Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Włączanie się do ruchu na obwodnicy.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 tadeuszt

tadeuszt

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 20:53:31

Brak odpowiednich słów w słowniku języka polskiego. Jeżeli wymuszasz pierwszeństwo, to chociaż wciśnij gaz do dechy i nie wlecz się jak ciota.

#2 dusiazul

dusiazul

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 06:36:38

obwodnica jest a wjazd jak do stodoły czy wyjedziesz koło pomu czy koło cmentarz czy koło Lidla taksam stacja czyli gówno PO co to robili strata kasy 

#3 Adam

Adam

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 07:38:12

obwodnica jest a wjazd jak do stodoły czy wyjedziesz koło pomu czy koło cmentarz czy koło Lidla taksam stacja czyli gówno PO co to robili strata kasy

Myślisz, że jak napiszesz o złym jeździe na obwodnicę to tak się stanie!? Co wy tam palicie albo pijecie? Jeżdżę obwodnica od początku i uważam, że to był strzał w dziesiątkę z jej budową. Ale znaleźli się ludzie którzy wszystko potrafią skrytykować nieważne czy stanowi problem czy nie. Po prostu trzeba coś napisać na Po bo nasz pan wódz tego chce i się to robi. Po postu żenada. Na odwyk.

Użytkownik Adam edytował ten post 07 listopad 2019 - 07:39:15

#4 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 09:50:02

jeżdzisz ciekawe gdzie do Rzeszowa  w obwodnicy chodziło tylko o kase dla politków , urzedników i radnych z że to bubel to juz mniejsza ot jeśli myslisz że to był dobry pomysł to jesteś w błędzie a obwodnica miała iść inną nitką  

#5 tadeuszt

tadeuszt

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 22:32:40

Adam, tu nie wtącaj polityki, bo polityką gardzę. Chodxi o to, że motłoch wymusza pierwszeństwo a potem jak jest na obwodnicy to niech mnie lochną w pompę. Znak stop jakby go nie było.   

#6 tadeuszt

tadeuszt

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 18:18:59

Dzisiaj był kolejny wypadek na skrzyżowaniu Władka Jagiełły z obwodnicą. Obwodnicą jeżdżą samochody z nadmierna prędkością i tu nagle flegmatyk, niedowidzący. Opiszę Wam dwa przypadki z moim udziałem. Jadę w kierunku na Jarosław i z łącznika Jagiełły wyjeżdża przedemną Opel Agilla. 

Hamowałem awaryjnie i nic się nie stało, więc pojechałem za tym kierowcą, który zjechał z obwodnicy i zaparkował na parkingu przed sklepem. Grzecznie zapukałem do drzwi samochodu w którym siedział starszy pan i jadł loda. Zapytałem czy był świadomy tego co zrobił parę minut temu włączając się do ruchu na obwodnicy. Po tym jak oświeciłem dziadka co zrobił siedząca obok kierowcy dziadka bardzo mnie przepraszała za to że mnie nie zauważyła. Sprawa wyglądała tak Dziadek przed włączeniem się do ruchu na obwodnicę zapytał sie babki która nie ma prawa jazdy czy prawa wolna. Ślepa babka odpowiedziała że nic nie jedzie i dziadek ruszył. Pozostawiam do przemyślenia ten przypadek. 

#7 tadeuszt

tadeuszt

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 18:27:13

Bardzo często korzystam z obwodnicy i takie przypadki jak wyżej zdarzają się bardzo często. Wszystkie skrzyżowanie na obwodnicy powinny być przerobione na RONDA dla Waszego bezpieczeństwa.

#8 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 11:02:41

Ta obwodnica i jej połączenia to wielki bubel ale tak sie robi kiedy kasa ważniejsza od ludzi 

#9 tadeuszt

tadeuszt

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 21:14:51

Ta obwodnica i jej połączenia to wielki bubel ale tak sie robi kiedy kasa ważniejsza od lu

Każdy błąd można naprawić. Wypadki i incydenty wymuszające pierwszeństwo w tych miejscach zdarzają się zbyt często. Kto odpowiada za bezpieczeństwo mieszkańców Leżajska i okolic podróżujących tymi drogami? Nie wszystkie błędy mozna przewidzieć.

Użytkownik tadeuszt edytował ten post 15 listopad 2019 - 21:16:53

#10 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 10:25:27

Tego sie jużnie da nprawic długi miasta za SLD i PO przekraczały 50 milinów i nikt za to nie beka

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych