Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 18:12:48

w niewyjasnionych okolicznościach...Ja wiam powiem z jakich... tymi busami jeżdza świry i piraci drogowi! nie stosuja sie do żadnych przepisów i gnaja na zabój nie baczac na nic a przeciez wiozą ze soba ludzi. Wiem co mówię bo duzo jeżdze i czasami jak widze co wyprawiają kierowcy Marceli i innych Guliwerów to aż krew w żyłach mrozi...Apel do wszystkich. Jak widzicie takiego świra to dzwońcie pod numer telefonu który przeważnie jest naklejony na tylnych drzwiach...ja juz tak zrobiłem 2 razy i poczulem satyswakcje że szef takiego pirata jak wroci z trasy odpowiednio potraktuje...

#2 ~ma-wo~

~ma-wo~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 18:59:28

Ja kiedyś busami często jeździłem i szczerze mówiąc nigdy nie widziałem chamstwa za kierownicą u kierowcy busa, zdarzały się emocjonujące sytuacje ale wszystko w granicach rozsądku.

Dwie rzeczy mi się nie podobają w podróżowaniu busami:
1 przepełnienie (kierowcy biorą każdego, nawet jak pasażerowie jeden na drugim siedzą i stoją)
2 chamstwo kierowców czyli brak podstawowych zasad kultury

W artykule nie podano przyczyn wypadku. Możemy się jedynie domyślać ale wg mnie to jedna z najważniejszych informacji która powinna być napisana.

#3 ~cesiek~

~cesiek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 19:32:45

popadal snieg ,jechalem tamtedy i normalnie szklanka byla

#4 ~mieszkaniec Chłopic~

~mieszkaniec Chłopic~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 21:11:15

No palanci tymi busami jeżdżą jak zajoby jakby im się nieśmiertelność włanczała jedziesz do jaro taki palant przez las zapiernicza ci ok 100km/h i nawet ci się nie odsunie bo on jedzie busem a ty osobówką nie raz już miałem taki przypadek. Np. jak jadą w Chłopicach przez wioskę to jest jeszcze gorzej bo droga jest węższa i dzieci biegają tyle dobrego że jak do tej pory nic się nie stało!!!
KIEROWCO RUSZ MÓZGIEM ZANIM WSIĄDZIESZ DO BUSA I BĘDZIESZ WIÓZŁ LUDZI BO TO JEST RZECZYWISTOŚĆ NIE FIKCJA!!!!

#5 ~mieszkaniec Chłopic~

~mieszkaniec Chłopic~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 21:14:03

popadal snieg ,jechalem tamtedy i normalnie szklanka byla

no szklanka była ale trzeba dostosować odpowiednią prędkość do warunków a nie cwaniakować! Policja już dawno powinna się tym zająć!!

#6 ~greg~

~greg~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 23:20:06

Ktoś może wie jakiej firmy był bus .

#7 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 23:42:32

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Takie dwie fotki :)
Moim zdaniem była to nadmierna prędkość bo uderzył w drzewo i odbiło go od niego wyleciał na droge i przewrócił sie na bok, a jak by jechał 40 km/h to by do drzewa nie dojechał.
Stop Wariatom Drogowym.

#8 ~krzychuuu~

~krzychuuu~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 10:43:33

w niewyjasnionych okolicznościach...Ja wiam powiem z jakich... tymi busami jeżdza świry i piraci drogowi! nie stosuja sie do żadnych przepisów i gnaja na zabój nie baczac na nic a przeciez wiozą ze soba ludzi. Wiem co mówię bo duzo jeżdze i czasami jak widze co wyprawiają kierowcy Marceli i innych Guliwerów to aż krew w żyłach mrozi...Apel do wszystkich. Jak widzicie takiego świra to dzwońcie pod numer telefonu który przeważnie jest naklejony na tylnych drzwiach...ja juz tak zrobiłem 2 razy i poczulem satyswakcje że szef takiego pirata jak wroci z trasy odpowiednio potraktuje...

Ktoś może wie jakiej firmy był bus .

w tamte okolice jezdza busy damil
a co do dzwonienia to nic nie da bo wlasciciel wie jak jego kierowcy jezdza i przyzwala na taka jazde bo goni ich czas niestety jak juz to moze da cos dzwonienie na policje chodz i to malo da bo w busach nie ma tachografow wiec jezeli nie zlapia ich na radar to nic im nie udowodnisz ze jechali za szybko jedyna rzecz ktora moze powstrzymac wariatow to zwracanie uwagi kierowcy w czasie jazdy ze za szybko jedzie czy rozmawia przez komorke bo to tez czesto im sie zdarza no ale kto sie odwazy zwrocic uwage kierowcy ???

#9 ~obserwateur~

~obserwateur~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 12:09:55

Więc jeśli dzwonienie do właściciela nie pomaga, to nagrywać taką kozaczą jazdę z wnętrza busa. Można to przecież zrobić czy to telefonem, czy aparatem foto., czy najlepiej kamerą. Zrobić zbliżenie na szybkościomierz, na pana kierowcę rozmawiającego przez komórkę, nagrać wiele innych ciekawych zachowań. Używanie sprzętu nagrywającego nie jest zabronione w pojazdach komunikacji publicznej (a takowymi owe busy są) ani też nie zakłóca pracy kierowcy. A potem takie nagranie przekazać w jakieś odpowiednie miejsce.

#10 ~janzewsi~

~janzewsi~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 14:44:29

doktor menel - spedalony kundel

#11 ~*****~

~*****~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 09:44:48

Czy to słynna firma Damil Trans?

#12 ~bodzia34~

~bodzia34~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 10:27:02

Czy to słynna firma Damil Trans?

Dokładnie ta ,ta firma ma coraz gorszą opinię,niedawno kierowca złapany na jeździe pod wpływem alkoholu teraz wypadek ciekawe co jeszcze czeka podróżnych.

#13 ~*****~

~*****~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 11:08:31

Jeszcze dużo innych rzeczy, ale nie ma co się rozpisywać, bo kto jeździ ten wie.

#14 ~bodzia34~

~bodzia34~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 12:23:49

Jeżdżę codziennie więc wiem.W piątek czekałam na ten kurs w Radymnie bitą godzinę a wraz ze mną jeszcze kilka osób i nikt nie pofatygował się wysłać zastępczego kursu jak to się zwykle robi jak jest wypadek,ja w końcu dotarłam zmarznięta do domu ze znajomymi samochodem ale inni zostali czekać,a gdzie troska o pasażera dzięki któremu istnieją?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 12:31:21

Oni nie wiedza co to troska o pasażera. Liczy sie tylko kasa....kasa....kasa. Jak najmniejszym kosztem, a jak najwiecej na tym zarobic.

#16 ~mieszkaniec Chłopic~

~mieszkaniec Chłopic~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 22:02:04

Jeżdżę codziennie więc wiem.W piątek czekałam na ten kurs w Radymnie bitą godzinę a wraz ze mną jeszcze kilka osób i nikt nie pofatygował się wysłać zastępczego kursu jak to się zwykle robi jak jest wypadek,ja w końcu dotarłam zmarznięta do domu ze znajomymi samochodem ale inni zostali czekać,a gdzie troska o pasażera dzięki któremu istnieją?

Czyli widać że w sumie olewają swoich klientów, no niestety niema jak to PKS:D

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 05:55:16

Ludzie jak nie wiecie i nie chce wam się nawet sprawdzić co to był za wypadek to nie wypisujcie bzdur. Zaden przewożnik się nie wywrócił tylko prywatny bus. A te 6 osób które ponoć trafiły do szpitala wyszły z niego po 20 minutach. Ale sensacja jest i jest o czym pisać. Choć niekoniecznie zgodnie z prawdą. A to, że nie doczekaliście się swoich przewoźników nie ma z tym wypadkiem nic wspólnego!!!

#18 ~ajka~

~ajka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 13:23:13

Solidaryzuje się z osobami poszkodowanymi w wypadku tego busa. Jako jedna z nielicznych osób na tym forum mogę powiedzieć, że wiem co czuje każdy z Was. Sama brałam udział w takim zdarzeniu, gdzie podstawą przykrego wypadku była nieroztropność kierowcy. Duża prędkość, brak rozwagi, a skutki jakże przykre dla pasażerów. Z jednej strony udział w wypadku był dla mnie przykrym doświadczeniem, a z drugiej strony otworzył mi oczy na możliwości i prawa osoby poszkodowanej w wypadku. Dziś z chęcią pomagam w spr odszkodowania osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji jak ja. Osoby które miały wątpliwą przyjemność uczestniczenia w tym zdarzeniu proszę o kontakt: 506-012-886, ania_frezja@poczta.fm

#19 ~bodzia34~

~bodzia34~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 19:25:26

Ludzie jak nie wiecie i nie chce wam się nawet sprawdzić co to był za wypadek to nie wypisujcie bzdur. Zaden przewożnik się nie wywrócił tylko prywatny bus. A te 6 osób które ponoć trafiły do szpitala wyszły z niego po 20 minutach. Ale sensacja jest i jest o czym pisać. Choć niekoniecznie zgodnie z prawdą. A to, że nie doczekaliście się swoich przewoźników nie ma z tym wypadkiem nic wspólnego!!!

No właśnie,sprawdziłam i wiem,że wypadek miał bus firmy Damil Trans,to nie jest żadna sensacja tylko smutna rzeczywistość.

#20 ~Re~

~Re~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 13:31:33

Policja i Inspekcja drogowa piwinny bardziej kontrolować czasy przejazdów pomiędzy przystankami a służby wydajace koncesje i zatwierdzające rozkład jazdy danego przewożnika pownny brać pod uwagę przerwy w połączeniach większych przewożników a nie tak, że "busy" jadą tuż przed innym przewożnikiem. Z tego też powodu przekraczane są prękości a co zatym idzie bezpieczeństwo podróżnych zwstawiane jest na ciężką próbę.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych