Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyniki: piłka nożna, klasa O Krosno :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~matrix~

~matrix~
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 08:34:28

brawo Borkowski!!!!.... jak sie widzi co wyprawiają te psy w trakcie meczów, to scyzoryk sam sie otwiera w kieszeni

#2 ~norton~

~norton~
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 08:52:33

masz racje <_< , mnie rece swierzbia jeszcze 2 dni po meczu

#3 ~pysiek~

~pysiek~
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 10:40:52

A JA MAM NADZIEJE ZE DOSTANIECIE PRZYNAJMNIEJ 5000 ZA BRAK SLUZB POZADKOWEJ I ZAPEWNIENIE BEZPUIECZENSTWA NA OBIEKCIE ZE STADION WAM ZAMKNA DO KONCA RUNDY NA WIOSNE RUSZYCIE Z -10 A SAM BORKOWSKI DOSTANIE 1 ROK DYSKWALIFIKACJI

#4 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 10:56:30

A JA MAM NADZIEJE ZE DOSTANIECIE PRZYNAJMNIEJ 5000 ZA BRAK SLUZB POZADKOWEJ I ZAPEWNIENIE BEZPUIECZENSTWA NA OBIEKCIE ZE STADION WAM ZAMKNA DO KONCA RUNDY NA WIOSNE RUSZYCIE Z -10 A SAM BORKOWSKI DOSTANIE 1 ROK DYSKWALIFIKACJI

oho!...ruszyliście czarnego

#5 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 11:04:01

rok? ja bym mu dał dożywocie, to bandyta

#6 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 11:05:19

brawo Borkowski!!!!.... jak sie widzi co wyprawiają te psy w trakcie meczów, to scyzoryk sam sie otwiera w kieszeni

jak taki mądry jesteś to idź posędziuj, zobaczymy ile razy wtedy Ty dostaniesz w pysk

#7 ~s-balasa@o2.pl~

~s-balasa@o2.pl~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 18:24:45

W meczu Ustrzyki - Strachocina bramki strzelili : Kołodziej, Tarnolicki i 2 Balasa.

#8 ~Boss~

~Boss~
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 07:09:03

W meczu sprzed kilku kolejek powinien być walkower. Sanok w meczu z Łężynami grała bez młodzieżowca !!!!!!!!!!!!!!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych