Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rysiek~

~rysiek~
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 10:59:28

Zapewne jakby się gorliwie modlił o zdrowie chorego a nie leczył go skutecznie , pracował by długo i szczęśliwie

#2 ~j~

~j~
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 11:45:09

Myślę ,że telewizja powinna dobrac się dyrektorowi i ordynatorowi do d**y.

#3 ~Ob. Serwator~

~Ob. Serwator~
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 13:07:51

1. Żaden szef nie może znieść podwładnego myślącego, toż to zagrożenie dla niego
2. Ordynator chciał zawiadomić prokuraturę, ale ostatecznie uznał ze nie będzie go karać. Nie wiedziałem że powiadomienie o "przestępstwie" może byc karą ,ale zatajenie przestępstwa to może byc dopiero kara....

#4 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 13:38:57

ORDYNATOR SIE PRZEKONAL ZE HIRURG JEST NAJMADRZEJSZY W TYM SZPITALU , WIEC TERAZ MADRYCH LUDZI NIE LUBIA. GDYBY BYL CZAROWAL LUDZI I ZDZIERAL FORSE BYLOBY OK. ZE WYLECZYL TO JUZ ZLE . JA BYM TEGO ORDYNATORA UKARALA I TO MOCNO. CENIA SIE MADRZY LUDZIE , A ORDYNATOR USUWA TAK MADRA OSOBA ?? NIE DOCENIA JEGO MADROSCI I PRACY.

#5 ~Wk~

~Wk~
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 14:19:02

Zawiniła teoria - S u k c e s osiągnęła p r a k t y k a . Za co więc ,karać a za co nagradzać?

#6 ~MC~

~MC~
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 14:35:32

powiadomie o tej sprawie polsat i tvn.to sa jakies jaja!chirurg w..przychodni?komus sie cos we lbie poprzewracalo...!!!

#7 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 15:02:47

W tym cale sedno sprawy - chirurg musi "spokorniec i uspokoic sie ".

#8 ~glon~

~glon~
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 22:19:12

Szpital z Kolbuszowej będzie ściągał chirurga z Rzeszowa, podobnie jak Dyrektor Szpitala Chopina mając pod nosem swoich lekarzy, woli "orać" okulistami z Lublina ! P.MARSZAŁKU - ślepyś i głuchy że nie widzisz co się dzieje! Ile głupoty i bezsensu panuje w podległej Ci Ochronie Zdrowia w województwie! Dlaczego na to pozwalasz !

#9 ~grześ~

~grześ~
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 07:03:38

Jeden z Carów pisał, że przed obliczem przełożonego należy rżnąć głupa i mieć lichą minę, niech idiota myśli, że jest taki mądry :mellow:

#10 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 08:22:03

Strzelczyk (dyrektor) i Noga (ordynator) doskonale o wszystkim wiedzieli. Bez wątpienia noga była do amputacji i została dzięki doktorowi Lenartami uratowana. Chodzi o udupienie doktora Lenart. Nieliczni wiedzą o czym piszę. Pozdrawiam

#11 ~Wootyp~

~Wootyp~
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 13:07:54

Proponuję postawić pijawki na ...Nodze (najlepiej na głowie) niech wyssają złą krew -chirurg będzie mógł leczyć.

#12 ~przem~

~przem~
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 18:53:12

Wystarczy tylko przeczytać jakąkolwiek gazetę,żeby się przekonać ile jest głupoty naokoło nas.A co władza wygaduje to już lepiej nie słuchać.
Z cały szacunkiem dla leczenia pijawkami przez Pana doktora.Pozdrawiam.

#13 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 21:48:01

Panie doktorze , z całym szacunkiem popieram pana poniewaz sama ostatnio przeszłam terapię pijawkami i jestem szczesliwa.Efekty tej terapii przeszły moje najśmielsze oczekiwania.Dlatego uwazam ze stratą dla pacjentów bylby pana powrót do szpitala. proponuje panu założenie własnego gabinetu hirudioterapii i zareczam że zrobi pan duzo dobrego a przy okazji zarobi pan tez sporo w uczciwy i godny sposób .najlepiej gdyby gabinet byl w okolicy szpitala dr. Nogi. To byłaby wystarczajaca kara za jego czyn .Ja prowadzę własna działalnosc i i zaręczam panu że najlepiej jest pracować dla samego siebie -nie bedac zależnym od nikogo .Życzę sukcesów z pijawkami! aby sprawdziło sie przysłowie -nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo-pozdrawiam- Maria z Oławy

#14 ~mikolo~

~mikolo~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2008 - 06:52:08

trzymam stronę lekarza, który użył pijawek do leczenia, ALE i tak postąpił bardzo perfidnie licząc sobie za te pijawki 4 tysiące złotych! Kiedy za by-pass'y (bajpasy) w warszawie "płaci" się 2500-3500.

jednym słowem jest ulepiony z tej samej gliny, jak ci którzy go zwolnili... są warci siebie.

#15 ~~brak słów~

~~brak słów~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 04:45:12

trzymam stronę lekarza, który użył pijawek do leczenia, ALE i tak postąpił bardzo perfidnie licząc sobie za te pijawki 4 tysiące złotych! Kiedy za by-pass'y (bajpasy) w warszawie "płaci" się 2500-3500.

jednym słowem jest ulepiony z tej samej gliny, jak ci którzy go zwolnili... są warci siebie.

~

..... :angry: czy TY siebie czytasz, to może dowiedz się więcej o sprawie i o tym kto płacił i nie opowiadaj jaki to mądry jesteś, bo tej gliny z której Ciebie ulepili to w rękę nie wziąłbym!!!

#16 ~paz~

~paz~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2008 - 09:26:03

Andrzej Noga - "sława"urologiczna z Katowice. Wyją
tkowo chamski i prostacki typ jeszcze z chowy A. Szkodnego - po prostu nadety buc

#17 ~~Dorota~~

~~Dorota~~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 12:56:59

To, że lekarz wziął tyle pieniędzy za zabieg hirudoterapii jest skandaliczne, żerował tylko na tym, że człowiek jest w potrzebie, nie wiem skąd wzięła się ta kwota. Ja zabiegi hirudoterapii leczenia pijawkami płacę tylko 50zł + za jedną pijawkę 20zł, dlatego piszę, jak można tak wykorzystywać ludzi. Hirudoterapia mi pomaga, ale nie za taką kasę.
Jak ktoś będzie potrzebował to podaje telefon do mojego hirudoterapeuty, jest doświadczony i czasami u niego w gabinecie kolejki jak w markecie, ludzie do niego z całej Polski przyjeżdżają i bardzo chwalą indywidualne podejście do pacjenta.

Hirudoterapeuta telefon: 0-790-731-253 trzeba dzwonić długo bo czasami nie odbiera bo jest zajęty.
Gabinet ma też stronę: www.pijawki.aloescentrum.pl

#18 nina

nina

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2009 - 00:06:19

Witam, moze ktos wie czy na terenie naszego województwa jest gabinet w którym stosują leczenie pijawkami
Pozdrawiam nina z Podkarpacia

#19 ~miśka26~

~miśka26~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 13:33:12

ponawiam pytanie, czy ma ktoś namiary na gabinet hirudoterapi na podkarpaciu

#20 ~JANEK~

~JANEK~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 10:07:12

Witam, moze ktos wie czy na terenie naszego województwa jest gabinet w którym stosują leczenie pijawkami
Pozdrawiam nina z Podkarpacia

Tyle co przeczytałem na słupie ogłoszeniowym to podaję do wiadomości: Depa Marcin Sędziszów Małopolski. Telefon: 793395094 Proszę spróbować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych