Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:10:00

Boże drogi !!!!!! - tego zakonnika chyba szatan opętał !!!!!!!

#2 ~PawełekK~

~PawełekK~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:18:13

YEAH!!! A teraz drodzy bracia i siostry wspomóżcie rentką i wypłatką na 'renowację kościoła'. Wszak to znak! Niczym Maryja Panna w oknie. I zdrowaśki mi kurde klepać, sypać głowy popiołem, bić się w pierś i żałować za grzechy.
Niedługo będzie Cudowna Maryja Jarosławska!

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:23:05

Ja bym to zinterpretował inaczej - NIE POTRZEBUJĘ NOWYCH KORON MATERIALISTYCZNIE MYŚLĄCY ZAKONNIKU, NIE POTRZEBUJĘ ŻADNYCH KORON

#4 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:27:56

Dla mnie "przekaz" jest zgoła inny - NIE POTRZEBUJĘ NOWYCH KORON MATERIALISTYCZNIE MYŚLĄCY ZAKONNIKU, NIE POTRZEBUJĘ ŻADNYCH KORON

#5 ~ewfwef~

~ewfwef~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:34:45

no normalnie nie wierzę w to co się dzieje.
LUDZIE NOSZĄ ZŁOTO I SREBRO?????????????????????
bo jakiemuś patafianowi się tak przywidziało?
Maryja chce nowe korony???????????????????????????????

LUDZIE CO SIĘ KU**A DZIEJE??????

reasumując żyjemy w ciemnogrodzie a ruchać was w d*** każdy może. Najlepiej robi to ksiądz czy jakiś inny popi***olony mnich.

#6 ~bżerzczot~

~bżerzczot~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:36:00

Zakonnikowi proponuję przeczytać i zamyślić się nad II Bożym przykazaniem. Ale tym prawdziwym, oryginalnym, sprzed zmiany Dekalogu przez ludzi kościoła.

#7 ~Jeremiasz~

~Jeremiasz~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:44:08

A czy dzieci i dorośli powinny wierzyć w św. Mikołaja ?

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:45:06

Dziwie się,ze bracia zakonni tak myslą i tak się wypowiadają>Pan Jezus wraz z Maryją zyli w ubóstwie i nagle zamarzyły sie Im korony ze zlota?Pan Jezus i Matka Boża byli skromnymi osobami i uciekali od bogactw i przepychu,a tu nagle jakaś sprzecznośc.Parodia

#9 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:47:45

Borze Widzisz i Nie Grzmisz

Niedługo trzeba będzie ich wszystkie wizje materializować
Masakra

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:48:10

No to teraz idz pod obrazek i powiedz w modlitwie: " jak je zrzuciłaś to sobie teraz sama kup nowe i zalóż" , ciekawe czy na drugi dzień przy otwieraniu obrazu zobaczysz ganc nowe korony - jak tak to wtedy osobiscie ogłosze cud.

#11 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 07:53:04

Ciemnogród i tyle. W myśl zasady ciemny lud to kupi.

#12 ~maciej~

~maciej~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 08:09:55

niech kościół poda JEDEN udokumentowany cud! dlaczego bozia zrzuca z siebie korony a nie palnie prosto z ołtarza, ciemnemu ludowi - "Dajcie kasy, bo stara korona nie jest już tryndy"

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 08:16:02

DOMINIKANIE SAMI ZRZUCILI KORONY SKORO IM SIĘ MARZYŁY NOWE, ZE ZŁOTA - TO WYMAGA WRĘCZ PROKURATURY, BO JAK ŚWIECKI JE ZRZUCA TO OBRAZA UCZUĆ, A JAK ZAKONNIK TO CUD !!!

DROGI KSIĘŻE ZAKONNIKU - CUDEM MNIE JEST UPADEK KORON ZGODNIE Z GRAWITACJĄ ALE ICH WZLOT KU GÓRZE - CZY TYŚ JEST TAK TĘPY NA JAKIEGO WYGLĄDASZ CZY ROBISZ Z SIEBIE CELOWO KRETYNA ABY OMAMIĆ BIEDNE STARUSZKI ŻEBY CI RENCINE ODDALI A WŁODARZE JAROSŁAWIA RZUCILI DOTACJE NA TACĘ?

#14 ~fsd~

~fsd~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 08:19:00

"Matko Boża znajdź pieniądze"

kopara opada!
co to się dzieje

#15 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 08:26:15

A po co babcia i dziadką obraczki czy kolczyki , oddawać wszystko na tacę skoro ma byc rocznica 300 lat no to musi być cos nowego a przeciez wiadomo ze na podkarpaciu naród ciemny to uwierzy.

#16 ~tatatata~

~tatatata~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 08:40:58

Dominikanie podczas ogłoszeń duszpasterskich proszą o przynoszenie złota lub srebra, wiem bo chodzę tam do Kościoła. Fragment artykułu nie jest prawdą cyt. "Przed cudowną figurą modli się coraz więcej wiernych, którzy jako wota przynoszą złoto i srebro. Mimo, że o to dominikanie w ogóle nie prosili."

#17 ~masło orzechowe~

~masło orzechowe~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 08:44:07

Masakra jak się to czyta- ciemnogród!

#18 ~ARTI~

~ARTI~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 08:45:14

czy to wymaga komentarza? Zastanawiam sie ile jeszcze osób w to wierzy?

#19 ~ten~

~ten~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 08:58:45

A później się dziwią, że społeczeństwo podzielone na moherów i niemoherów. No jak ma być inaczej??!! Kościół sam mąci i dzieli, ale na dobre im to nie wychodzi i nie wyjdzie. Kiedyś w polskich kościołach będzie puściutko...

#20 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 09:06:10

jestem młodą katoliczką i wierzę w to, że Matka Boża nie oczekuje złota i bogasctw.. dlatego sama pozbyła sie koron :) po co jej robić nowe? Jest królową czy je ma na głowie, czy nie... Wszystko zalezy od tego, co czuje się w sercach a nie to, co widzi się oczami... Dla mnie Maryja jest Królową Matek, nawet ta przedstawiana w stajence- choć korony nie ma...

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych