Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wybory 2014 w gminie solina

wybory gmina solina 2014

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71549 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 20:29:36

jakie sa wasze typy, kto waszym zdaniem powinnien objac wladze ?
zapraszam do dyskusji

Programy pomocowe dla Polski na lata 2014-2020 wymagają doświadczenia ,układów i wiedzy a jaką mają kol. z komitetu Odrodzenie ,tylko opisywać nieprawę,opluwać,pomawiać i co z tego będzie miała Gmina ?  wielkie GGG dlatego stawiam na Starego Wójta ,nie dla jego dobra ,tylko dla dobra Gminy Solina dość chamstwa.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 14:10:15

Bójta sie wójta

#3 ~arien123~

~arien123~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 16:03:37

Ależ "merytoryczna" dyskusja wywiązała się na forum. Trzeba mieć tylko nadzieję, że dotychczas piszący nie są grupą reprezentatywną, a tylko marginesem, bo w przeciwnym przypadku wybory w naszej gminie może wygrać każdy. Nawet Mały Głód albo Krystyna z Gazowni.

#4 ~gaco~

~gaco~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 20:59:03

odrodzenie nie maja szans za mali sa i zbyt malo doswiadczenia, z reszta to co wypisuja w tych swoich gazetkach to powinno ich skreslic na samym poczatku !! TYLKO STARY WOJT NIKT WIECEJ !

#5 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 20:13:30

Jestem zaskoczona zachowaniem Pana Piątkowskiego. Dziś sobota czas dla mnie i rodziny a tu w moim domu wizyta tego Pana. Do tego złe wypowiadanie się na obecnego wójta. Zamiast zaprezentować siebie to oceniał innych. Nie nie podoba mi się to . bleee

#6 ~andrew~

~andrew~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 09:59:48

Jestem zaskoczona zachowaniem Pana Piątkowskiego. Dziś sobota czas dla mnie i rodziny a tu w moim domu wizyta tego Pana. Do tego złe wypowiadanie się na obecnego wójta. Zamiast zaprezentować siebie to oceniał innych. Nie nie podoba mi się to . bleee

mozesz cos wiecej nam powiedziec o tej sytuacji, to byla jakas kampania wyborcza? w jakiej miejscowosci ?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 14:17:30

Dziwny ten Pan Piątkowski przez cztery lata nic nie robił i nagle chce być wójtem. Skok na kasę a na krytyce Pana Sawińskiego nie buduje sie calej kampanii wyborczej. Ktos musi go prowadzic za rekę jak dziecko. Przedtem był Pan Wysata a teraz gminni dziennikarze.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 18:28:24

Dziwny ten Pan Piątkowski przez cztery lata nic nie robił i nagle chce być wójtem. Skok na kasę a na krytyce Pana Sawińskiego nie buduje sie calej kampanii wyborczej. Ktos musi go prowadzic za rekę jak dziecko. Przedtem był Pan Wysata a teraz gminni dziennikarze.

skok na kasę gminną to od 20 lat już się odbywa tylko pewnie nie wszyscy to widzą. Pan Piątkowski ma już zasłużoną emeryturę a Pan Sawiński nie wiem czy ją wypracował dlatego jego klakierzy wypisują bzdury a on kurczowo musi trzymać się stołka. Mam pytanie: Co takiego wielkiego zrobił Pan Sawiński będąc wójtem przez ostatnie 4 lata?

#9 ~lokalny~

~lokalny~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 19:03:43

skok na kasę gminną to od 20 lat już się odbywa tylko pewnie nie wszyscy to widzą. Pan Piątkowski ma już zasłużoną emeryturę a Pan Sawiński nie wiem czy ją wypracował dlatego jego klakierzy wypisują bzdury a on kurczowo musi trzymać się stołka. Mam pytanie: Co takiego wielkiego zrobił Pan Sawiński będąc wójtem przez ostatnie 4 lata

Piękną droge córce!!!,dwa domy w Bukowcu,oraz sukcesywnie zarzyna  możliwość rozwoju turystyki na terenie gm Solina. A jak bym śmiał zapomnieć, niesamowita kumulacja inwestycji na dwa miechy przed wyborami.Rzygać się chce na samą myśl o kolejnych demokratycznych wyborach,kolejnych milczących radnych i (oby nie) kolejnej kadencji wspaniałego wójta. NARODZIE przejrzyj na oczy !!!,to za nasze pieniądze uprawiane są kwadratowe jajca w tej gminie.

#10 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 20:36:03

skok na kasę gminną to od 20 lat już się odbywa tylko pewnie nie wszyscy to widzą. Pan Piątkowski ma już zasłużoną emeryturę a Pan Sawiński nie wiem czy ją wypracował dlatego jego klakierzy wypisują bzdury a on kurczowo musi trzymać się stołka. Mam pytanie: Co takiego wielkiego zrobił Pan Sawiński będąc wójtem przez ostatnie 4 lata

Piękną droge córce!!!,dwa domy w Bukowcu,oraz sukcesywnie zarzyna  możliwość rozwoju turystyki na terenie gm Solina. A jak bym śmiał zapomnieć, niesamowita kumulacja inwestycji na dwa miechy przed wyborami.Rzygać się chce na samą myśl o kolejnych demokratycznych wyborach,kolejnych milczących radnych i (oby nie) kolejnej kadencji wspaniałego wójta. NARODZIE przejrzyj na oczy !!!,to za nasze pieniądze uprawiane są kwadratowe jajca w tej gminie.

Czepiacie się,każdy rodzic chce jak najlepiej dla dziecka.

Jak nie wiesz co zrobił Pan  Wójt  Sawiński to zobacz sprawozdanie z realizacji Planu Rozwoju Lokalnego do 2014 roku  lub POPATRZ po Gminie ile nowych dróg,chodników , kaplic cmentarnych,kanalizacja 24 km itp. ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ

#11 ~Stach~

~Stach~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 20:45:08

Najlepsza Gmina Podkarpacia , Najlepszy Wójt Podkarpacia,Solina, Złota Setka Gmin w    Polsce,i to wszystko kilkakrotnie ,wszystkie Gminy wokół zazdroszczą sukcesów.

#12 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 20:51:24

To jak tak to należy udowodnić i raz zamknąć i będzie spokój, a jeżeli nie to niemów Fałszywego  świadectwa przeciw bliżniemu swemu.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 21:01:56

Jak nie wiesz co zrobił Pan  Wójt  Sawiński to zobacz sprawozdanie z realizacji Planu Rozwoju Lokalnego do 2014 roku  lub POPATRZ po Gminie ile nowych dróg,chodników , kaplic cmentarnych,kanalizacja 24 km itp. ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ

Porównaj dochody gminy do inwestycji jakie zrobiła i będziesz miał odpowiedź. Czy mówisz o kanalizacji, za której przyłącz mieszkańcy będą musieli zapłacić po conajmniej kilkaset lub ponad 1000 złotych...?

#14 ~bazyl~

~bazyl~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 21:30:55

Porównaj dochody gminy do inwestycji jakie zrobiła i będziesz miał odpowiedź. Czy mówisz o kanalizacji, za której przyłącz mieszkańcy będą musieli zapłacić po conajmniej kilkaset lub ponad 1000 złotych...?

ty sie ciesz ze nasza gmina placi male podatki i za smieci, bo patrzac na inne gminy to naprawde niemamy na co narzekac a przeciez wojt jakby chcial to moglby to z rada podniesc

#15 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 09:53:04

ty sie ciesz ze nasza gmina placi male podatki i za smieci, bo patrzac na inne gminy to naprawde niemamy na co narzekac a przeciez wojt jakby chcial to moglby to z rada podniesc

Tutaj łaski nikt nie robi w bogatej gminie każdy głupi wydawać kasę

#16 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 14:55:54

Dzieci wójta najlepiej jakby nie radziły sobie w życiu chodziły głodne i mieszkały w namiocie wówczas społeczństwo byłoby szczęśliwe. 

#17 ~ogon~

~ogon~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 19:07:59

atrakcja dla turysty w solinie jest zapora i to im wystarcza

#18 ~Jan Kowalski-Nowak~

~Jan Kowalski-Nowak~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 19:25:01

atrakcja dla turysty w solinie jest zapora i to im wystarcza

Tego nie zrobił Pan Sawiński:(

#19 ~A A~

~A A~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 22:03:46

Tutaj łaski nikt nie robi w bogatej gminie każdy głupi wydawać kasę

A jaką była przed przyjściem Pana Sawińskiego /Jedną z gorszych/.

Dam Ci 20 000.00PLN  za wskazanie 1 atrakcji dla turysty w miejscowości Solina powstałych przez wszystkie lata urzędowania Sawińskiego!Plac zabaw w tym roku pomijamy.CUD WYBORCZY !!!       Zło dobrem zwyciężaj aby mieszkańcy Soliny nie musieli się wstydzić przez takiego gospodarza:(     Sam widzisz jaki jesteś mądry. 

KARCZMA  A  Wojtanowskigo. ,  Biała Flota, Wesołe Miasteczko, Nowy Chodnik, Solinianka,  124 Domki, 4 Pensjonaty,Park linowy,Slodki Domek,Piękna plaża na żmijowisku  

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 22:09:21

A jaką była przed przyjściem Pana Sawińskiego /Jedną z gorszych/.

KARCZMA  A  Wojtanowskigo. ,  Biała Flota, Wesołe Miasteczko, Nowy Chodnik, Solinianka,  124 Domki, 4 Pensjonaty,Park linowy,Slodki Domek,Piękna plaża na żmijowisku  

A A I DODAJ   Apteka,Odremontowany Ośrodek Zdrowia ,Swietlica i Bardzo  piękne Chodniki.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych