Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WIEŻOWCE KACZYŃSKIEGO mogą powstać w Stalowej Woli


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wieże im. Jacka i Placka~

~wieże im. Jacka i Placka~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 08:54:14

Przecież u nas taki PiSoland to niech wybuduje tutaj najbogatszy człowiek w Polsce Kaczyński. #2 ~E. Bejda z CBA w Srebrnej~

~E. Bejda z CBA w Srebrnej~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 08:54:59

Czy to już państwo oligarchów pisowskich, czy jedna wielka ośmiornica. Gdzie jest gdzie jest CBA, ale przecież obecny szef CBA Ernest Bejda  trzy lata temu był pełnomocnikiem spółki Srebrna.
Gdzie jest tez ABW, ale obecny szef ABW Piotr Pongowski był również pełnomocnikiem spółki Srebrna.
No to może koordynator ds. służb specjalnych Mariusz Kamiński, wiceprezes PiS. Ale on też chyba nie wyjaśni, bo jego syn Kacper K. również ma za sobą pracę w spółce Srebrna.
Gdyby pis jeszcze przejął sądy, to co to by było?
Jest to dowód na to, ze spółka srebrna działa jak jedna wielka ośmiornica. Ja już tęsknie za ośmiorniczkami w restauracji Sowa

 

 #3 ~fan Lubnauer~

~fan Lubnauer~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:01:25

 

Czy to już państwo oligarchów pisowskich, czy jedna wielka ośmiornica. Gdzie jest gdzie jest CBA, ale przecież obecny szef CBA Ernest Bejda  trzy lata temu był pełnomocnikiem spółki Srebrna.
Gdzie jest tez ABW, ale obecny szef ABW Piotr Pongowski był również pełnomocnikiem spółki Srebrna.
No to może koordynator ds. służb specjalnych Mariusz Kamiński, wiceprezes PiS. Ale on też chyba nie wyjaśni, bo jego syn Kacper K. również ma za sobą pracę w spółce Srebrna.
Gdyby pis jeszcze przejął sądy, to co to by było?
Jest to dowód na to, ze spółka srebrna działa jak jedna wielka ośmiornica. Ja już tęsknie za ośmiorniczkami w restauracji Sowa

 

 

Ja już tęsknie za ośmiorniczkami w restauracji Sowa". Smacznego,#4 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:03:08

Jak tak dalej pójdzie, to okrągłostołowo-magdalenkowo-styropianowo-solidarnościowi "bohaterowie" z esbeckiego nadania oraz właściciele polskojęzycznych propagandowych mediów założonych przez byłych funkcjonariuszy komunistycznej bezpieki i ich agentów, oskarżą Pana Jarosława o gwałt, a w najlepszym przypadku o uprawianie seksu kawalerskiego. Postkomuna się sypie, jeżeli chwyta się już takich prymitywnych "fake news".#5 ~ll~

~ll~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:41:06

Pomijając już kwestię niezapłaconej faktury :) Ludzie w końcu mają okazję zobaczyć tą "biedę" jaką wg. balbiny klepią osobnicy zgromadzenia wokół nsdapis :) Ta sytuacja zadaje kłam twierdzeniom balbiny jakoby on i jego kolesie jako jedyni w PL nie uwłaszczyli się na transformacji :) Wychodzi na to, że nachapali się najwięcej :D Widać dobrze służyli ówczesnej władzy i wielkiemu bratu ze wschodu :)#6 ~komendant OSP~

~komendant OSP~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:09:33

Pomijając już kwestię niezapłaconej faktury :) Ludzie w końcu mają okazję zobaczyć tą "biedę" jaką wg. balbiny klepią osobnicy zgromadzenia wokół nsdapis :) Ta sytuacja zadaje kłam twierdzeniom balbiny jakoby on i jego kolesie jako jedyni w PL nie uwłaszczyli się na transformacji :) Wychodzi na to, że nachapali się najwięcej :D Widać dobrze służyli ówczesnej władzy i wielkiemu bratu ze wschodu :)

Towarzyszu, ty tak sam z tą "balbiną" czy ci kazali?#7 ~ll~

~ll~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:12:33

Towarzyszu, ty tak sam z tą "balbiną" czy ci kazali?

 

Towarzyszu? :) Ehhh  ... mamy rok 2019, ale widać stare przyzwyczajenia zostały :)#8 ~komendant OSP~

~komendant OSP~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:30:54

Towarzyszu? :) Ehhh  ... mamy rok 2019, ale widać stare przyzwyczajenia zostały :)

Przeglądanie esbeckich stron w necie źle wpływa na twój stan umysłu. Po jakimś czasie możesz zacząć słyszeć jakieś głosy, niczym Stefan W. Jeżeli ktoś kogoś nazywa "faszystą" lub określa propolską partię "nsdapis" to ten ktoś jest komuchem lub odmianą komucha w najczystszej postaci.#9 ~przecież Kaczor to pedał~

~przecież Kaczor to pedał~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 18:05:15

Jak tak dalej pójdzie, to okrągłostołowo-magdalenkowo-styropianowo-solidarnościowi "bohaterowie" z esbeckiego nadania oraz właściciele polskojęzycznych propagandowych mediów założonych przez byłych funkcjonariuszy komunistycznej bezpieki i ich agentów, oskarżą Pana Jarosława o gwałt, a w najlepszym przypadku o uprawianie seksu kawalerskiego. Postkomuna się sypie, jeżeli chwyta się już takich prymitywnych "fake news".

Przecież Kaczyński to pedał to jak może zgwałcić kobietę.

#10 ~500+ i PiS może kraść~

~500+ i PiS może kraść~
 • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 07:30:52

Nie po to Jarosław Klamczynski zakleil oczy plebsowi pincet i nie po to obsadzil wszystkie kluczowe instytucje aby teraz miec jakiekolwiek opory przy grabieniu Polski . Podziwiam jednoczesnie glupote polakow ktorzy powinni miec w pamieci poprzednie rzady pisu i co z tego wyniklo . Teraz jest jeszcze gorzej bo pis majac totalitarną przewage w sejmie , totalnie kradnie

#11 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 09:41:41

Nie po to Jarosław Klamczynski zakleil oczy plebsowi pincet i nie po to obsadzil wszystkie kluczowe instytucje aby teraz miec jakiekolwiek opory przy grabieniu Polski. Podziwiam jednoczesnie glupote polakow ktorzy powinni miec w pamieci poprzednie rzady pisu i co z tego wyniklo. Teraz jest jeszcze gorzej bo pis majac totalitarną przewage w sejmie, totalnie kradnie

Dawniej w czasie obchodów święta sześciu króli ludzie rzucali do dinozaurów kamieniami, a jeden z nich wychowany na szczawiu i mirabelkach tak ostro pukał panienki, że sponsorzy nie nadążali mu dostarczać nowych łóżek w miejsce tych połamanych. Wtedy było "państwo teoretyczne" rządzone w myśl zasady "ch...j, du...a i kamieni kupa". Ale na nasze narodowe szczęście rządy tych przygłupów wykreowanych przez postkomunistów, dewiantów seksualnych i okrągłostołowo-styropianowo-magdalenkowo-solidarnościowych "bohaterów" już odeszły w zapomnienie.#12 ~prezes ma bank~

~prezes ma bank~
 • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 11:00:03

Prezes Deweloper Kaczyński nie ma karty kredytowej bo ma bank a drugi kupi za złotówkę.

#13 ~po co PiSowi sądy~

~po co PiSowi sądy~
 • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 08:35:14

Oszukany przez Kaczyńskiego Austriak przegra z PiSowską prokuraturą i już PiSowskimi sądami.
Wyrok będzie taki jaki zapadnie na linii - Prezes - Minister - Prokurator - Sędzia ...

#14 ~Polska folwark prezesa PiS~

~Polska folwark prezesa PiS~
 • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 18:40:34

Obecna Polska to folwark prezesa PiS.
Swoim świniom które ich wybierają rzucili ochłapy całą resztę uważają za szkodników.

#15 ~Srebrna przekręt Jarka K.~

~Srebrna przekręt Jarka K.~
 • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 17:37:10

Tablica z osobami PiS powiązanymi ze Srebrną powinna jeździć na lawetach po Polsce powiatowej, a przed wyborami stać pod kościołami.

#16 ~złodziej Kaczyński~

~złodziej Kaczyński~
 • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 10:40:27

Honorarium w wysokości 3 tys. zł dla mecenas, która pracowała przy projekcie wież przy Srebrnej, wciąż pozostaje niezapłacone. Pół roku temu Jarosław Kaczyński deklarował, że to żadna kwota i że zostanie uregulowana.
"3 tys. to nie jest żadna sprawa, to będzie załatwione. Zapłacimy" – przypominamy słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Sprawa jednak jest, bo pieniądze wciąż nie trafiły do prawniczki.
"Informuję, że do dnia dzisiejszego faktura nie została opłacona przez odbiorcę faktury" – odpisała dziennikowi mecenas Irena Sobczak.
Jej kancelaria została zatrudniona z polecenia Kaczyńskiego do opracowania dokumentów potrzebnych do budowy dwóch wież przez spółkę Srebrna.

#17 ~jak działa mafia PiS~

~jak działa mafia PiS~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 13:46:44

Czy to już państwo oligarchów pisowskich, czy jedna wielka ośmiornica. Gdzie jest gdzie jest CBA, ale przecież obecny szef CBA Ernest Bejda trzy lata temu był pełnomocnikiem spółki Srebrna.Gdzie jest tez ABW, ale obecny szef ABW Piotr Pongowski był również pełnomocnikiem spółki Srebrna.No to może koordynator ds. służb specjalnych Mariusz Kamiński, wiceprezes PiS. Ale on też chyba nie wyjaśni, bo jego syn Kacper K. również ma za sobą pracę w spółce Srebrna.Gdyby pis jeszcze przejął sądy, to co to by było?Jest to dowód na to, ze spółka srebrna działa jak jedna wielka ośmiornica. Ja już tęsknie za ośmiorniczkami w restauracji Sowa

NFOŚiGW wydał w 2018 roku prawie pół miliona złotych na reklamy. Najwięcej, ponad ćwierć miliona otrzymała spółka Forum, powiązana ze spółką Srebrna. Jej prezesem jest Małgorzata Kujda, żona ówczesnego szefa Funduszu, Kazimierza Kujdy TW RYSZARDA.
Okazuje się, że NFOŚiGW wydał na reklamy w mediach 498 501,99 zł. Najwięcej, bo ponad 258 tys zł. zapłacono spółce Forum. Wydaje ona "Gazetę Polską Codziennie".
Większość udziałów w spółce Forum posiada spółka Geranium, która z kolei należy do powiązanej z PiS spółki Srebrna. Jej prezesem jest Małgorzata Kujda, żona ówczesnego prezesa Funduszu, Kazimierza Kujdy. Co ciekawe, ich syn pracuje w jednej z państwowych spółek.
We wladzach spółki Forum zasiada kuzyn Jarosława Kaczyńskiego Grzegorz Tomaszewski.
Grzegorz Jacek Tomaszewski to cioteczny brat prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Jest członkiem rady nadzorczej spółki Srebrna, a także prezesem zależnej od Srebrnej spółki Forum, która wydaje „Gazetę Polską Codziennie”. Tomaszewski jest także członkiem zarządu spółki Niezależne Słowo, wydawcy „Gazety Polskiej” oraz członkiem rady Fundacji Niezależnych Mediów.
Grzegorz Tomaszewski, który pojawia się na "taśmach Kaczyńskiego", w stanie wojennym pracował przy tajnym projekcie dla armii PRL.

#18 ~antyunijny PiS~

~antyunijny PiS~
 • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 20:24:53

Na szczęście antyeuropejski i antyunijny PiS przegra wybory.

#19 ~totalitarna władza PiSu~

~totalitarna władza PiSu~
 • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 10:32:20

Prokurator rejonowa Renata Śpiewak została awansowana na stanowisko prokuratora Prokuratury Okręgowej. To właśnie ona prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie "taśm Kaczyńskiego" i od ponad miesiąca nie zdecydowała, czy są tu podstawy do wszczęcia śledztwa. Każdy awans szeregowego prokuratora musi osobiście zaakceptować Prokurator Generalny, czyli Zbigniew Ziobro.

#20 ~suchar dnia o Morawieckim~

~suchar dnia o Morawieckim~
 • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 14:30:53

8 maja 1913 – Zainaugurowano Mistrzostwa Galicji w piłce nożnej.
Mateusz Morawiecki sam osobiście je zaingurował ;)Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych