Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wybory 2014 w gminie solina

wybory gmina solina 2014

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71549 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 21:28:18

No właśnie. Pan Piątkowski tworzy trzon z osobami nie wzbudzającymi u mnie ni grosz zaufania. Pan Makulski, Pan od tych koni co sklocil całą Terke. Ja jestem pewien naszego Ziomala Sawinskiego. Nic nie mam do przyjezdnych ale Ci panowie mnie przerażają. Panie Piątkowski przykro ale nie.

#42 ~MARIAN~

~MARIAN~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 11:10:26

PANIE ADAMIE JEST SUPER

#43 ~MARIAN~

~MARIAN~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 11:21:51

ŚWIETNIE ŻE JESZCZE JEST KTOŚ TAKI JAK PAN ADAMIE , TYM RAZEM BEDZIE DOBRZE ODNOSNIE PRACY W UG SIOSTRZENICE WÓJTA TO TEZ RODZINA JAK BYŚ NIE WIEDZIAŁ ,JUŻ LUDZIE NIE DADZĄ SIĘ WYRĄBAĆ ZA RURĘ ALBO AUTO ŻWIRU.ŻENADA.......................................KONIEC Z TĄ MAFIĄ

#44 ~GOść~

~GOść~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 13:16:22

żenada to dopiero będzie jak wygra Piątkowski....

#45 ~Nienawiść~

~Nienawiść~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 13:25:29

Cała rodzina wójta ZAKAZ pracy,zakaz normalnego życia, zakaz jedzenia i picia. POWTARZAM ZAKAZ!!! Niektórym to nie pasuje, nie  radzą sobie z zazdrością- dlatego macie ZAKAZ Zyć.

#46 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 13:40:49

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI STRATEGII I PLANU ROZWOJU LOKALNEGO GMINY SOLINA W LATACH 1997-2014.

Panowie, którzy tak mocno twierdzicie i chcecie przekonać społeczeństwo, że Sawiński nic nie zrobił dla naszej Gminy to proszę zaglądnąć na stronę Urzędu Gminy i zapoznać się ze sprawozdaniem.

#47 ~franek~

~franek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 14:23:59

Gdzie był Pan Piątkowski przez 4 lata? Co Pan pozytywnego zrobił dla naszej gminy przez ostatnia kadencję? Gdzie Pan działał społecznie oprócz kółka różańcowego? Jakie inicjatywy Pan podjął żeby ludziom żyło sie lepiej?
Podsymowując przespał Pan cztery lata i nagle przebudził sie przed wyborami.Mnie osobiście to nie przekonuje do Pana a tym bardziej ludzie którzy Pana otoczyli mnie odstraszają

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 17:21:37

Bardzo wysoki poziom dyskusji drodzy państwo,identycznie jak 4 lata temu.Tylu inteligentnych mieszkańców nosi nasza gmina,a tu proszę,nie dojrzeliśmy do rangi demokratycznych wyborów, a co za tym idzie uczestniczenia na forum w sposób godny dla człowieka w miarę inteligentnego.Kiedyś glosowałem na Sawińskiego,w tym roku zagłosuje na Piatkowskiego,mam takie prawo.Ba,nie mam nawet nikomu za złe jeśli zrobi inaczej.Uważam że czas na zmiany,wójt przekombinował,gmina niczego juz stracić nie może...

myślę jednak, że może... i to wiele. Pan Piątkowski nie ma pojęcia o czym mówi... Ładna mina do złej gry. Powodzenia...

#49 ~optymistyczna~

~optymistyczna~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 18:37:22

A ja was wszystkich kocham  :wub: powodzenia  :excl:  :ph34r:

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 19:26:04

Mało tych kandydatów i nie ma w czym wybierać wójt jaki jest każdy wie z poprzedniej epoki czyli PRL-lu a Pan Piatkowski nuieznany wyskakuje jak diabeł z pudełka. Przez cztery lata śpi i nagle taki chce byc dobry dla mieszkańcow, taki kochany cukierkowy. Najlepiej jakby oddać nieważny głos. Ani jeden ani drugi mnie nie przekonuje. Kampania Piatkowskiego słabiutka, że wójt zły , oszust itd. Na samych negatywach nie mozna jechac, Myslę, że za cztery lata wyłoni sie jakiś nowy ciekawy kandydat. Niestety teraz jest bardzo słabo.Otoczenie Piatkowskiego nieciekawe. Ponoc to narwany człowiek i nerwowy a taki na urzędzie to strach.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 20:05:11

Mało tych kandydatów i nie ma w czym wybierać wójt jaki jest każdy wie z poprzedniej epoki czyli PRL-lu a Pan Piatkowski nuieznany wyskakuje jak diabeł z pudełka. Przez cztery lata śpi i nagle taki chce byc dobry dla mieszkańcow, taki kochany cukierkowy. Najlepiej jakby oddać nieważny głos. Ani jeden ani drugi mnie nie przekonuje. Kampania Piatkowskiego słabiutka, że wójt zły , oszust itd. Na samych negatywach nie mozna jechac, Myslę, że za cztery lata wyłoni sie jakiś nowy ciekawy kandydat. Niestety teraz jest bardzo słabo.Otoczenie Piatkowskiego nieciekawe. Ponoc to narwany człowiek i nerwowy a taki na urzędzie to strach.

Pewnie ty byłbyś najlepszy....ha,ha,ha...trzeba było startować. Taki skromny i taki zawistny zarazem. Żenada. Na szczęście to forum to nie główne centrum opiniodawcze.

#52 ~guard~

~guard~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 20:16:10

Faktem jest że wszystko co "chce" zrobić Pan Piątkowski jest bardzo ciekawe ale, no właśnie ale - wygląda to tak jakby siedząc pewnego wieczoru zamknął oczy i marzył- o tym jak jest już wójtem, ma nieograniczone możliwości finansowo prawne, sprawne ekipy budowlane a wokół tego wszystkiego świeci słońce ćwierkają ptaszki a nieopodatkowani mieszkańcy Gminy Solina z uśmiechem na ustach pomagają KU CHWALE OJCZYZNY budować nowe drogi , chodniki, świetlice, place zabaw itd. - Potem otwiera oczy przelewa to na kartkę szybko drukuje i wciska ciemnotę ludziom - znaczy sie próbuje, przy tym robiąc z nas deb***i. Rozmawiałem z nim dzisiaj dość długo, jestem młodym mieszkańcem gminy, i w czasie tej rozmowy - niekonstruktywnej, i dążącej do nikąd zresztą - przez chwile poczułem się jakby mówił do mnie jak do osoby z zaburzeniami psychofizycznymi w wieku jakichś 7 lat. Zawiodłem się, już po pierwszym kontakcie, prezencja, sposób trafiania do wyborcy oraz determinacja z jego strony jest ogromna co jest godne pochwały, ale to co chce wcisnąć wyborcom obraża tylko i wyłącznie jego własną osobę. 

Większość zaś osób ktore sie wypowiadają to zapewne mieszkańcy polańczyka bądź soliny którzy wypuszczają ścieki i wyrzucają smieci po turystach gdzie popadnie w tym do jeziora co przyciąga turystów jak magnes " Co tam Ci nie wrocą, ale przyjadą inni" ale opinia pozostaje.

Panie Piątkowski jeśli Pan to czyta to niech Pan wymaże połowę niemożliwych do zrealizowania projektów z kartki a wpisze - "Powołanie straży gminnej 2 zespoły po 2 osoby" -mandaty za złe parkowanie , mandaty za smiecenie itd... oraz stworzyć i zatrudnić jednostki do sprzątania brzegu jeziora i terenow zielonych ze smieci - bo sama komunalna całej gminy nie ogarnie. i wziaśc się za ścieki w jeziorze bo naprawde nie pływa się przyjemnie czując niekiedy smród żywego gówna, pływających tamponów i papieru toaletowego jest to po prostu wstyd dla całej gminy. Zyczę powodzenie wszystkim Kandydatom 

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 21:36:38

Faktem jest że wszystko co "chce" zrobić Pan Piątkowski jest bardzo ciekawe ale, no właśnie ale - wygląda to tak jakby siedząc pewnego wieczoru zamknął oczy i marzył- o tym jak jest już wójtem, ma nieograniczone możliwości finansowo prawne, sprawne ekipy budowlane a wokół tego wszystkiego świeci słońce ćwierkają ptaszki a nieopodatkowani mieszkańcy Gminy Solina z uśmiechem na ustach pomagają KU CHWALE OJCZYZNY budować nowe drogi , chodniki, świetlice, place zabaw itd. - Potem otwiera oczy przelewa to na kartkę szybko drukuje i wciska ciemnotę ludziom - znaczy sie próbuje, przy tym robiąc z nas deb***i. Rozmawiałem z nim dzisiaj dość długo, jestem młodym mieszkańcem gminy, i w czasie tej rozmowy - niekonstruktywnej, i dążącej do nikąd zresztą - przez chwile poczułem się jakby mówił do mnie jak do osoby z zaburzeniami psychofizycznymi w wieku jakichś 7 lat. Zawiodłem się, już po pierwszym kontakcie, prezencja, sposób trafiania do wyborcy oraz determinacja z jego strony jest ogromna co jest godne pochwały, ale to co chce wcisnąć wyborcom obraża tylko i wyłącznie jego własną osobę. 

Większość zaś osób ktore sie wypowiadają to zapewne mieszkańcy polańczyka bądź soliny którzy wypuszczają ścieki i wyrzucają smieci po turystach gdzie popadnie w tym do jeziora co przyciąga turystów jak magnes " Co tam Ci nie wrocą, ale przyjadą inni" ale opinia pozostaje.

Panie Piątkowski jeśli Pan to czyta to niech Pan wymaże połowę niemożliwych do zrealizowania projektów z kartki a wpisze - "Powołanie straży gminnej 2 zespoły po 2 osoby" -mandaty za złe parkowanie , mandaty za smiecenie itd... oraz stworzyć i zatrudnić jednostki do sprzątania brzegu jeziora i terenow zielonych ze smieci - bo sama komunalna całej gminy nie ogarnie. i wziaśc się za ścieki w jeziorze bo naprawde nie pływa się przyjemnie czując niekiedy smród żywego gówna, pływających tamponów i papieru toaletowego jest to po prostu wstyd dla całej gminy. Zyczę powodzenie wszystkim Kandydatom 

Pan Piątkowski na tym stanowisku to katastrofa. Ale to tylko moje zdanie i proszę się nie obrażać. To człowiek niesamowicie wybuchowy, nerwowy, tradycyjnie nie dający dojść do głosu w trakcie dialogu z drugą osobą i narzucający za wszelką cenę swoje racje, nigdy nie przyznający się do pomyłki, szalony w swoich poczynaniach jakie miały miejsce na "starych śmieciach".  A co najbardziej przykre dla jego ofiary niesamowity psycholog  potrafiący prześwietlić ją jak Rentgen, nie na darmo czytający pouczające w  tym zakresie pozycje. Szkoda się łudzić, że cokolwiek zmieni na lepsze, obawiam się, że raczej w tą drugą stronę.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 21:37:46

jak tak czytam guard te twoje wypociny to wydaje mi się, że to ty chcesz z forumowiczów zrobić d....li. Najeżdżasz na jednego kandydata a następnie życzysz wszystkim powodzenia. Ale ty zakłamany jesteś. Wątpię też, że w ogóle rozmawiałeś z tym kandydatem, którego tak obrażasz. Niestety muszę z przykrością przyznać, że to ty guard śnisz choć w niektórych momentach masz przebłyski jawy. Natomiast twój stan psychofizyczny to twoja prywatna sprawa

#55 ~Abdul Wishimulaha~

~Abdul Wishimulaha~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 06:25:57

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI STRATEGII I PLANU ROZWOJU LOKALNEGO GMINY SOLINA W LATACH 1997-2014.

Panowie, którzy tak mocno twierdzicie i chcecie przekonać społeczeństwo, że Sawiński nic nie zrobił dla naszej Gminy to proszę zaglądnąć na stronę Urzędu Gminy i zapoznać się ze sprawozdaniem.

Przez tyle lat i z takim budżetem to w Gminie mógby pracować tylko ksiegowy i sekretarz i też by się zrobiło tak że    dupy nie urywa !!!!!

#56 ~MARIAN~

~MARIAN~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 12:02:59

PANIE ADAMIE JUŻ SIĘ BOJĄ BO PISZĄ TU NIESTWORZONE RZECZY LIZUSY

#57 ~Jaś~

~Jaś~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 13:16:28

Przez tyle lat i z takim budżetem to w Gminie mógby pracować tylko ksiegowy i sekretarz i też by się zrobiło tak że    dupy nie urywa !!!!!

I jeszcze do tej strategii przydałby się załącznik czy któraś z tych inwestycji jest zrobiona dobrze i nie bała już kilkakrotnie remontowana, ale takich zapewne nie ma

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 12:08:30

Taaak według ciebie dupy nie urywa. Ale jak powstanie Basen wg pana Piątkowskiego to nam wszystkim dupy dopiero pourywa. W Lesku basen stoi prawie cały czas świeci pustkami a mieszkańcy koszty ponoszą.A przy okazji ile razy już remontowałes swój dom...

#59 ~Detektyw~

~Detektyw~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 12:12:18

PANIE ADAMIE JEST SUPER[/quote] Nie Panie Adamie Tylko Wujka. .. hihi

#60 ~JASŁO~

~JASŁO~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 14:33:31

czy  moze ktorys z obronców wojta wytlumaczy nam co stalo sie z osrodkiem zdrowia w wolkowyi jaka jest prawda bo slyszalam juz pare wersji

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 9

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych

Bing (1)