Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~p~

~p~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 10:45:38

WSZYSTKIM ŻYJE SIĘ LEPIEJ CZY TEGO DO CHOLER.Y JASNEJ NIE WIDZICIE!?

KOCHAMY TUSKA!!!

TYLKO PO!!!

Rzecz w tym, że za drogi powiatowe odpowiada Starostwo a w Łancucie Starostwem rządzi PIS...tak więc zły adres....

#22 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 10:57:16

Patrząc na to zdjęcie - wniosek jeden, oprócz sytuacji winni są również kierowcy - CAŁY drugi pas jest wolny, bo chamstwo nie może jeździć na "zamek" tak jak w innych miastach, korek byłby połowę mniejszy... patologia

#23 ~mc~

~mc~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 11:01:34

Wieś nie potrafi wykorzystać dwóch pasów jezdni, ciężko... ehhh

#24 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 11:15:43

uwielbiam czytac takie bzdury i podziwiam fachowcow odpowiedzialnych za zamkniecie drog w zwiazku z remontem

#25 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 11:34:48

Panie Januszu Wolski! gratuluje głupoty prosze przeczytac ze zrozumieniem sens wypowiedzi i odniesc sie do faktow jako uzytkownika tych drog

#26 ~sasiad~

~sasiad~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 11:41:15

tia prace potrwaja nie do 15 sierpnia ale zastanie ich zima, nastepnie beda remontowac to co wlasnie zrobili a potem bedzie afera Łapowkowa kto i ile wział w kieszeń ze materaiły nie tej jakosci co powinny itd. popatrzmy tylko jak pan Wolski autko zmieni

#27 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 11:43:24

Ogłaszam konkurs! Drodzy mieszkancy robmy zdjecia, zarowno naszym korkom jak i pracujacym robotnikom bedzie piekna historia 3 opartych o łopaty z cygarami w zebach 2 kierownikow do nadzoru a robota w miejsc

#28 ~RZ - RZESZÓW~

~RZ - RZESZÓW~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 11:43:32

RLA was to nie powinno sie wpuszczać do Rzeszowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale jesteś mądry ciebie to starzy z domu nie powinni wypuszczać

#29 Normalne myślenie

Normalne myślenie

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 12 kwiecień 2011 - 11:52:50

A ja się pytam kiedy wieśniaki z TIRów odpowiedzą za blokowanie lewego pasa? Gdzie jest Policja, Inspekcja Transportu? Pominę już to, że każdy się boi nim jechać, conajmniej jakby miał czekać godzinę aż go ktoś wpuści. TRAGEDIA, totalny brak umiejętności. Zdjęcie mówi samo za siebie...

#30 ~Życzliwy~

~Życzliwy~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 12:06:54

A ja się pytam kiedy wieśniaki z TIRów odpowiedzą za blokowanie lewego pasa? Gdzie jest Policja, Inspekcja Transportu? Pominę już to, że każdy się boi nim jechać, conajmniej jakby miał czekać godzinę aż go ktoś wpuści. TRAGEDIA, totalny brak umiejętności. Zdjęcie mówi samo za siebie...

Też to zauważyłem, korek byłby dwa razy krótszy, gdyby nie matoły w TIRach blokujący lewy pas. Policja powinna tam tylko czekać, bo się nigdy nie nauczą jeżdzić...

#31 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 12:21:46

Też to zauważyłem, korek byłby dwa razy krótszy, gdyby nie matoły w TIRach blokujący lewy pas. Policja powinna tam tylko czekać, bo się nigdy nie nauczą jeżdzić...

Nie tylko matoły W TIRach blokują - osobówki również.

#32 ~MISIEK~

~MISIEK~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 12:36:56

WITAM TO JEST HORROR CO SIĘ DZIEJE NA 4 STAŁEM W KORKU 4 GODZIN KOREK BYŁ DO KRASNEGO NIE MIAŁY KIEDY TO ROBIĆ W ANGLII ROBI SIĘ W NOCY

#33 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 13:46:13

MISIEK... problem polega na tym, że oni jeszcze NIC nie robią!

#34 ~doti~

~doti~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 14:01:42

[quote name='MISIEK' timestamp='1302608216' post='341831']
WITAM TO JEST HORROR CO SIĘ DZIEJE NA 4 STAŁEM W KORKU 4 GODZIN KOREK BYŁ DO KRASNEGO NIE MIAŁY KIEDY TO ROBIĆ W ANGLII ROBI SIĘ W NOCY

w ojczystym języku nie potrafisz pisać poprawnie to jedź do Anglii, tam będziesz kopał rowy i kładł asfalt...
Ja jeżdżę codziennie tą trasą i nie stałam dłużej w korku jak 15 mnin... W naszej kochanej Polsce tak już jest, że chcemy mieć wszystko, ale broń Boże, żeby się poświęcić i spokojnie przeczekać chwile kryzysu...

#35 ~doti~

~doti~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 14:05:01

MISIEK... problem polega na tym, że oni jeszcze NIC nie robią!

i tu się Justyna mylisz, piętnaście minut temu byłam w bibliotece na Generała Maczka i co widziałam.... ROZKOPANE chodniki i kilku facetów, którzy coś robili... czyli, nie biadol i nie kłam... bo rzeczywistość jest inna....

#36 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 14:14:02

nie rozumiem dlaczego nie można sobie zastrzec, że takie remonty wykonuje się tylko w godzinach wieczornych i nocnych

trochę logiki !!! gdyby remont odbywał się tylko godzinach wieczornych i nocnych, z całą pewnością trwałby dwa razy dłużej...i wówczas, tacy malkontenci jak ty, mieli by powód do narzekania, że tak długo i w ogóle dlaczego nic się nie robi w dzień.... takim jak ty nigdy nie będzie dobrze, i zawsze znajdziecie powód do biadolenia...

#37 ~Dorcia~

~Dorcia~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 14:24:58

WSZYSTKIM ŻYJE SIĘ LEPIEJ CZY TEGO DO CHOLER.Y JASNEJ NIE WIDZICIE!?

KOCHAMY TUSKA!!!

TYLKO PO!!

A tak na poważnie, co ma premier Tusk do łańcuckich dróg???? mi się lepiej nie żyło za rządów Kaczyńskich....
w łańcuckim starostwie to sami pisowcy i jeżeli masz do kogoś pretensje... to właśnie do nich je skieruj... Swoją drogą remonty dróg są niezbędne, czekam z niecierpliwością kiedy wezmą się za "czwórkę", szumnie nazwaną obwodnicą Łańcuta... bardzo lubię jak coś się nowego robi dla naszego kochanego Łańcuta... lubię, mimo pewnych komplikacji bo wiem, że to dla polepszenia warunków i upiększenia miasta... czyli dla nas, mieszkańców...

#38 ~Tonny~

~Tonny~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 14:34:32

Spróbujecie przejechać Jarosław od strony Przemyśla po 14 to przestaną Wam przeszkadzać Łańcuckie korki.

#39 ~BTL~

~BTL~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 14:39:49

Ludzie wam to nie dogodzi ... remontują drogi a wam dalej źle .. korki tam zawsze były i będą do puki remont E40 nie dojdzie do skutku .. a kto jest w miarę ogarnięty wybierze inna drogę ... pozdrowienia wysyłam do lekarza..

#40 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 14:58:05

i tu się Justyna mylisz, piętnaście minut temu byłam w bibliotece na Generała Maczka i co widziałam.... ROZKOPANE chodniki i kilku facetów, którzy coś robili... czyli, nie biadol i nie kłam... bo rzeczywistość jest inna....

weź mnie tu o kłamstwa nie oskarżaj!!! pachołki są porozstawiane od nocy z 6 na 7 kwietnia, dziś mamy 12.04, na ulicy nic się nie dzieje.... wystarczy posłuchać CB...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych