Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wybory 2014 w gminie solina

wybory gmina solina 2014

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71549 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jan Kowalski-Nowak~

~Jan Kowalski-Nowak~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 09:44:11

A A I DODAJ   Apteka,Odremontowany Ośrodek Zdrowia ,Swietlica i Bardzo  piękne Chodniki.

Czytaj ze zrozumieniem..Jakie atrakcje zrobił wójt Sawiński przez cały okres swojego urzędowania dla turysty w miejscowości Solina.Nie inwestorzy!!! ATRAKCJE!!!                                               Wszystkie zmarnowane lata = 0

#22 ~Abdul Wishimulaha~

~Abdul Wishimulaha~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 11:42:02

Wiecie jacy są kandydaci na radnych w Polańczyku?

Na stronie gminy solina dowiesz sie dopiero po wyborach

kandydaci z polańczyka

1

KACZMAREK Janina

zam. Polańczyk, wiek: 74

8

1

KRUPA Janusz Marek

zam. Polańczyk, wiek: 41

9

1

DYTKOWSKI Łukasz Aleksander

zam. Polańczyk, wiek: 46

8

1

PODKALICKI Paweł Piotr

zam. Polańczyk, wiek: 28

9

1

NIEDŹWIEDŹ Helena

zam. Polańczyk, wiek: 57

8

1

KARDASZ Tadeusz

zam. Polańczyk, wiek: 47

9

#23 ~Janko Emigrant~

~Janko Emigrant~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 12:03:05

Kandydaci na Wójta

PIĄTKOWSKI Adam Piotr

zam. Wołkowyja, wiek: 49

KWW "Odrodzenie"

SAWIŃSKI Zbigniew Kazimierz

zam. Bukowiec, wiek: 58

KWW Porozumienie Społeczne Solina

LENKIEWICZ  Janusz Józef  

zam. Polańczyk oś panorama 5/11

KWW „Zdrowie wasze w gardło nasze”

#24 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 13:21:12

Pan Piątkowski kosztem obrażania i pomówień na Sawinskiego chodząc od domu do domu i rozdając nieprawdziwe informacje jest pewny ze będzie wójtem. Czy prawdziwy katolik tak postępuje. ... a obecny nasz Wójt znów przyjmuje to wszystko z pokorą. Panie Wojcie i za to pana szanujemy. POZDRAWIAM Renia

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 13:43:21

Proszę Pana Piątkowskiego aby konkretnie określił jaki ma program. Bo obrażanie wójta mnie nie interesuje. Kampania negatywna w mojej ocenie nie może być głownym mottem przewdonim. Jakie konkretnie ma cele i jak zamierza zmnienić przez cztery lata nasza gminę, Co w temacie inwestycji, zanieczyszczenia jeziora bądż dzia lania GOK, MOPS, Zakladu Gospodarki Komunalnej, wysokich oplat za wodę na Osiedlu Panorama w Polańczyku, sprzyjaniu turystyce itd.

#26 ~Radny~

~Radny~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 15:16:03

Widziałem program Pana Piątkowskiego i powiem krótko, kartka przyjmie wszystko. Inaczej wygląda to w rzeczywistości. Tez myślałem ze można tak wiele bo dlaczego nie jest kasa to się robi. I tu się pomyliłem. A panu Wójtowi wielki ukłon za jego ogromną wiedzę. Mimo tylu trudnych spraw i nieprzyjemności z opozycją wychodzi cały z pola bitwy.

#27 ~Pankracy~

~Pankracy~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 15:17:16

Wójt Gminy Solina zawiadamia, że w dniu 24 Października 2014r (piątek) o godz 17.00 w świetlicy wiejskiej w Polańczyku odbędzie się SZOPKA PRZEDWYBORCZA dla mieszkańców Polańczyka

#28 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 16:21:18

Proboszcz tez ma tylko mature z religi bo skonczyl tylko Seminarium Duchowne a trzesie cala parafia !

Popatrz trzezwo na zycie.

nie wiem o jakim proboszczu mowa ale jesli został proboszczem to chyba ma wiecej niż mature a ty chyba aby trzezwo mysleć wyjdz z baru !! pozdrawiam 

#29 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 16:28:47

Dam Ci 20 000.00PLN  za wskazanie 1 atrakcji dla turysty w miejscowości Solina powstałych przez wszystkie lata urzędowania Sawińskiego!Plac zabaw w tym roku pomijamy.CUD WYBORCZY !!!       Zło dobrem zwyciężaj aby mieszkańcy Soliny nie musieli się wstydzić przez takiego gospodarza:(     Sam widzisz jaki jesteś mądry. 

Witam mi naprzykład podoba sie dofinasowanie przez gmine kamerki przy tarasie widokowym tym faktem sporo osób widzi jaka jest pogoda !!!pozdrawiam Janusz 

#30 ~kazimierz~

~kazimierz~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 16:54:43

Witam mi naprzykład podoba sie dofinasowanie przez gmine kamerki przy tarasie widokowym tym faktem sporo osób widzi jaka jest pogoda !!!pozdrawiam Janusz 

Zaiste,świetna atrakcja..

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 16:57:42

Pan Piątkowski kosztem obrażania i pomówień na Sawinskiego chodząc od domu do domu i rozdając nieprawdziwe informacje jest pewny ze będzie wójtem. Czy prawdziwy katolik tak postępuje. ... a obecny nasz Wójt znów przyjmuje to wszystko z pokorą. Panie Wojcie i za to pana szanujemy. POZDRAWIAM Renia

Pani Renia to chyba w gminie pracuje i oddaje hołd swojemu guru

#32 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 18:00:16

Widziałem program Pana Piątkowskiego i powiem krótko, kartka przyjmie wszystko. Inaczej wygląda to w rzeczywistości. Tez myślałem ze można tak wiele bo dlaczego nie jest kasa to się robi. I tu się pomyliłem. A panu Wójtowi wielki ukłon za jego ogromną wiedzę. Mimo tylu trudnych spraw i nieprzyjemności z opozycją wychodzi cały z pola bitwy.

radny przed wyborami w opozycji po wyborach za wójtem rozumiem ok !!!

Przecież każdy wie  jak wójt łatwo manipuluje radnymi ,tańczą jak im zagra a ani biedni muszą swoje sprawy załatwić do końca kadencji

#33 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 18:48:04

skok na kasę gminną to od 20 lat już się odbywa tylko pewnie nie wszyscy to widzą. Pan Piątkowski ma już zasłużoną emeryturę a Pan Sawiński nie wiem czy ją wypracował dlatego jego klakierzy wypisują bzdury a on kurczowo musi trzymać się stołka. Mam pytanie: Co takiego wielkiego zrobił Pan Sawiński będąc wójtem przez ostatnie 4 lata

Piękną droge córce!!!,dwa domy w Bukowcu,oraz sukcesywnie zarzyna  możliwość rozwoju turystyki na terenie gm Solina. A jak bym śmiał zapomnieć, niesamowita kumulacja inwestycji na dwa miechy przed wyborami.Rzygać się chce na samą myśl o kolejnych demokratycznych wyborach,kolejnych milczących radnych i (oby nie) kolejnej kadencji wspaniałego wójta. NARODZIE przejrzyj na oczy !!!,to za nasze pieniądze uprawiane są kwadratowe jajca w tej gminie.

skok na kasę gminną to od 20 lat już się odbywa tylko pewnie nie wszyscy to widzą. Pan Piątkowski ma już zasłużoną emeryturę a Pan Sawiński nie wiem czy ją wypracował dlatego jego klakierzy wypisują bzdury a on kurczowo musi trzymać się stołka. Mam pytanie: Co takiego wielkiego zrobił Pan Sawiński będąc wójtem przez ostatnie 4 lata

Piękną droge córce!!!,dwa domy w Bukowcu,oraz sukcesywnie zarzyna  możliwość rozwoju turystyki na terenie gm Solina. A jak bym śmiał zapomnieć, niesamowita kumulacja inwestycji na dwa miechy przed wyborami.Rzygać się chce na samą myśl o kolejnych demokratycznych wyborach,kolejnych milczących radnych i (oby nie) kolejnej kadencji wspaniałego wójta. NARODZIE przejrzyj na oczy !!!,to za nasze pieniądze uprawiane są kwadratowe jajca w tej gminie.

Czepiacie się,każdy rodzic chce jak najlepiej dla dziecka.

Dzieci Pana Wójta jak też siostry ani szwagrowie  nie pracują w Gminie tylko poza Gminą i nie  mów fałszywie ,bo to wszystko jest zapisane i trzeba się będzie spowiadać i pokutować biedny katoliku.

#34 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 18:52:20

Wójt Gminy Solina zawiadamia, że w dniu 24 Października 2014r (piątek) o godz 17.00 w świetlicy wiejskiej w Polańczyku odbędzie się SZOPKA PRZEDWYBORCZA dla mieszkańców Polańczyka

Nie Kłam

#35 ~Mr&Msr~

~Mr&Msr~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 19:16:08

To o czym Pani szanowna napisała to zwykłe chamstwo i jedyny cel czyli objęcie władzy a potem mam was gdzieś, możecie mi naskakać. Zresztą nic nowego, opluwanie i pisanie w gazetach na każdego kto mu "podpadnie" to norma dla tego Pana. On zrobi wszystko by skatować kogoś kogo nie cierpi... Akurat tego człowieka znam aż za dobrze i powiem Wam ludzie, że to mściwy pseudokatolik który wybierze Wam wszystkim miód... takiego prostaka pod skórą wielkiego inteligenta w życiu nie spotkam....

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 19:21:39

jaką??? zasłużoną??? ani grama ona nie jest zasłużona a tylko osiągnięta po trupach.... taka prawda! po trupach ją pan Piątkowski "zdobył". W życiu tak właśnie radzą sobie drobne cwaniaczki, po trupach - byle do celu.... a teraz marzy mu się kolejny cel po trupach....

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 19:29:55

ot to właśnie cały Piątkowski - pseudokatolik za zasłoną maski na twarzy a w rzeczywistości niewiele mający wspólnego z dobrem i katolickim postępowaniem, za dobrze go znam....

#38 ~dzon łejn~

~dzon łejn~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 21:41:48

To on kogoś zabił ?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 15:32:24

Bardzo wysoki poziom dyskusji drodzy państwo,identycznie jak 4 lata temu.Tylu inteligentnych mieszkańców nosi nasza gmina,a tu proszę,nie dojrzeliśmy do rangi demokratycznych wyborów, a co za tym idzie uczestniczenia na forum w sposób godny dla człowieka w miarę inteligentnego.Kiedyś glosowałem na Sawińskiego,w tym roku zagłosuje na Piatkowskiego,mam takie prawo.Ba,nie mam nawet nikomu za złe jeśli zrobi inaczej.Uważam że czas na zmiany,wójt przekombinował,gmina niczego juz stracić nie może...

#40 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 20:42:05

Bardzo wysoki poziom dyskusji drodzy państwo,identycznie jak 4 lata temu.Tylu inteligentnych mieszkańców nosi nasza gmina,a tu proszę,nie dojrzeliśmy do rangi demokratycznych wyborów, a co za tym idzie uczestniczenia na forum w sposób godny dla człowieka w miarę inteligentnego.Kiedyś glosowałem na Sawińskiego,w tym roku zagłosuje na Piatkowskiego,mam takie prawo.Ba,nie mam nawet nikomu za złe jeśli zrobi inaczej.Uważam że czas na zmiany,wójt przekombinował,gmina niczego juz stracić nie może...

A ja ostatnio głosowałam na Piątkowskiego a teraz zagłosuję na Pana Sawińskiego bo co obiecął cztery lata temu słowa dotrzymał a Piątkowski zmienił opcję i mam mu to za złe nie tymi ludzmi się otoczył.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Bing (2)