Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

127 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~trex~

~trex~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 21:27:01

buuuuuczak nagrał sobie wystąpienie na każdą ewentualnośc:D

#2 Ameba

Ameba

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 październik 2018 - 22:02:47

Nie mieszkam w Rzeszowie a w gminie , którą Ferenc usilnie probuje od lat przyłączyć mimo sprzeciwu mieszkańców (Trzebownisko) , ale mimo tego gorąco mu kibicuje wygranej . Każdy nam zazdrości miasta a ja szczerze powiem  ,że jestem dumny z naszej małej stolicy .

#3 ~Zdzisław~

~Zdzisław~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 22:15:25

A ja się wstydzę, że mieszkam w Rzeszowie-mieście w którym będzie samodzielnie rządził PiS. Jedynie miasto wojewódzkie w Polsce.

#4 ~Huntinghawk~

~Huntinghawk~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 22:16:41

Na POHYBEL!! Pisowcom!

#5 ~wolfgang~

~wolfgang~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 22:25:14

No rano zapewne obudzimy sie z ręką w ... Cisza przed burzą...

#6 ~Gregg~

~Gregg~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 22:32:01

Hieny z fatalnej KOalicji kwiczą-to jeden i ten sam troll, czy kilku wynajętych przez partię oszustów? Rzeszów dalej pozostanie pod wpływem betonu. Po co zmieniać wspaniały mechanizm, zadłużający miasto od lat!?

#7 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 22:46:22

Najbardziej tragiczne powstanie w historii Polski to powstanie platformy obywatelskiej!

#8 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 22:57:49

Kosciolkowipisdowcy a fuj fuj

#9 ~Scott~

~Scott~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 23:21:50

Tadziu emeryt bankowo kolejna kadencja-brawo rzeszowski betonie. Degrengolady kolejnych X lat. Liczenie głosów się przeciąga. Rudy Donald policzyłby raz dwa...

#10 ~Kicajrze~

~Kicajrze~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 23:44:30

Podkarpacki ciemnogród głosowałby na pis....

#11 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 23:45:44

Myślę że już jutro rano zaczną docierać na dworzec PKP pierwsze pociągi z imigrantami...przynajmniej tak twierdził pis. Teraz pora na "sprawdzam" bando kretynów i kłamców

#12 ~Greg~

~Greg~
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 23:54:16

Nie rozumiem jednej prostej rzeczy, dlaczego tak Wszyscy są przeciwni PIS. Czy Wy rozumiecie po co jest 500+ ? co to jest polityka pro-rodzinna ? Co to jest kapitał polski? Ile złota państwo zakupiło w tym roku? Dlaczego od zmiany władzy na granicach stoi służba celna? Co w krajach sąsiednich jest rzeczą normalna , ale za rządów PO nie. Czy wiecie w jaki sposób państwo nagle stało się bogatsze? Czy poprostu oglądacie lub czytacie zagraniczny kapitał, który mówi Wam, ze PiS to zło , a wasza wiedza jest na tak niskim poziome, ze bezgranicznie w to wierzycie.

#13 ~Fassi~

~Fassi~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 00:02:10

Brawo.Ważne, że są ludzie, którzy potrafią samodzielnie myśleć...

#14 ~C O~

~C O~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 00:08:31

Aż brak mi słów na twoje ograniczone spojrzenie na RZECZYWISTOŚĆ. 500+ wspaniałe... No nie wierzę, że komuś przy zdrowych zmysłach przejdzie to przez myśl. Po co jest 500+? Kiełbasa wyborcza dla cebulaków coś ci mówi? Kupienie głosów Polaczków w zamian za oddany głos - to jest przybliżona definicja tej zakały ekonomicznej. Podwyższone ceny w każdym możliwym miejscu (spożywczak, stacje benzynowe, hotele) nie biorą się znikąd. Żeby uprawiać rozdawnictwo trzeba skądś wziąć te kasę.

#15 ~Pomorzanin~

~Pomorzanin~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 00:14:20

Greg, czy rozumiesz słowo WOLNOŚĆ. Nie sprzedawaj tej wartości za 500+, bo nie Ty o nią walczyłeś.

#16 ~Marius~

~Marius~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 00:23:24

Wygrał Ferenc miażdżącą przewagą bo był najlepszy. Ciekawe dlaczego Exit Poll nie pokazał w TVN i TVP wyników z Rzeszowa?. Żeby Buczak z PiS się nie zapadł ze wstydu pod ziemię że w mateczniku PiS wypadł beznadziejnie. Szczerze- bo jest za cienki na prezydenta.

#17 ~Marius~

~Marius~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 00:25:20

A ja się wstydzę, że mieszkam w Rzeszowie-mieście w którym będzie samodzielnie rządził PiS. Jedynie miasto wojewódzkie w Polsce.

#18 ~Swiniak666~

~Swiniak666~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 00:25:49

500 zł to dla niektórych baaardzo dużo, skoro panie w tym Polki za dużo mniej potrafią sprzedawać swoje ciało to nie ma się co dziwić że za 500 zł mnóstwo Polaków i swój głos sprzeda

#19 ~Marius~

~Marius~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 00:27:18

A ja się nie wstydzę że PiS jest u władzy. Banda złodziejska z KO i rudym na czele pokazała przez 8 lat gdzie mają nasz kraj.

#20 ~Marius~

~Marius~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 00:27:44

A ja się nie wstydzę że PiS jest u władzy. Banda złodziejska z KO i rudym na czele pokazała przez 8 lat gdzie mają nasz kraj.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych