Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt Markowej

6102 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 19:55:39

Widzę, że głosowanie nijak ma się do opinii wyrażonych na forum. Czyżby sam wielmożny Wojt tylko głosował na TAK. Żadnej opinii pozytywnej ratującej tonącego Wojta, a może coś jednak zrobił ciekawego, może coś, o czym większość społeczeństwa nie wie. Gdzie podziewa się zaplecze pana Wojta, czyżby jego rola kończyła się tylko na wysyłaniu SMS-ów? Panie Wojcie czas chyba już zakończyć rolę dziwnego urzednika, szkoda marnować cennego czasu, brak panu pomysłów, świeżości chęci do jakichkolwiek prac na rzecz naszego społeczeństwa, po prostu wioska zatrzymała się (jak to mój wcześniejszy przedmówca zauważył) w rozwoju.

Pozdrowienia dla mieszkańców Markowej.

Panie wójcie, prosze się nie przejmowac tym glosem i podobnymi do niego. Nie wyobrażam sobie wójta lepszego jak pan. Pana determinacja w walce o naprawne strategiczne cele dla całej gminy jest godna podziwu. Osoby, które sa na bieżąco z życiem gminy wiedzą o co chodzi. . panie wójcie, powiem krotko...Nie dac sie i tak trzymac !!

#2 ~t.k.t~

~t.k.t~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 20:15:21

Panie wójcie, prosze się nie przejmowac tym glosem i podobnymi do niego. Nie wyobrażam sobie wójta lepszego jak pan. Pana determinacja w walce o naprawne strategiczne cele dla całej gminy jest godna podziwu. Osoby, które sa na bieżąco z życiem gminy wiedzą o co chodzi. . panie wójcie, powiem krotko...Nie dac sie i tak trzymac !!

Chciałbym wiedzieć jakie to strategiczne cele masz na myśli bo ja jako mieszkaniec gminy nic o nich nie wiem może by tak bardziej nagłaśniać poczynania naszego samorządu gdyż trudno dotrzeć przeciętnemu obywatelowi do tego co jest w zamiarach Wójta, strona internetowa bardzo nijaka, rzadko aktualizowana a z tego co wiem gmina zatrudnia informatyka, ogłoszenie o zebraniach wiejskich tylko na tablicach ogłoszeń i to chwilkę. Wcześniej istniała jeszcze jakaś gazetka z której można się było cokolwiek dowiedzieć teraz już dawno jej nie widziałem, strasznie ciekawią mnie te strategiczne cele którymi wójt chce nas zaskoczyć no nie wiem ..... może to wydanie następnej książki .... nie mam nic przeciwko książkom ale nie wiem czy to taka wielka zasługa Wójta ??? co to za cele??? może ktoś wie???Pozdrawiam!

#3 ~z.j.f.h.p.p.~

~z.j.f.h.p.p.~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 20:33:12

Proszę Państwa dajcie już spokój wyrażając swoje opinie na temat szanownego Pana Wójta trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć wprost, że kadencja Pana Kuźniara zbliża się końca. Dość robienia przekrętów, dość oszustwa i machlojstwa. Czy Markowiaków nie stać na kogoś naprawdę godnego a nie takiego człowieka oderwanego od pługa !!!!!!!!!!!!!!! ludzie zdejmijcie sobie klapki z oczu!!!!!! kto tego prostaka wybierał przez tyle lat!!!!!!!!!!!!!!!!! Śmiechu warte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 20:58:31

Chciałbym wiedzieć jakie to strategiczne cele masz na myśli bo ja jako mieszkaniec gminy nic o nich nie wiem może by tak bardziej nagłaśniać poczynania naszego samorządu gdyż trudno dotrzeć przeciętnemu obywatelowi do tego co jest w zamiarach Wójta, strona internetowa bardzo nijaka, rzadko aktualizowana a z tego co wiem gmina zatrudnia informatyka, ogłoszenie o zebraniach wiejskich tylko na tablicach ogłoszeń i to chwilkę. Wcześniej istniała jeszcze jakaś gazetka z której można się było cokolwiek dowiedzieć teraz już dawno jej nie widziałem, strasznie ciekawią mnie te strategiczne cele którymi wójt chce nas zaskoczyć no nie wiem ..... może to wydanie następnej książki .... nie mam nic przeciwko książkom ale nie wiem czy to taka wielka zasługa Wójta ??? co to za cele??? może ktoś wie???Pozdrawiam!

Ja też chętnie poznałbym te strategiczne cele. To prawie brzmi tak jak budowa tarczy rakietowej w Polsce, może coś więcej dowiemy się jutro na zebraniu wiejskim, - a może to następna obiecanka przedwyborcza pana Wójta - ciekawe?

#5 ~NM~

~NM~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 21:33:43

Proszę Państwa dajcie już spokój wyrażając swoje opinie na temat szanownego Pana Wójta trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć wprost, że kadencja Pana Kuźniara zbliża się końca. Dość robienia przekrętów, dość oszustwa i machlojstwa. Czy Markowiaków nie stać na kogoś naprawdę godnego a nie takiego człowieka oderwanego od pługa !!!!!!!!!!!!!!! ludzie zdejmijcie sobie klapki z oczu!!!!!! kto tego prostaka wybierał przez tyle lat!!!!!!!!!!!!!!!!! Śmiechu warte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oczywiśćie...kadencja Pana Kużniara zbliża się do konca, tak samo jak pana Łozy w Łancucie, pana Ferenca w rzeszowie, pani Gronkiewicz Waltz w stolicy... Odkryłes ameryke, że wybory samorządowe sa jesienią...haha. Dlaczego nie zgłosisz gdzie trzeba O TYM ŻE KTOS ŁAMNIE PRAWO? nie masz dowodów...czy tylko fakt ten nie ma miejsca? Ty sobie gadaj co chcesz, możesz pluć, bic głową w mur...rzucac miesem i obrażac ludzi, ale urna wyborcza zweryfikuje wszystkie głosy. Założysz się ze mna kto bedzie w Gminie Markowa wojtem na kolejna kadencje? ja wiem. Zmiany nie będzie . i BARDZO DOBRZE.!

#6 ~kuca~

~kuca~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 21:53:05

oczywiśćie...kadencja Pana Kużniara zbliża się do konca, tak samo jak pana Łozy w Łancucie, pana Ferenca w rzeszowie, pani Gronkiewicz Waltz w stolicy... Odkryłes ameryke, że wybory samorządowe sa jesienią...haha. Dlaczego nie zgłosisz gdzie trzeba O TYM ŻE KTOS ŁAMNIE PRAWO? nie masz dowodów...czy tylko fakt ten nie ma miejsca? Ty sobie gadaj co chcesz, możesz pluć, bic głową w mur...rzucac miesem i obrażac ludzi, ale urna wyborcza zweryfikuje wszystkie głosy. Założysz się ze mna kto bedzie w Gminie Markowa wojtem na kolejna kadencje? ja wiem. Zmiany nie będzie . i BARDZO DOBRZE.!

Masz rację - jeśli będzie jednym i tylko jedynym kandydatem to przejdzie jeszcze raz niewielką ilością głosów może ok. 400 bo na Husów już nie ma co liczyć. Wiem, że taką gminę jaką jest Markowa stać na zdecydowanie lepszego wójta i kandydatów do wyborów wystartuje więcej. Wtedy szanse Kuźniara będą mierne.

#7 ~Nikodem Dyzma~

~Nikodem Dyzma~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 22:54:48

Co do Wójta gminy Markowa Zbigniewa Kuźniara to nie tylko niekompetencja ale jego kariera to jeden wielki przekręt poczynając od Kółka Rolniczego. Myślę, że nie trzeba rozpisywać się przecież mieszkańcy Markowej widzą to na co dzień i wiedzą jak przez lata ciężko pracował dla dobra Gminy, powstało wiele nowych miejsc pracy... niestety jedynie w Urzędzie Gminy, mamy nowoczesną Halę Sportowo- Rekreacyjną - cud ostatniej kadencji, na którą czekała młodzież nie wspominając o innych inwestycjach, które Gmina powinna realizować na bieżąco np: kanalizacja, przestarzałe azbestowe wodociągi itp. Może nie mam racji może Radni Gminy opracowali godną uwagi „Strategię Rozwoju Gminy” na najbliższe lata - myślę, że należy się z nią zapoznać. W rankingu Samorządów Podkarpacia bogata Gmina Markowa nie istnieje !!!. Ale Pan Kuźniar ma nowe pomysły na przedłużenie kadencji......może darmowy Internet, ale trzeba najpierw wiedzieć co to jest, albo coś innego? przecież czasu jest tak mało... Co do „Plebiscytu” mam dobrą radę dla Wójta - ponieważ zauważyłem, że zaczął już Pan mobilizować swoich popleczników, naprawdę lepiej poświęcić swoją miesięczną pensję na sms-y wtedy osiągnie Pan 100% poparcia.

#8 ~REYNEVAN~

~REYNEVAN~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 23:20:04

Co do Wójta gminy Markowa Zbigniewa Kuźniara to nie tylko niekompetencja ale jego kariera to jeden wielki przekręt poczynając od Kółka Rolniczego. Myślę, że nie trzeba rozpisywać się przecież mieszkańcy Markowej widzą to na co dzień i wiedzą jak przez lata ciężko pracował dla dobra Gminy, powstało wiele nowych miejsc pracy... niestety jedynie w Urzędzie Gminy, mamy nowoczesną Halę Sportowo- Rekreacyjną - cud ostatniej kadencji, na którą czekała młodzież nie wspominając o innych inwestycjach, które Gmina powinna realizować na bieżąco np: kanalizacja, przestarzałe azbestowe wodociągi itp. Może nie mam racji może Radni Gminy opracowali godną uwagi „Strategię Rozwoju Gminy” na najbliższe lata - myślę, że należy się z nią zapoznać. W rankingu Samorządów Podkarpacia bogata Gmina Markowa nie istnieje !!!. Ale Pan Kuźniar ma nowe pomysły na przedłużenie kadencji......może darmowy Internet, ale trzeba najpierw wiedzieć co to jest, albo coś innego? przecież czasu jest tak mało... Co do „Plebiscytu” mam dobrą radę dla Wójta - ponieważ zauważyłem, że zaczął już Pan mobilizować swoich popleczników, naprawdę lepiej poświęcić swoją miesięczną pensję na sms-y wtedy osiągnie Pan 100% poparcia.

Witam!

Popieram Nikodema!
Dołożę kilka swoich uwag. Otóż, Jaśnie Oświeconym Wójt Zbigniew K. (myślę, że możemy już tak nazywać naszego przywódcę) powinien zająć się dobrem mieszkańców gminy. Chcielibyśmy odśnieżonych, przejezdnych i bezpiecznych dróg(a o to w ostatnim czasie ciężko w Markowej), watro byłoby żeby były jeszcze oświetlone po 22. Może w ramach oszczędności, zamiast gaszenia świateł warto zrezygnować z prywatnego szofera, a przy okazji zgubić kilka zbędnych Jaśnie Nawiedzonych kilogramów?
Może trzeba WRESZCIE ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA TĘ BANDĘ NIEROBÓW, w Urzędzie Gnilnym, w którym ręka rękę myje co?
Mam nadzieję, że wybory przyniosą dobre zmiany.
Życzę powodzenia wszystkim poza zgrają Zbigniewa K.

#9 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 23:25:45

chyba sie zatrzymałes w rozwoju...markowa jest bogata gminą? w jakim sensie? że rolnicctwo...?, że przemysł?, że usługi...ile z tego ma gmina podatków? ...chyba mniej niz jedna wioska przy E40...bogata może była w latach 70 i 80....teraz to jest tylko sypialnia rzeszowa i łancuta..

#10 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 23:37:38

Witam!

Popieram Nikodema!
Dołożę kilka swoich uwag. Otóż, Jaśnie Oświeconym Wójt Zbigniew K. (myślę, że możemy już tak nazywać naszego przywódcę) powinien zająć się dobrem mieszkańców gminy. Chcielibyśmy odśnieżonych, przejezdnych i bezpiecznych dróg(a o to w ostatnim czasie ciężko w Markowej), watro byłoby żeby były jeszcze oświetlone po 22. Może w ramach oszczędności, zamiast gaszenia świateł warto zrezygnować z prywatnego szofera, a przy okazji zgubić kilka zbędnych Jaśnie Nawiedzonych kilogramów?
Może trzeba WRESZCIE ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA TĘ BANDĘ NIEROBÓW, w Urzędzie Gnilnym, w którym ręka rękę myje co?
Mam nadzieję, że wybory przyniosą dobre zmiany.
Życzę powodzenia wszystkim poza zgrają Zbigniewa K.

pojedz sobie do sąsiedniej gaci...a zobaczyszjak wygląda ,,odsnieżona droga" u nas mamy czarna droge a tam maja lodowisko nie droge. A co do chodnika...czy ty wiesz, ze to obowiązek wlasciciela działki , przy której ów chodnik sie znajduje? tak stanowi prawo . Dobrze, że gmina go wogóle odśnieża, choc to nie jej obowiązek, ale robia to dla Ciebie twoich bliskich..i babć idących do kościoła.

#11 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2010 - 11:36:52

Zbysiu dostajesz uwagę do dzienniczka i za karę do konta!!!!Zęby sobie wstawiłeś juz?? Wąs sanacyjny zgoliłeś???Do kąta!!!!!! ale już!!!!!!!

#12 ~Z.K~

~Z.K~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2010 - 11:40:53

Zbysiu dostajesz uwagę do dzienniczka i za karę do konta!!!!Zęby sobie wstawiłeś juz?? Wąs sanacyjny zgoliłeś???Do kąta!!!!!! ale już!!!!!!!

A ja ogolić się nie dam!!!!!W SKRze mówili że mi do twarzey w nim. Zęby to zbytek łaski!!!!!

#13 ~sms~

~sms~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2010 - 20:01:38

oczywiście że bardzo dobrze ... tylko dla kogo dobrze czy dla gminy czy dla wójta Kuźniara to już zależy . Ja tam jednak uważam że trzy kadencje tego Pana to już wystarczy i mógłby ktoś bardziej kompetentny sprawować ten urząd . Przewietrzenie tego towarzystwa wzajemnej adoracji (Rada + Wójt) jest bardzo wskazane. Pozdrawiam wszystkich nawet myślących inaczej!

#14 ~hunter~

~hunter~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 03:51:13

chyba sie zatrzymałes w rozwoju...markowa jest bogata gminą? w jakim sensie? że rolnicctwo...?, że przemysł?, że usługi...ile z tego ma gmina podatków? ...chyba mniej niz jedna wioska przy E40...bogata może była w latach 70 i 80....teraz to jest tylko sypialnia rzeszowa i łancuta..

ktos tu sie rzeczywiscie zatrzymal w rozwoju...juz zalapales, ze chodzi o ciebie? bravo :P

a czyja to zasluga, ze nie ma nowych inwestorow w gminie? moze ktos by pomyslal, ze to przede wszystkim zadanie wladzy, aby stworzyc dogodne warunki sprzyjajace inwetorom, ktore potem zwracaja sie z nawiazka np poprzez nowe miejsca pracy - nikt zdrowo myslacy nie powie, ze nie jestesmy atrakcyjni ze wzgledu na polozenie, tutaj raczej chodzi o chec sciagniecia kogos do gminy, zeby chcial tutaj zainwestowac swoj kapital, jednak takiego ruchu ze strony wladz nie widac - 'po co sie meczyc - nam sie dobrze zyje...'

pojedz sobie do sąsiedniej gaci...a zobaczyszjak wygląda ,,odsnieżona droga" u nas mamy czarna droge a tam maja lodowisko nie droge. A co do chodnika...czy ty wiesz, ze to obowiązek wlasciciela działki , przy której ów chodnik sie znajduje? tak stanowi prawo . Dobrze, że gmina go wogóle odśnieża, choc to nie jej obowiązek, ale robia to dla Ciebie twoich bliskich..i babć idących do kościoła.

w gaci nie bylem, jednak jezdzilem po drogach w markowej, na tych gminny smialo mozna sie slizgac do woli - lodowisko wysokiej klasy, kawalka czarnego asfaltu ciezko uswiadczyc, piaskiem posypane zostalo dopiero tuz przed zebraniem wiejskim - jesli ktos z przybylych na tajne zebranie wiejskie chcialby zarzuci wladzom, ze nie utryzmuja nalezycie drog to od razu bylaby riposta, ze posypane, inna sprawa od kiedy i jak dlugo nie byly, moze trzeba organizowac takie spotakania co tydzien?

na koniec moze jeszcze o tych babciach chodzacych do kosciola - boli cie to? masz problem? moze chcesz o tym pgoadac? bo sprawiasz wrazenie osoby, ktorej to b przeszkadza, wrecz ja to drazni, moze uwazasz, ze zamiast odsniezania chodnika gmina powinna odsniezyc tobie pod domem? czyzbys byl jednym z poplecznikow "wąsatego" i brak "dobrej wspolpracy" z ksiedzem draznil cie i to dosc bardzo?

~gość'u~ skoro jestes taki bystry, ze wiesz kto jest odp za odsniezenie chodnika to zapewne tez wiesz kto jest odp za odsniezenie drog wojewodzkich i powiatowych - nie chce cie obrazac, ale sprawiasz wrazenie tepego, zeby nie powiedziec tEMpego...

czekam na odpowiedz, tylko sie zbytnio nie osmiesz bo wypowiedzi pisane pod wplywem emocji czesto bywaja jak strzal w kolano :)

#15 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 11:36:12

ktos tu sie rzeczywiscie zatrzymal w rozwoju...juz zalapales, ze chodzi o ciebie? bravo :P

a czyja to zasluga, ze nie ma nowych inwestorow w gminie? moze ktos by pomyslal, ze to przede wszystkim zadanie wladzy, aby stworzyc dogodne warunki sprzyjajace inwetorom, ktore potem zwracaja sie z nawiazka np poprzez nowe miejsca pracy - nikt zdrowo myslacy nie powie, ze nie jestesmy atrakcyjni ze wzgledu na polozenie, tutaj raczej chodzi o chec sciagniecia kogos do gminy, zeby chcial tutaj zainwestowac swoj kapital, jednak takiego ruchu ze strony wladz nie widac - 'po co sie meczyc - nam sie dobrze zyje...'

w gaci nie bylem, jednak jezdzilem po drogach w markowej, na tych gminny smialo mozna sie slizgac do woli - lodowisko wysokiej klasy, kawalka czarnego asfaltu ciezko uswiadczyc, piaskiem posypane zostalo dopiero tuz przed zebraniem wiejskim - jesli ktos z przybylych na tajne zebranie wiejskie chcialby zarzuci wladzom, ze nie utryzmuja nalezycie drog to od razu bylaby riposta, ze posypane, inna sprawa od kiedy i jak dlugo nie byly, moze trzeba organizowac takie spotakania co tydzien?

na koniec moze jeszcze o tych babciach chodzacych do kosciola - boli cie to? masz problem? moze chcesz o tym pgoadac? bo sprawiasz wrazenie osoby, ktorej to b przeszkadza, wrecz ja to drazni, moze uwazasz, ze zamiast odsniezania chodnika gmina powinna odsniezyc tobie pod domem? czyzbys byl jednym z poplecznikow "wąsatego" i brak "dobrej wspolpracy" z ksiedzem draznil cie i to dosc bardzo?

~gość'u~ skoro jestes taki bystry, ze wiesz kto jest odp za odsniezenie chodnika to zapewne tez wiesz kto jest odp za odsniezenie drog wojewodzkich i powiatowych - nie chce cie obrazac, ale sprawiasz wrazenie tepego, zeby nie powiedziec tEMpego...

czekam na odpowiedz, tylko sie zbytnio nie osmiesz bo wypowiedzi pisane pod wplywem emocji czesto bywaja jak strzal w kolano :)

Szkoda, że tej zimy nie byłes w sąsiedniej miejscowości. Przecież masz tak bliziutko tam. Może jeżdzisz tamtędy do pracy, a pisząc że nie byłeś to zwykłe kłamstwo? Miałbyś okazje do porówna, ale oki, równaj w góre, a nie równaj w dół...masz racje patrzmy na lepszych nie na gorszych. Droga powiatowa biegnąca przez teren Markowej, jest czarna sucha, to widzi kazdy i to nie podlega dyskusji. Droga powiatowa biegnąca przez Gac jest gorsza niż u nas droga gminna. Drogi gmine były posypywane żółtym piaskiem przez rozsiewacz SKR, dużo wczesniej co najmniej dwa razy w tygodniu tylko i wyłącznie że były śliskie a nie z inych powodów . A propos ,,tajnego " zebrania wiejskiego.... ogłoszone było zwyczajowo. Chyba wiesz co to znaczy w odniesieniu do istotnych ogłoszeń wiejskich? Są tablice ogłszeń ogólnodostępne i te z ograniczona dostępnością...Gdybys był choć trochę zainteresowany życiem miejscowości, to byś je choć raz w tygodniu je przejrzał, i te zwykłe i te za szkłem. Ja bynajmniej tak robie. To naprawde nic nie kosztuje , tylko odrobinę zaangażowania. A co, może ojciec dyrektor ma je na falach eteru ogłaszac? Nie wiem jaka jest współprca pomiedzy wójtem a proboszczem, więc sie nie wypowiem w tym temacie, ale niech każdy rządzi jak potrafi najlepiej ale w swojej ,,działce". Nie będe zniżał sie do Twojego poziomu, nie będe Cie obrażał, ponieważ język rynsztokowy jaki prezentujesz jest mi obcy i mnie akurat nie bawi. Chcesz merytorycznie podyskutowć...zaprszam . Pozdrawiam i życze miłego dnia.

#16 ~hunter~

~hunter~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 13:03:13

napisalem wyraznie, ze nie chce cie obrazac, jednak poziom twoich wypowiedzi wskazywal na taka, a nie inna ocene, ale widze ze jednak (chyba) mozna z toba porozmawiac na poziomie...

co do rozglaszania przez ojca dyrektora to takich rzeczy nie wymagam, wystaczy zeby taka informacja byla dostepna na stronie BIP'u, ale tam ostatnie aktualizacje pamietaja chyba jeszcze poprzedniego proboszcza...

porownanie drogi powiatowej w Gaci za ktora odpowiada powiat przeworski, a dokladniej zarzad drog tegoz powiatu, z drogami w naszje gminie za ktore odpowiada gmina jest troszke nie trafiony - to, ze powiat przeworski sobie nie radzi, nie znaczy ze gmina markowa ma isc za jego przykladem. odnosnie posypywania drog gminnych u nas to nie byly oen posypywane codziennie.

na koniec - co do twojej oceny mojego poziomu to tez pokazales, ze jednak dajesz sie sprowokowac, mimo ze dopiero na koncu wypowiedzi to wykazales/wykazalas

#17 ~Nikodem Dyzma~

~Nikodem Dyzma~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 13:52:36

[quote name='~gość~' date='23.01.2010, 23:25:45' post='142750']
[/quote

Jeśli będziesz siedział na tyłku i przyklaskiwał IM, że jest źle bo...................?, za 10, 20 lat nie będziesz musiał się wysilać bo swój komentarz skopiujesz na podobnym forum. Co do bogactwa i potencjału TEJ gminy nie chciałbym się rozpisywać bo pewnie nie zrozumiesz. Wyjaśnię CI to w prosty sposób. Po pierwsze daj możliwość i inicjatywę , a zobaczysz na co stać mieszkańców. Mieszkańcy w większości bez udziału URZĘDU ( mam na myśli NAJWYŻSZYCH URZĘDNIKÓW) radzą sobie. A po drugie, co do bogactwa GMINY ( wejdź na oświadczenia majątkowe) jaką gminę stać na tak wysokie uposażenia np. WÓJT prawie 100 tys. zł + nagrody itp. ( nie będę CI podpowiadał) . Jeśli dalej nie zrozumiałeś to jakiego wójta stać na ochronę osobistą słyszałem, że na ostatnim ZEBRANIU WIEJSKIM pojawił się w asyście miejscowej Policji, która to konwojowała Pana Wójta z miejsca zamieszkania, może się czegoś boi ?. Nie wiem czy Komendant Powiatowy Policji a może Wojewódzki ma na ten temat wiedzę do czego Wójtowi służy policja. Nie miałem okazji uczestnictwa w tym „konspiracyjnym” Zebraniu Wiejskim, bo nie dotarłem do żadnej informacji, ponoć ogłoszenie było na tablicach ogłoszeniowych, ciężko to zobaczyć z okna samochodu oraz na stronie BIP-u ( wyjaśniam BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ) sprawdzałem i co..... sprawdź sam. Ponoć najlepszym sposobem powiadomienia mieszkańców o Zebraniu był przekaz informacji przez proboszcza, jednak proboszcz nie chce już „współpracować”. Może ta konspiracja jest potrzebna WÓJTOWI i RADZIE GMINY, żeby mieszkańcy za dużo nie wiedzieli , bo po co za dużo wiedzieć i widzieć jak Ci Urzędnicy kompromitują się od wielu lat. Ponoć mają wielkie PLANY na najbliższą przyszłość tj. Nową Kadencją Wyborczą, mają zaskoczyć NAS ogromem nowych inwestycji. Ponoć te ostatnie: Hala Widowiskowo-Sportowa, słynne Wiatraki nie wypaliły bo WÓJT był „zaangażowany w budowę dróg Powiatowych i Wojewódzkich” - a nie potrafi zadbać o odśnieżanie swoich. Jeżeli masz jeszcze wątpliwości co do miejsca w którym żyjesz, to wkrótce przekonasz się jaki potencjał drzemie w tej GMINIE i URZĘDNIKACH - WÓJT CI TO POWIE!!!

#18 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 14:07:20

Przeciez napisałem, że drogi były posypywane dwa razy w tygodniu. Jesli tego nie widziałes bo byłes daleko od domu ( np w pracy) to juz nie moja wina. Wg mnie wystarczy, bo to jeszcze nie koniec zimy, a środki na zimowe utrzymanie dróg nie sa nieograniczone.. Chodnik przy drodze powiatowej także jest właściwie utrzymany. Więc twój argument ,,drogowy" jest chybiony całkowicie.. A co do ogłaszania o zebraniu wiejskim w BIP, można i tam TAKZE ogłaszać, i jeśli nie było to błąd. Mieszkancy jednak przywykli do innego sposobu informacji, kto chciał to na zebraniu był. Nie pisz, prosze , że było ono tajne,bo okłamujesz czytelników, a dlaczego to napisałem w poprzednim wpisie.

#19 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 14:21:57

...i jeszcze jedno..co do wynagrodzenia wojta....wysil sie nieco i postudiuj choc troszeczke ustawe o samorzadzie lokalnym. Dowiesz sie wówczas jaki wpływ ( i czy wogóle...haha) ma gmina na wysokośc uposażenia swojego włodarza.... i bardzo Cie prosze , nie wprowadzaj ze swojej niewiedzy (a może z premedytacją?) opinii publicznej w błąd.

#20 ~hunter~

~hunter~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 14:35:46

...i jeszcze jedno..co do wynagrodzenia wojta....wysil sie nieco i postudiuj choc troszeczke ustawe o samorzadzie lokalnym. Dowiesz sie wówczas jaki wpływ ( i czy wogóle...haha) ma gmina na wysokośc uposażenia swojego włodarza.... i bardzo Cie prosze , nie wprowadzaj ze swojej niewiedzy (a może z premedytacją?) opinii publicznej w błąd.

taaaak...rada gminy moze podniesc wojtowi wynagrodzenie, ta w obecnym skladzie nie skapila pieniedzyd dla tak dobrego gospodarza

a co do srodkow na utrzymanie drog - nie obchodzi mnie ile ich jest, trzeba zadbac o to, zeby bylo ich wystarczajaco duzo

co zas do samych drog - powiatowej i wojewodzkiej to gmina miala przy nich tyle do zrobienia co nic, nie wspominajac juz, ze plany byly znane pare lat wczesniej, a nie tak jak wojt powiedzial, ze nie byly znane nawet 2 lata wstecz, a chodniki w poszczegolnych miejscach to zasluga meiszkancow, ktorzy sie o nie upomnieli, bo wojt oczywiscie zapomnial - tak dba o interesy gminy!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych