Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

WCZORAJ MIEJSCE MIAŁA SESJA RADY POWIATU LEŻAJSKIEGO

KRZYSZTOF BRENDA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 29 maj 2019 - 13:16:00

Szanowny Panie Szpiegu

Doskonale rozumiem Pana, że musi się Pan ukrywać pod pseudonimem.

Gdy jeszcze produkowałem się na Facebook-u, niektórzy moi znajomi też obawiali się komentować moje posty, albo dać im lajka, aby „UKŁAD” NIE POKOJARZYŁ ICH Z MOJĄ OSOBĄ.

Za ostatni Pana wpis, nawet trochę Pana polubiłem, ale tylko patrzeć jak jakiś PRZEMĄDRZAŁY obwieści światu, że jest Pan wymysłem mojej wariackiej wyobraźni, abym na Forum mógł porozmawiać sam z sobą.

SROKA…!!!

Cóż, mieszkam w Nowej Sarzynie od 1977 r, ale z gościem, na szczęście, nie miałem osobistej przyjemności… i LATA MI ON, JAK KILO KITU KELE SUFITU.

Uważam np. że jak w kościele pojawią się pojedynczy pedofile, to jeszcze nie patologia. Patologia się zaczyna, gdy hierarcha zaczyna kryć pedofilów.

Gdy jakiś tam kierowca ma spotkanie z Policją za promile, to też nie patologia. Patologia zaczyna się, gdy miejscowi notable ukrywają sprawę pod dywanem. Ale, gdy gość, któremu uratowano dupę, zamiast „dać sobie siana” wpada na dodatek na  salony i zachowuje się jak uczniak, przed którym nauczyciele chowają kałamarze, aby im atramentu nie powypijał, to już idiotyzm i na takie zachowania mojej obojętności nigdy nie będzie.
Jest jeszcze ten drugi..., który też mi LATA. Myślał on, że ze swoją mądrością stanie się miejscową wyrocznią miejscowym guru… I ja się napatoczyłem. Robię to, co robię, właściwie dla siebie. bo nigdy nie byłem obojętnym na otaczającą patologię. I stało się. Dopadły gościa chyba demony z dzieciństwa, które jego wybujałe ambicje, jego wybujałe ego... sprowadziły go w krainę ułudy i gość wyprawia, co wyprawia.

Od 42 lat zamieszkiwania w Nowej Sarzynie zawsze kojarzony byłem z wariackimi wygłupami.

Gdy na działce zacząłem robić grządki pod sznurek, co niektórzy zadawali sobie pytanie, skąd przywiało tego czubka.

Gdy budowałem altanę daleko odbiegającą od naówczas obowiązujących na Ogrodzie standardów, śmiano się ze mnie, że buduję kuźnię.

Gdy zacząłem prowadzić krzaki pomidorów po sznurkach, to była kupa ubawu wśród niektórych.

A już gdy zacząłem biegać, co któryś mijający mnie pukał się w czoło, nie wspomnę już, gdy zacząłem uprawiać triathlon.

Najlepiej było, gdy budowałem studnię. Siedząc w jej głębi, nie raz słyszałem głosy, Aby go tam zasypało.

To tylko takie niektóre moje przypadłości.

Tak, że tym wszystkim, co to mają wobec mojej osoby różne takie wariackie konotację, śpieszę donieść:

SPOKOJNA WASZA ROZCZOCHRANA. OD 42 LAT UTRZYMUJĘ SWÓJ STAŁY STANDARD TAK IRYTUJĄCY CO NIEKTÓRYCH I NIE ZAMIERZAM TEGO NA STARE LATA ZMIENIAĆ

Krzysztof Brenda

#22 Krzychu Banda

Krzychu Banda

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 29 maj 2019 - 14:24:33

Ja jestem tylko ciekaw jak będziesz się Krzysiu tłumaczył w sądzie za te wszystkie pomówienia, kłamstwa i obelgi pod adresem radnego. 

Użytkownik Krzychu Banda edytował ten post 29 maj 2019 - 14:25:01

#23 Pyszny

Pyszny

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 maj 2019 - 15:13:34

Koleś ledwo wstaje z wyra i nawija sam ze sobą w tym samym czasie

j2tkm7yi039c.png

#24 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 29 maj 2019 - 19:19:17

Koleś ledwo wstaje z wyra i nawija sam ze sobą w tym samym czasie

j2tkm7yi039c.png

o wypraszam sobie panie Pyszny. Może i z pana jakies smakowite "ciacho"ale przypisywanie Krzysiowi ze pisze sam ze sobą jest poniżej klamki. Widac nie docenia pan doby internetu, choć probuje Pan wejść w moje buty i bawic sie w szpiega. Pytanie tylko dla kogo chce Pan pracować i komu donosić.
Udzielam sie na tym forum nie od wczoraj i to przede wszystkim w jednym wiodacm temacie. Jeśli bylby Pan porządnym obywatelem to dla powagi sytuacji odwolalbym te oszczerstwa w stosunku choćby do mojej skromnej osoby, nie wspominając o moim adwersarzu, który rzekomo pisuje do siebie. Zycze miłego wieczoru

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KRZYSZTOF BRENDA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych