Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Doberke~

~Doberke~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 09:37:03

Jak najbardziej da się leczyć. Moj facet aktualnie bierze tabletki Cum on. Jestem zadowolona, naprawdę działa chociaż długo go namawiałam aby czegokolwiek sobie wypróowal :) On o tym nie napisze, bo to dla niego trudny temat- wcześniej było naprawdę ciężko, co było bardzo frustrujące, a teraz jest naprawdę dobrze, normalnie, tak jak powinno być.

Kiepski seks potrafi rozwalić nawet najlepszy związek tak wieć warto jest o niego dbać. Do

#42 ~batiar~

~batiar~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 10:44:55

Jak najbardziej da się leczyć. Moj facet aktualnie bierze tabletki Cum on. Jestem zadowolona, naprawdę działa chociaż długo go namawiałam aby czegokolwiek sobie wypróowal :) On o tym nie napisze, bo to dla niego trudny temat- wcześniej było naprawdę ciężko, co było bardzo frustrujące, a teraz jest naprawdę dobrze, normalnie, tak jak powinno być.

Kiepski seks potrafi rozwalić nawet najlepszy związek tak wieć warto jest o niego dbać. Do

To znaczy ze jak tak cie wydupczy ze stracisz orientacje i odlecisz ze zmyslow to jest to DOPIERO NORMALNE ?

I wtedy zupa nie jest przypalona i obiad na czas ?

Niezle masz pomysly !

#43 ~Denzel~

~Denzel~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 14:26:14

Sam zastanawiam się nad kupieniem takich tabletek ale trochę się boję uzależnienia.W sensie, że jak zacznę brać to nie będę mógł już przestać :(

#44 ~Doberke~

~Doberke~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:12:57

Wiesz, co mój facet obecnie bierze połowę dawki której brał na początku bo nie ma takiej potrzeby.Czyli jest to znak, ze akurat te tabletki o których tutaj napisałam nie uzależniają.  Bo jakby uzależniały to na pewno nie mógłby zmniejszyć dawki. 

#45 ~Bradley~

~Bradley~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:44:28

Myslalem ze w pewnym wieku juz tak po prostu jest i że niektóre rzeczy  po prostu nie wychodzą. Nawet przez jakis czas sie z tym pogodziłem, coz, uznalem ze widocznie trzeba nauczyc sie życ bez seksu. Jedynie moja żona narzekała, ale strałem sie ja zaspokajac w inne sposoby Dopiero po paru glebszych znajomy wygadał sie ze i on probowal lekow na potencje, bo przez pewien czas bylo w jego malzenstwie po prostu zle. Uznalem ze kurcze moze i ja sprobuje, bo czemu by nie. Przełamałem się, kupilem sobie cum on. I działa, sildenafilu jak na razie nie brałem. Efekty pojawiają sie tak jak w opakowaniu po kilku dniach brania ale mam wrazenie, ze z dnia na dzien jest lepiej no i mam więcej energii niz wcześniej. Niż nawet jak bylem w latach 20tych. 

#46 ~zimerman~

~zimerman~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 13:58:45

Jak łykasz te tabletki? Masz jakąś określoną porę? Sam jeszcze nie brałem tabletek na erekcję ale będę musiał widocznie spróbować. Nie mam jeszcze 30 lat a spore problemy z erekcją.

#47 ~Bradley~

~Bradley~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:00:47

Zgodnie z ulotka łykałm sobie wieczorem, potem zwykle jemy sobie  jakas kolacyjkę i potem - totalne szalenstwo. Dawno, dawno nie moglem az tak długo! Bo tak, wpływa to nie tylko na erekcje ale równiez na długość stosunku.

#48 ~kąsek~

~kąsek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:24:49

I dobrze, ze nie próbowałeś sildenafilu. Nie pisze tutaj, że sildenafil jest zły bo nie jest ale po prostu nie ma się co tym faszerować jak cukierkami jak mam wrażenie, że wiele osób robi Sam miałem taki epizod, ze spróbowałem i masakra ogólnie. Myślałem, że mi głowie normalnie rozwali. Cum on zdecydowanie lepsze bo działanie takie samo a przynajmniej głowa mi nie nawala.

#49 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 13:52:20

Jak to jest? Jak uprawiam seks z kobieta , to czasem robię się miękki..a jak się masturbuje to zawsze jest twardy, zasze jest satysfakcja. Kobiety zmieniam, są ładne atrakcyjne, a i tak moja rączka najlepsza.

#50 ~Blow~

~Blow~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 22:56:04

Spróbujcie na początek jakiegoś naturalnego preparatu, u mnie genialnie sprawdziły się tabletki Last Longer, używam ich już jakiś czas. 

#51 semivirtprem

semivirtprem

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 15:09:23

Witajcie. Problem fakt występuje, często jest przyczyną wielku przykrych spraw... kupowanie środków to nie jest takie dobre wyjście. Czytając tutaj przeczytałam kilka artykułów odnośnie różnych takich środków np. Penigun. Każdy kto przeczyta to może dojść do własnych wniosków. Pomoc facetowi tak, ale niekoniecznie chemicznymi środkami. Czasem, a nawet często wystarczy zmiana diety, ruch, mniej stresu - oj tak. Czasem dobrze też użyc suplementów diety, jakiś witaminowych, aby dostarczyć organizmowi dokładnie tego, czego mu brakuje. Także pomagajmy, ale z głową.

#52 ~Wojciech1960~

~Wojciech1960~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 09:06:44

U mnie takie problemy zaczęły się po ukończeniu 40 roku życia. Byłem trochę przemęczony po robocie i nie miałem ochoty na seks. Z drugiej strony nie chciałem zawieźć mojej partnerki (widocznie prawdą jest to, ze kobiety mają o wiele wiekszą ochotę na seks w poźniejszym wieku bo właśnie tak było u mojej). Pomogły u mnie 2 rzeczy
więcej snu

oraz właśnie tabletki na erekcję, chociaż musiałem wypróbować wiele roznych zanim znalazłem dla siebie idealne. 

#53 ~barszczu~

~barszczu~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 13:47:56

Jakie brałeś i jakie konkretnie polecisz? Bo sam mam takie problemy i będę musiał o czymś pomyśleć.

#54 ~Wojciech1960~

~Wojciech1960~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 09:04:05

Na pocztku zaczałem  z grubej rury bo zamówilem sobie przez internet sildenafil.Czego na pewno nie polecam bo byłą to głupota. Czulem się po nich źle, bolała mnie głowa. I dopiero potem doczytałem,ze takie tabletki nie są wskazane przy problemach z ciśnieniem i pewnie jakbym wybrał się do lekarza to by mi coś takiego odradził. Następnie przerzuciłem się na tabletki z L argininą i tutaj było bardzo różnie bo niektóre pomagały, niektóre mniej. W przypadku niektórych efekt był placebo. Najlepsze do tej pory jakie przyjmowałem to Cum on. O dziwo najmniej reklamowane.

#55 ~barszczu~

~barszczu~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 14:19:43

I gdzie kupujesz? W aptece?

#56 ~Wojciech1960~

~Wojciech1960~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 09:32:43

Zamawiam przez internet. Są bez recepty.Czy cum on znajdziesz w aptece to nie wiem. Bo od samego początkku takie środki zamawiałem na drodze internetowej. Było to dla mnie o wiele wygodniejsze i o wiele bardziej dyskretne .

#57 ~Iwko~

~Iwko~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 19:27:14

Barszczu u mie tez pojawiły się problemy po czterdzietce, ale najpierw postarałem się uzupełnić niedobory w organizmie. Geriamoc ma dużo witamin, no i żeń-szeń, który jest dobry na potencje. I to zadziałało. Jeżeli nie masz poważnych problemów, a stres, czy jakieś braki w organizmie, to najpierw warto sięgnąć po coś takiego niż od razu walić z armaty do komara.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych