Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybieramy lokal na wesele :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Inga~

~Inga~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 12:16:16

Nasze wesele odbyło się w październiku w sali hotelu best western premier w Krakowie. Jesteśmy zachwyceni, bo obsługa stanęła na wysokości zadania, dani serwowane przez kuchnię były przepyszne, a sala jest piękna i było pięknie udekorowana. 

#282 karolina1918

karolina1918

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 12:02:05

Byłam ostatnio na weselu w restauracji Odeon w Boguchwale (obrzeża Rzeszowa). Bardzo fajna restauracja, ładny wystrój, pyszne jedzonko, miła obsługa. Polecam, sama będę się zastanawiać nad tą restauracją jak będę planować wesele.

#283 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 01:40:05

Polecam Impressa Sokołów.
Miałam tam swoje wesele jesteśmy bardzo zadowoleni.

#284 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 11:22:12

Świetne wesele zorganizowali w Hotelu Eden w Rzeszowie. Ładny lokal z ładnym wystrojem. Przestronna sala bankietowa. Pyszne jedzenie i w odpowiednich ilościach. Obsługa na poziomie i bardzo sprawna. Spokojnie mogę ich polecić 

#285 ~niskola~

~niskola~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 12:29:31

Byłam na weselu koleżanki w Hotelu u Kroczka w Rzeszowie i bawiłyśmy się do samego rana. Obsługa hotelu bardzo przyjazna i kulturalna, a sala duża i dobrze wyposażona.

#286 ~pitta~

~pitta~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 22:16:37

ja robiłam z polecenia koleżanek w hoteliku grandmet i było prze-wspaniale! Cudownie się bawiliśmy i bardzo jesteśmy zadowoleni z organizacji tego dnia.

#287 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:00:25

My zdecydowaliśmy się na bardzo swojski klimat, piękną wkoło nature i bajeczną sale w rancho Colorado w Trzcielu. Jedzenie było bardzo dobre, organizacja również na plus. Z hotelu myślę, że każdy był zadowolony- duże ładne pokoje. My również organizowaliśmy poprawiny, z racji, że było ciepło to była możliwość wielkiej grillowej uczty oraz piękna wiata biesiadna i znalazło się miejsce na ognisko- super klimat, można było się odstresować. Ja jestem zadowolona z tego miejsca jak i również uważam, że miejsce godne polecenia.

#288 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 09:09:07

Ja byłam na weselu mojej koleżanki organizowanym w tym miejscu hoteleden.com.pl. Bardzo fajne miejsce na taką imprezę. Obsługa dwoiła się i troiła żeby wszystko było podane w odpowiednim czasie. Jedzonko bardzo dobre. Sala też ładnie udekorowana przestronna i wygodna. 

#289 ~Miastowy a mimo to mądry~

~Miastowy a mimo to mądry~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 18:14:29

Ja byłam na weselu mojej koleżanki organizowanym w tym miejscu hoteleden.com.pl. Bardzo fajne miejsce na taką imprezę. Obsługa dwoiła się i troiła żeby wszystko było podane w odpowiednim czasie. Jedzonko bardzo dobre. Sala też ładnie udekorowana przestronna i wygodna.

A ja zorganizowałem wesele na wsi w remizie. Katering się sprawdził, strojenie sali też mało kosztowało, goście byli zachwyceni. Ludzie powoli już mają dość tego blichtru i szmiry. Bawili się doskonale. Pomijam też fakt że wynajem tej sali jest ulamkiem tej typowo weselnej.

#290 ~Ivena~

~Ivena~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 00:17:20

Lokal już mamy, Catering Domaniowski też załatwiony, mam sukienkę, więc pozostały takie kosmetyczne dodatki. To nie będzie wielka impreza, ale na pewno bardzo wazny dzień w naszym życiu :) 

#291 ~koscianka~

~koscianka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 19:58:31

To ja zaś mogę śmiało polecić lokal smaki życia. Umieszczony jest w pięknym miejscu, blisko jezior, gdzie śmiało możemy sobie zrobić sesję zdjęciową.  Dodatkowo sam lokal jest pięknie wystrojony, jedzenie przepyszne, ciasta rozpływają się w ustach,a parkiet do tańczenia jest ogromny, więc nic tylko się bawić.

#292 ~Chalutka~

~Chalutka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 23:47:23

My już jesteśmy po weselu :) robilismy w lokalu przy granicy polsko czeskiej - Pod zielonym Dębem, kojarzycie może? Piękne miejsce, a obsługa świetnie się spisała. Dzień w 100% wyjątkowy 

#293 ~maraninka~

~maraninka~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 11:13:24

W hotelu u Kroczka w Rzeszowie na miejscu mają wszystko czego potrzeba do wyprawienie godnego wesela. Obsługa przyjazna i świetna okolica sprawiły, że ten dzień na długo zostanie w mojej pamięci. 

#294 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 23:05:10

szukam Par, ktore organizuja wesele w Hotelu Rado w Woli Chorzelowskiej

#295 ~Chusta~

~Chusta~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 16:44:36

A widzielscie może salę Wróblówka w Bielsku  ? Moim zdaniem śliczna - tego typu sale mi się bardzo podobają. A do tego tutaj okolica zachwyca. No i są noclegi dla gości więc jak ktoś ma dużo przyjezdnych to idealnie się sprawdzi 

#296 anniaannza

anniaannza

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:30:35

Mnie się bardzo podobało wesele w Domu nad rozlewiskiem w Racławicach. Mój barat urządzał tam imprezę i spokojnie mogę polecić to miejsce. Bardzo fajny właściciel, chętny do pomocy przy organizacji. Ma sporo fajnych pomysłów i jest otwarty na propozycję klientów. Wszystkiego dopilnował i wspaniale przygotował imprezę. Sala bardzo ładna i przestronna. Jedzenie pierwsza klasa no i dobra obsługa. 

#297 annias

annias

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 grudzień 2019 - 12:44:13

Pięknym miejscem na wesele jest Centrum Bankietowe U Ostrowskich. Byłam tam na pierwszorzędnym weselu. Wnętrza robią ogromne wrażenie. Wszystko piękne i dopracowane. Sala balowa wspaniale przygotowana, gustownie udekorowana. Stoły zastawione z klasą. Jedzenie wspaniałe. Wszystkie potrawy na miejscu przygotowywane z wysokiej jakości produktów, wszystko świeże i smaczne. Obsługa perfekcyjna. Na takie imprezy to z  chęcią mogę chodzić:)

#298 klemcia

klemcia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 31 marzec 2020 - 10:28:48

Bardzo dobre wrażenie zrobiło na mnie wesele urządzone w Dom nad rozlewiskiem w Racławicach. Impreza przebiegała super. Obsługa na odpowiednim poziomie. Serwowali wspaniałe jedzenie, desery były pycha. Sala ładnie urządzona  przygotowana z gustem. Bardzo mi się tam podobało 

#299 alenoragru@interia.pl

alenoragru@interia.pl

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2020 - 12:02:54

Mnie się bardzo podobało wesele w Gostyńcu. Piękna impreza władnym miejscu. Okolica klimatyczna, cicha i zielona. Wspaniałe potrawy  ładna duża sala balowa

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych