Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybieramy lokal na wesele :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rzeszowianka~

~Rzeszowianka~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 11:41:51

Ja polecam Villa Riviera w Rzeszowie... byłam tam 2 lata temu na weselu i w tym roku organizowaliśmy tam swoje, nic się nie zmieniło, tzn. dobre jedzenie, świetna i sprawna obsługa, cenowo przystępnie, naprawdę polecam :)

#2 ~blondas~

~blondas~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 12:27:35

Polecam szczerze RESTAURACJĘ KLEOPATRA.Organizowałam tam swoje wesele i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni tak jak i nasi goście.Bardzo,bardzo miła obsługa,która wtapia się nie przeszkadza a wszystko i tak podane na czas i z kulturą.Nie mieśliśmy problemu z dogadaniem się w kwesti rozstawienia i udekorowania stołów a mieliśmy własny pomysł.Świetna kuchnia-jedzenie "palce lizać" :)nawet chlebuś sami wypiekają a wędlina niebo w gebie.To co dla nas było bardzo istotne lokal gwarantował w swojej cenie (a nie wszystkie lokale tak robią)ciasta,tort weselny,szyszki dla gości weselnych,owoce istnieje możliwość zakupu alkoholi po cenie detalicznej"sklepowej" i jest on podawany przez kelnera co powoduje że nie martwimy się że zabraknie,że zostanie za dużo i co z tym zrobić. WSZYSTKO BYŁO ZORGANIZOWANE NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE :)BYŁO MIODZIO :) i pewnie niejedną jeszcze imprezę tam zorganizujemy.POLECAM

#3 Magda_23

Magda_23

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 12:58:50

A ja polecam Zamek w Krasiczynie na wesele.
Wesele jest tam bajkowe i wspaniałe i cudownie się je wspomina.:)

#4 ~GREG~

~GREG~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 13:56:48

NA WSTĘPIE PODAM, ŻE BYŁEM WE WSZYSTKICH LOKALACH W RZESZOWIE I W OKOLICACH SZUKAJĄC SALI NA WŁASNE WESELE. PYTAŁEM LUDZI TAM BAWIĄCYCH I OSTATECZNIE WYBRAŁEM HOTEL ANDERSEN UL. KRAKOWSKA PO LEWEJ STRONIE 100 METRÓW OD GŁÓWNEJ DROGI. LOKAL NOWY! SALA DUŻA WSPÓLNA DO 200 OSÓB Z PARKIETEM ( IDIO** BIORĄ DZIELONĄ, ALBO CI CO SIĘ WSTYDZĄ TAŃCZYĆ, BO JEDNAK LUDZIE LUBIĄ PATRZEĆ NA PARKIET A TO NAKRĘCA ATMOSFERĘ ;)) SALA BARDZO ELEGANCKA Z BARDZO DOBRĄ KLIMATYZACJĄ!!! DUŻE PATIO, PARKING I PLAC ZABAW DLA DZIECI, ZDALA OD ULICY, CISZA I SPOKÓJ! OBSŁUGA CHODZIŁA NA RZĘSACH, A JEDZENIE WYŚMIENITE, BOGATE MENU, SOKI CAPPY BEZ LIMITU ( TO WAŻNE, BO U WIĘKSZOŚCI INNYCH LOKALI PODAJĄ NAPOJE!!! ALBO SOKI Z TESCO!!! A LICZĄ SOBIE ZA SZTUKI JAK ZA NAJDROŻSZE!) WŁAŚCICIELE MŁODZI, MOŻNA WSZYSTKO Z NIMI UZGODNIĆ I IDĄ NA RĘKĘ.

SZUKAJĄC SALI ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!! SALE WESELNE DZIELONE, TAM GDZIE TRZEBA WCHODZIĆ PO SCHODACH ( wyobrażacie sobie babcie lub dziadka, starszych ludzi lub gości który trochę więcej wypili? ), LOKALE GDZIE SĄ DWIE LUB NAWET 3 SALE WESELNE - TO JEST DOPIERO ŚMIESZNE!!! ( TO MA BYĆ WYJĄTKOWY DZIEŃ CZY ZBIERANINA OBCYCH LUDZI PRZED LOKALEM CZY NA PARKINGU?
TAK JEST W TAK PRZEREKLAMOWANYM NOWYM DWORZE GDZIE STANDARD JUŻ NALEŻY DO NAJNIŻSZYCH W RZESZOWIE WG MNIE, W JEDNEJ SALI (DO 120 OSÓB) PARKIET MALUTKI NA 7-10 PAR I PORYSOWANY PEWNIE NIE ZMIENIANY OD POWSTANIA, WSTYD ŻEBY MOI GOŚCIE TAŃCZYLI NA TAKICH DESKACH JAK W STODOLE , CO DO TEGO LOKALU TO DOPOWIEM TAK, ZE NIE CHCIELI MNIE WPUŚCIĆ DO KUCHCI, SPRAWDZIĆ JAKIE SĄ TAM WARUNKI I LODÓWKI, BO JEDNAK CIASTO PRZYWOZI SIĘ DZIEŃ WCZEŚNIEJ ŻEBY W DZIEŃ WESELA BYŁO MNIEJ RZECZY DO ZAŁATWIENIA, ALE ZA TO DOWIEDZIAŁEM SIĘ OKRĘŻNĄ DROGĄ ŻE KUCHNIA TAM JEST JEDNA NA 3 SALE!!!!!! I PODOBNO JEDZENIE W WIĘKSZOŚCI ODGRZEWANE!!!!!!!!!!!! KOSZMAR!!!! MOGĄ SOBIE TYLKO WYOBRAZIC JAK SIĘ ROBI OBIAD I INNE RZECZY DZIEŃ WCZEŚNIEJ DLA OKOŁO 400-500 GOŚCI ( 3 SALE) NA PEWNO JEST TO SMACZNE I ŚWIEŻE ;) NIE WIEM JAK LUDZIE DALEJ SIĘ NABIERAJĄ NA CHWYTY MARKETINGOWE... CZY ORGANIZOWANE PRZEZ TEN HOTEL POKAZY WESELNE TAK ZAMYDLAJĄ OCZY? I WOŁAJĄ 180/OSOBA? ZA CO ?

ODRADZAM NOWY DWÓR!!! ZEBRAŁ U MNIE SAME NEGATYWY... , INNE HOTELE MOGĄ BYC

POLECAM ANDERSEN JAKOŚĆ W BARDZO DOBREJ CENIE!!!

PLANUJĄC WYBIERAJCIE SALA WSPÓLNA , JEDNA W LOKALU, BEZ SCHODÓW TO PODSTAWA.

ORKIESTRA - NIE BRAĆ STARYCH WYG CO GRAJA 15-20 LAT BO ROBIĄ PRZERWY I GRAJA PO SWOJEMU!!!!! BRAĆ TYLKO MŁODYCH BO MAJA WERWĘ, JAK KTOŚ CHCE MAM LISTĘ ORKIESTR

#5 ~Junior~

~Junior~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 14:23:34

A ja polecam Hotel Glorietta w Iwoniczu Zdroju. Zaglądnijcie na stronę i sami się przekonacie www.glorietta.pl

#6 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 14:33:11

Polecam sale w Jodłówce, spełnia wszystkie wyzej wymienione warunki,Jest ładna,dobrze wyposażona,więcej na: http://www.redpine.w...galerian&open=7
http://www.redpine.w...p?id=osp_remiza

#7 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 15:36:26

Polecam sale w Jodłówce, spełnia wszystkie wyzej wymienione warunki,Jest ładna,dobrze wyposażona,więcej na: http://www.redpine.w...galerian&open=7
http://www.redpine.webd.pl/jodlowka/index.php?id=osp_remiza

wieś śpiewa i tańczy

#8 ~Rene~

~Rene~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 15:52:13

Ja również polecam Andersen na ul. Krakowskiej. Byłam tam na weselu 2 tygodnie temu. Lokal rewelacyjny, pyszna, miesna kuchnia :) i świetna obsługa - cały czas dbaja o gosci. Usmiechnieci, sympatyczni, pracowici.

#9 ~taka-tam-jedna~

~taka-tam-jedna~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 15:57:24

Do Grega:

- każdy ma prawo do swojego zdania, nikt Cię do nowego dworu nie zmuszał, wybrałeś co uważałeś. to, że w dworze jest jedna kuchnia do produkcji tajemnicą raczej nie jest, więc nie mów, że ohohoho musiałeś śledztwo przeprowadzać. przy każdej sali jest zaplecze kuchenne.

- gdyby chcieli wpuszczać każdego oszołoma na zaplecze, to bym się wkurzała na miejscu gości hotelowych/restauracyjnych, że ktoś niepowołany kręci się między moim jedzeniem.

- z tego co piszesz, wnioskuję, że nie jadłeś nic w tym miejscu - więc nie wypowiadaj się na temat świeżości i smaczności.

- odnośnie ciasta - bzdura. nie mając sprawdzonych informacji raczej bym nikogo nie oczerniała - ciasta są przywożone w dniu wesela, przez cukiernię radka raka.

- cena 170 zł/os. na salach kongresowa i bursztynowa, 160 zł/os. sala szmaragdowa - w tym masz wszystkiego pod dostatkiem, bez alkoholu i zespołu.

- wesela w niedzielę - butelka wódki 0,7 l na parę.

#10 ~taka-tam-jedna~

~taka-tam-jedna~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 16:09:05

pomyłka, przepraszam, oczywiście masakrą jest JODŁÓWKA, a nie Horyzont - i post wyżej tyczy się właśnie jodłówki.

#11 ~KMMNK~

~KMMNK~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 16:29:32

A JA POLECAM ZAMEK W DUBIECKU ,PELEN WYPAS NIC DODAC NIC UJAC ,KRASICZYN TO DLUGO NIE BEDZIE JESZCZE ROBIL TAKICH WESEL JAK W DUBIECKU..

#12 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 16:57:09

http://www.redpine.webd.pl/jodlowka/index.php?id=osp_remiza

niby kazda impreza ma swój klimat, wesele wiejskie też, ale ten jeden piękny dzień w życiu winien mieć wyjątkową oprawę, gościom z różnych środowisk to minimum wygody i estetyki należałoby zapewnić, smutne to, ze w takich warunkach niektórzy spędzają te wyjatkowe chwile

#13 ~Zuzka~

~Zuzka~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 17:00:32

Zgadzam się w 100% co do opinii na temat Nowego Dworu. Miałam tam przyjęcie weselne na 200 osób, 5 miesięcy temu. Byliśmy z mężem i rodzicami bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi i pomocy przy wyborze menu, którym goście generalnie byli zachwyceni (wiadomo, że wyjątki znajdą się zawsze, bo akurat są na diecie albo nie lubią sałatki z czymś tam). Co do ciast - 2 tygodnie przed ślubem byliśmy na "wyborze" i ustaleniu jak ma wyglądać tort oraz jakie ciasta mają się znaleźć na stołach - ciasta były przywiezione w dniu wesela, świeże i naprawdę smaczne, bez margaryn czy jakiś ohydnych olejków.
Dodatkowo zamówiliśmy tzw. "Stół dworski", który też polecam.

#14 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 17:05:03

A JA POLECAM ZAMEK W DUBIECKU ,PELEN WYPAS NIC DODAC NIC UJAC ,KRASICZYN TO DLUGO NIE BEDZIE JESZCZE ROBIL TAKICH WESEL JAK W DUBIECKU..

zamek w Dubiecku dopiero raczkuje na niwie weselnych przyjęć w porównaniu z zamkiem w Krasiczynie, z czystym sumieniem polecam Krasiczyn, szczególnie latem, kiedy wielkim atutem jest przepiękny park, jedzonko smaczne i świeże, obsługa na "6",goście, w tym zagraniczni, w pełni zadowoleni, a Dubieckowi życzę rozwoju :)

#15 ~forfiter~

~forfiter~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 19:14:39

Zgadzam się w 100% co do opinii na temat Nowego Dworu. Miałam tam przyjęcie weselne na 200 osób, 5 miesięcy temu. Byliśmy z mężem i rodzicami bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi i pomocy przy wyborze menu, którym goście generalnie byli zachwyceni (wiadomo, że wyjątki znajdą się zawsze, bo akurat są na diecie albo nie lubią sałatki z czymś tam). Co do ciast - 2 tygodnie przed ślubem byliśmy na "wyborze" i ustaleniu jak ma wyglądać tort oraz jakie ciasta mają się znaleźć na stołach - ciasta były przywiezione w dniu wesela, świeże i naprawdę smaczne, bez margaryn czy jakiś ohydnych olejków.
Dodatkowo zamówiliśmy tzw. "Stół dworski", który też polecam.

Zuzka czy ty oby tam na recepcji nie siedzisz aktualnie? ;)

#16 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 19:51:38

Czy ja ludzie mówię o jakimś dworku czy zamku.Sala rządzi się swoimi prawami,a w Jodłówce to patrzac na okolice to jest jedna z lepszych:

-sala do tańczenia i jedzenia jedna i duża
-klima
-dobrze wyposażona kuchnia
-szatnia z holem i palarnią
-osobne pomieszczenie do zmywania naczyń
-pomieszczenie z 2 wbudowanymi chłodniami (placki i wędliny)
- z dala od drogi (jakieś 70m)
-kiedyś będą również na piętrze pokoje

Więc co chcieć od wiejskiej remizy!!!!!!!!!!! Wiadomo ze trzeba sobie zatrudnić pozostałe osoby takie jak (kucharka,kelnerzy,orkiestra itp.)

#17 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 20:39:58

zamek w Dubiecku dopiero raczkuje na niwie weselnych przyjęć w porównaniu z zamkiem w Krasiczynie, z czystym sumieniem polecam Krasiczyn, szczególnie latem, kiedy wielkim atutem jest przepiękny park, jedzonko smaczne i świeże, obsługa na "6",goście, w tym zagraniczni, w pełni zadowoleni, a Dubieckowi życzę rozwoju :)

#18 ~PARIS~

~PARIS~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 20:43:30

witam czytajac wszystkie komentarze widze ze w polsce jeszcze sa w modzie duze dlugie stoly ja za tym nie przypadam chyba ze lubia sie nawzajem ludzie przekszykiwac co do rozmieszczenia kuchni palarni zmywaka to bzdury co wypisujecie po co na weselach tyle jedzenia tyle ciast ktore potem wracaja do smieci ::: ale postaw sie zastaw sie :: pieniadze nie wazne ja praktykuje ::: przystawka danie glowne sery i tory weselny jako deser glowny potem cos na zabek i po weselu 100 LAT MLODYM PAROM

#19 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 21:23:45

chyba nie wiesz co piszesz ,co zamek oferuje ??? biala paskudna sale po nie skonczonym remoncie ,zeby o czyms mowic trzeba najpierw miec pojecie.

#20 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 21:25:57

mam na mysli oczywiscie zamek w krasiczynie, bo dubiecku sala jest mega dopracowana no i obsluga bez zastrzezen

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych