba wejść na ścieżkę wojenną z odpowiedzialnymi za te nieprawidłowości.

ALE TO ZA TRUDNE DO OGARNIĘCIA !!!

Ze Sroka…, to walka ze Sroką ???

Czy też „piętnowanie nieprawidłowości” ???

Mimo, że mi Pan  przyłożył „w ryja” moje zaproszenie pozostaje aktualne.

Krzysztof Brenda.

#20 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 29 maj 2019 - 09:46:11

No to teraz pojechał Pan….!!!

Ja nie działam z ukrycia. Ja się podpisuję pod swoimi wpisami z imienia i nazwiska.

To Pan działa z ukrycia, ukrywając się pod wysublimowaną ksywą SZPIEGA….

I jeszcze zarzuca mi Pan wyciąganie noża z kieszeni.

SZANOWNY PANIE !!!

Za każdą nieprawidłowością kryje się człowiek, grupa ludzi.

Podejmując „wojnę” z nieprawidłowościami, trzeba wejść na ścieżkę wojenną z odpowiedzialnymi za te nieprawidłowości.

ALE TO ZA TRUDNE DO OGARNIĘCIA !!!

Ze Sroka…, to walka ze Sroką ???

Czy też „piętnowanie nieprawidłowości” ???

Mimo, że mi Pan  przyłożył „w ryja” moje zaproszenie pozostaje aktualne.

Krzysztof Brenda.

Az taka "swinia" nie jestem by przywalać komus bez powodu w ryja.
Ma Pan nade mna przewagę, bo ja jeszcze pracuje i moje wpisy o sytuacji w lecznictwie szpitalnym mogą mieć dla mnie konsekwencje. Jeden Pan jest moim przelozonym i nie lubi krytyki, wiec dlatego ten "szpieg". Sam Pan przyzna ze z czegos zyc trzeba, a ze nie zgadzam sie z takim podejściem do sprawowania władzy i mam ku temu powody by to napietnowac.
Nie smiem nawet napisac czy Panska krucjata odnośnie p.Sroki to zemsta za cos co uczynil wobec Pana czy tez wszelkie nieprawidlowosci Pan sciga. Może wiec pro forma Pan sie w tym temacie wypowie.
Ja z reguly zabieram glos wtedy gdy jestem w 100 procentach pewny ze to co sie dzieje jest niezgodne z obowiazujacymi regulami. 
A ze na te chwile pietnuje działanie pewnego pana od Jaguara to tylko dlatego ze uważam ze jest tzw "pływakiem" jeśli nie wie nie umie to przykrywa to krzykiem i obrażaniem innych. On jest wg siebie niewinnym i tylko otoczenie rzuca mu klody pod nogi.
A majac aprobatę "towarzystwa wzajemnej adoracji"robi z większości "durniow" i nierozgarniętych ludzi.
Jak prześledzi Pan uważnie  trzy ostatnie posiedzenia Rady dojdzie Pan do podobnego wniosku.
A jeśli chodzi o tego Panskiego Radnego to wg mnie to tylko działa na pokaz i aby zablysnac na scenie polityki. Bo majac dostep do wszelkich danych i informacji i tak na koniec dmie w jedna tube z całym Zarzadem powiatu. Zastanawiam sie czasami czy to tylko na potrzeby "nieuświadomionych" mieszkancow jest od czasu do czasu takie czasami zamierzone działanie RADNYCH
A z zaproszenia skorzystam w najbliższym czasie, może być Pan tego pewny. Warto wymienić poglądy z człowiekiem , który pomimo oskarzen o wariactwo ma "własne" zdanie 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KRZYSZTOF BRENDA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych