Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Węgiel Trzciana

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 19:39:29

Czy jest ktoś z Trzciany ?? Slyszalem ,że można tam dostać w miarę niedrogi węgiel . Nie dam głowy ,ale firma ta się zwie węglomat czy jakoś tak. Orientuje się ktoś w tej sprawie ?? jakie ceny groszku i nieco większego kalibru ?? Transport drogi ?? (30km)

#2 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 21:07:46

Czy jest ktoś z Trzciany ?? Slyszalem ,że można tam dostać w miarę niedrogi węgiel . Nie dam głowy ,ale firma ta się zwie węglomat czy jakoś tak. Orientuje się ktoś w tej sprawie ?? jakie ceny groszku i nieco większego kalibru ?? Transport drogi ?? (30km)

http://www.toton.com.pl/weglomat/sprzeda%C5%BC-detaliczna

2 min w google :)
Kupuje tam co roku i jestem zadowolony.

#3 ~carma~

~carma~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2011 - 19:40:17

[quote name='marek' timestamp='1317931666' post='406309']
http://www.toton.com.pl/weglomat/sprzeda%C5%BC-detaliczna

2 min w google :)
Kupuje tam co roku i jestem zadowolony.do 50km jest za darmo z tego co wiem to tam jest najtanszy węgiel i dobrze się spala;)

#4 ~Mały~

~Mały~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 16:29:43

Witam kupiłem tam groszek 4 tony i w tym była tona miału !!!

Cena jest ok i wengiel ok ale oszukują

#5 ~YTD~

~YTD~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 16:54:49

Witam kupiłem tam groszek 4 tony i w tym była tona miału !!!

Cena jest ok i wengiel ok ale oszukują

Za wodę którą leją co noc bez umiaru,też ktoś musi zapłacić.. Zgadnij ,kto?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 17:07:51

Nie można tutaj zamieszczać linków ale wpiszcie w google następujące słowa : oskarżam o masową zbrodnię. To pokaże wam stronę opolczyka a na niej zdjęcia z Odessy. Ostrzegam zdjęcia drastyczne.To nie Wołyń 70 lat temu. To Odessa teraz. Prawy Sektor niczym się nie różni od swoich zwyrodniałych idoli z UPA jeśli chodzi o zbrodnie przeciw ludzkości. Nie dla ukraińskiego nacjonalizmu!!!!!! Nie dla nazistów ukraińskich!!!!! Nie dla ukraińskiej dziczy w Polsce !!!!!!!!!!!

#7 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 15:32:24

Za wodę którą leją co noc bez umiaru,też ktoś musi zapłacić.. Zgadnij ,kto?

Kupuje tam od 5 lat i nigdy nie miałem mokrego węgla.

#8 ~maszynista parowozu~

~maszynista parowozu~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 08:47:16

Kupuje tam od 5 lat i nigdy nie miałem mokrego węgla.

Ciemniaku woda polewa sie wegiel aby powstrzymac proces utleniania w wiec "spalanie sie" wegla.

Ruskie to Polski wegiel ktory jechal do nich po wojnie pociagami topili w jeziorach. Kiedys przez Rzeszow co 15 minut jechal pociag weglarek jeden za drugim 24 godzin na dobe. Ruskie topili to w jeziorach na Donbasie.

Wybierasz koparka czerpakowa wegiel z jeziora i jest jak prosto z kopalni, a jak lezy na zwalce to wierzchnia warstwa za 1 miesiac traci 30% wartosci opalowej.

#9 ~zawiedzony~

~zawiedzony~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 13:37:29

Nie polecam tej firmy! Byłem klientem przez 4 lata. Zamówiłem węgiel zaworkowany. Chciałem zareklamować połowę bardzo uszkodzonych worków, co przez 4 lata nigdy się nie zdarzyło. Zapłaciłem 120zł za usługę w workowania, rozsądnie chciałem rekompensate wysokości 20zł lub czekoladę. Kierowniczka była naprawdę niesympatyczna. Nie pozwoliła mi dojść do słowa, zaczęła mnie oskarżać, a potem roześmiała się kiedy zaproponowałem rekompensatę.  

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 11:39:20

Nie polecam tej firmy! Byłem klientem przez 4 lata. Zamówiłem węgiel zaworkowany. Chciałem zareklamować połowę bardzo uszkodzonych worków, co przez 4 lata nigdy się nie zdarzyło. Zapłaciłem 120zł za usługę w workowania, rozsądnie chciałem rekompensate wysokości 20zł lub czekoladę. Kierowniczka była naprawdę niesympatyczna. Nie pozwoliła mi dojść do słowa, zaczęła mnie oskarżać, a potem roześmiała się kiedy zaproponowałem rekompensatę.  

Jestem (byłem) klientem firmy sprzedającej węgiel,zamawiając ok 2 t węgla zostaje przywiezione wyfaktórowane 2 t wierząc w rzetelności firmy zapłaciłem stosowna kwotę jak na fakt,mając możliwośc zważenia na wadze elektronicznej,stwierdziłem brak na kwotę 50zł o pow fakcie poinformowałem ;kierowniczkę; Oczekując wytłumaczenia, zostałem wyspowiadany czy aby waga legalizowana ,a rozważanie ,sprawdzanie, to już są straty itd .  Zasada zaufania została podważona, nie domagam się zadośćuczyniena ale słowo (nasza wina) byłaby bardzo na miejscu.NIE POLECAM partnera handlowego jakim jest węglomat.

#11 espero

espero

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 10:37:09

Jestem (byłem) klientem firmy sprzedającej węgiel,zamawiając ok 2 t węgla zostaje przywiezione wyfaktórowane 2 t wierząc w rzetelności firmy zapłaciłem stosowna kwotę jak na fakt,mając możliwośc zważenia na wadze elektronicznej,stwierdziłem brak na kwotę 50zł o pow fakcie poinformowałem ;kierowniczkę; Oczekując wytłumaczenia, zostałem wyspowiadany czy aby waga legalizowana ,a rozważanie ,sprawdzanie, to już są straty itd .  Zasada zaufania została podważona, nie domagam się zadośćuczyniena ale słowo (nasza wina) byłaby bardzo na miejscu.NIE POLECAM partnera handlowego jakim jest węglomat.

Na dwóch tonach węgla węgla stwierdziłeś brak na 50 zł, czyli brakło ci ok 80 kg węgla, co stanowi ok 4 %. Można dyskutować, czy jest to dużo, czy mało, zważywszy, że nigdy nie zbierzesz dokładnie miału zawartego w węglu.  Niestety - kupując w ten sposób węgiel nigdy nie jest się pewnym, czy jest go rzeczywiście tyle ile podano na dowodzie dostawy. Pytanie o legalizację wagi też jest uzasadnione. Zresztą inne są dopuszczalne błędy przy wagach do ważenia towarów masowych, a inne przy mniejszych wagach elektronicznych. Osobiście nigdy nie bawię się w takie kontrolowanie zakupu, bo jest to przysłowiowa musztarda po obiedzie. Jako klientowi przysługuje mi prawo obecności przy ważeniu pustego samochodu i samochodu z ładunkiem. Jeżeli z tego świadomie rezygnuję, to liczę na uczciwość dostawcy. Kupowałem ostatnio węgiel w tej firmie i ogólnie jestem zadowolony....

#12 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 12:48:48

Bardzo dobra rzetelna firma , wegliej Polski a nie rosyjski .

Jakość sprawdzona kupuje tam od 10 lat.

#13 Preengos

Preengos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 09:21:02

Mam firmę która sprzedaje węgiel powiem ci że wybić się pomogło mi pozycjonowanie bo dzięki temu zyskałem dużo klientów moja strona była na wielu serwisach i przybywali do mnie ludzie z różnych stron fajna sprawa zdziwiłem się że to tak działa

#14 pombetmia

pombetmia

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 10:40:42

Coś to trochę nierealne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych