Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~klimek~

~klimek~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 10:30:31

I głodu :D :D

bezrobocia i wszelkiej zarazy

#42 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 10:34:35

do nas Polaków Katolików – ludzi prawych, uczciwych, bez skazy na czci i honorze oraz o wysokim morale.


Ty sobie jaja robisz czy naprawdę tak myślisz ?

#43 ~radar~

~radar~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 10:47:08

Ja nie rozumiem skąd w was tyle złości. Przecież Dominikanie nikogo nie zmuszają do składania ofiary. Nawet jak proszą to oddajesz dobrowolnie bez przymusu, nie mają listy, która wisi na drzwiach kościoła "ten dał ten nie". Jeżeli dla kogoś jest ważne dać złoto czy srebro na te korony to trzeba to uszanować. Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o Dominikanów to oni i tak są najbardziej w porządku jeżeli chodzi o przedstawicieli kościoła. Ciekawszym tematem łupienia kasy z ludzi jest zakup moblinych fotoradarów, które wcale nie poprawiają bezpieczeństwa tylko są czystą skarbonką i nie ważne jest czy jesteś wierzący czy nie ;)

nie wiem co radary maja do tego, to sa odrebne dwie jednostki, nawet jesli stawiaja te radary, o co jest tyle kłotni a powoli i nienawisci - wystarczy jeżdzić zgodnie z przepisami i predzej czy pozniej panstwo wycofie sie z fotoradarow - proste jak budowa cepa- uwazam ze przepis jest poto aby go przestrzegac - czasem dla wlasnego dobra?

#44 ~Maciek, Rzeszów~

~Maciek, Rzeszów~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 10:54:13

Hahahahahaha:D Prosił o znak, nie rób pan ludziom wody z mózgu, co? ;/
Jestem zniesmaczony...

#45 ~radar~

~radar~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 10:58:37

Tak sie zastanawiam czy jestes większym pojebem od tego zakonnika? to jednak ciebie należy leczyć a jego zamknąć w kryminale.Ty jestes czub a on oszust.

w pewnych kwestiach masz rację, ale co byś zrobil gdyby ksiądz molestował twoje dzieci, uwiódł żonę, co to za księza jesli za wszystko każą sobie płacic od chrztu do pogrzebu - niby co łaska ale jak to wyglada kazdy to wie
w tej sytuacji jaka byla w tym kosciele jesli tak bylo - moze nalezy odczytac to innaczej, moze Matka Boska dala zank, ze niechce koron - jesli moje dzieci w czesci głodują - tutaj dodam, ze w wiekszosci Matka Boska obiawia sie ludziom biednym i napewno nie na złocie, ale czy kosciół to rozumie?

#46 ~gamon~

~gamon~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:02:33

Egzorcysta potrzebny od zaraz!

#47 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:08:56

ula ty człowieku co tak gadasz na tego zakonnika jesteś swiętoktadcą plujesz na kościól i na zakon wstydż sie

#48 ~j23~

~j23~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:09:23

Matka Boska której zależy na nowych złotych koronach- hmmmm .... ciekawe

#49 ~jan~

~jan~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:22:19

sluchajcie trzeba do kurii to zglosic bo to za daleko idzie... nie bedzie otyly ksiadz i jego kompania wyzyskiwac od ludzi bizuterii. Tym bardziej ze znak nalezy odczytac ze Bog nie chce korony!

#50 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:25:06

Tak się zastanawiam czy jesteś większym pojebem od tego zakonnika? To jednak ciebie należy leczyć, a jego zamknąć w kryminale.Ty jesteś czub, a on oszust.

Jest to kolejny prowokacyjny post mający na celu ośmieszyć nasz polski Hierarchiczny Kościół Rzymskokatolicki, zasiać zamęt wśród Prawdziwych i Wolnych Polaków Katolików oraz osłabić zaufanie do Kościoła Powszechnego w szerokim znaczeniu tego słowa. Na szczęście zamiary komunistycznych pogrobowców i esbeckich odszczepieńców oraz pseudochrześcijańskich sekciarzy czy banderowskich pomiotów w tym konkretnym przypadku jak zwykle nie przyniosą oczekiwanych przez nich rezultatów, a jedynie wyzwolą chamskie ujadanie ludzi bezideowych, zagubionych, skazanych w przyszłości na stanie przy zlewozmywaku lub przy autostradach w krajach tzw. „starej piętnastki” i nie mających jakiegokolwiek celu w życiu, ogłupionych przez osobników typu Janusz P., Roman K. – TW SB „Janusz”, Juras O., Kuba W., Kazimiera Sz., Szymon M., czy przez sypiącą się już ze starości komunistyczną propagandzistkę Moniczkę O. – byłą etatową funkcjonariuszkę SB o kryptonimie „Stokrotka”.
Bracia Polacy Katolicy, pamiętajmy o jednym. Kościół Katolicki Obrządku Łacińskiego nie szuka wroga, to wróg szuka nas. Katolik uczciwy, ale lękliwy rozzuchwala wroga. Zło triumfuje wtedy, kiedy uczciwi ludzie milczą. Polak Katolik nie może milczeć, w przeciwnym razie staje się współwinnym szerzenia zła. Jeżeli wróg pluje nam w twarz, to nie mówmy, że pada deszcz. Wrogiem jest ten, kto widziałby nas w „wariatkowie” i ten, który nazywa nas, uczciwych bez skazy na czci i honorze Prawdziwych oraz Wolnych Polaków Katolików, „bandą” idiotów, oszołomów, „moherów”, „pisiorów”, „beretów”, czy „stadem baranów dających się strzyc przez czarną watykańską mafię z toruńskim guru – geotermalnym ojcem inkasentem na czele”. Wrogiem jest też ten, kto nazywa naszych czcigodnych i zacnych Kapłanów, „katabasami”, „czarnymi”, „sukienkowymi”, „kieckowymi”, „batmanami”, „koloratkowymi”, „tłustymi czarnymi bykami”, pasibrzuchami, pasożytami, nierobami, darmozjadami, czy pedofilami i chamami oraz dla odwrócenia uwagi w wyjątkowo obłudny sposób porównuje ich do swoich skostniałych w większości o zmienionych nazwiskach czerwonych mafiosów, będących autentycznymi nierobami i pasożytami uwłaszczonymi i żerującymi na zdrowym ciele Narodu chociażby poprzez pobieranie wysokich rent i emerytur.
Obecny wróg przez swoje polskojęzyczne propagandowe szczekaczki i gadzinówki o esbeckim rodowodzie ogłupia naszą młodzież poprzez szerzenie relatywizmu moralnego oraz nihilistycznych i libertyńskich poglądów. Wróg przeszczepia na nasz narodowy katolicki grunt antywartości i śmietnik moralny. Próbuje też nam wmówić, że w obecnej rzeczywistości Kościół Rzymskokatolicki, w szerokim znaczeniu tego słowa, nie ma wrogów, ale i też nie ma nic ciekawego do zaoferowania, jak również nie jest otwarty na wyzwania dzisiejszych czasów w postaci akceptacji różnych metod sztucznych zapłodnień, antykoncepcji, aborcji, eutanazji, rozwiązłości obyczajowej i dewiacji seksualnych z homoseksualizmem na czele, w imię fałszywie pojmowanej wolności. Z uporem godnym maniaka również nam wmawia, że nasz Kościół Hierarchiczny jest niby podzielony, zepsuty, pazerny na tzw. „kasę”, lub jakoby jest siedliskiem zboczeń seksualnych z powodu celibatu, jak też celowo fałszuje oraz zniekształca jego szczytną i chwalebną historię.
Taka jest właśnie rola dzisiejszego wroga Kościoła i naszej Ojczyzny oraz jego podstawowe zadanie do realizacji. Przecież nie można skierować społecznego niezadowolenia w kierunku konieczności rozliczenia komunistów za pięćdziesiąt lat ich rządów. Starzy towarzysze PZPR, politrucy LWP i dawni funkcjonariusze oraz agenci komunistycznej bezpieki PRL i ZSRS, mający szeroki wpływ na obecne życie społeczne i polityczne kraju, nie dopuszczą do tego, ponieważ chcą spać spokojnie do końca swoich nędznych dni życia. Taki oto właśnie zatruty plon wydały „rokowania” i „negocjacje” w trakcie szopki zwanej „okrągłym stołem”, zakończone układem komunistów z ich agentami zwanymi przez tych pierwszych „konstruktywną opozycją”, uwieńczone powstaniem nie III RP, lecz PRL-bis zwanego również „ubekistanem” lub „esbekistanem”. Jest to takie sobie quasi-państwo zarządzane przez brukselskiego euro-gubernatora, które zostało stworzone z inspiracji dwóch czerwonych zbrodniarzy i renegatów – tow. Wojciecha J., tow. Czesława K. i ich serdecznego przyjaciela red. Adama M. – nieślubnego syna (czyli po prostu - bękarta) przedwojennych komunistów Heleny M. i Ozjasza Sz. – członków sowieckich agentur określanych w skrócie KPP i KPZU, będących jednocześnie agentami NKWD.
To nie jest prowokacja, lecz naga prawda, ponieważ my tej prawdy potrzebujemy. Jestem głęboko przekonany, że treść tego postu niewątpliwie przyczyni się do naszego wzmocnienia i zjednoczenia, a wahającym się pozwoli otworzyć szeroko oczy na Prawdę oraz podjąć właściwą decyzję o całkowitym i bezwarunkowym powrocie na łono Kościoła Katolickiego. Przecież tylko nasz Święty Kościół ma już od ponad dwóch tysięcy lat najciekawszą propozycję dla każdego człowieka – Życie Wieczne po śmierci na tym świecie. Lecz żeby skorzystać z tej oferty, należy spełnić kilka warunków, które są znane każdemu znającemu język polski i czytającemu ten post. Jeżeli ktoś twierdzi, że jest inaczej, to też jest naszym wrogiem lub po prostu – zwykłym głupcem.
Pamiętajmy również, że walka z Kościołem Rzymskokatolickim oznacza walkę z Jedynie Prawdziwym Bogiem, a w konsekwencji – z człowiekiem. Wszelkie zło, które toczy jak rak zdrową tkankę naszego Narodu, obciąża wroga. Biada tym, co okłamują Naród i tolerują zło. Prawdziwy i Wolny Polak Katolik nigdy nie powie złego słowa, podobnie jak o swojej matce, na temat naszego Świętego Kościoła Katolickiego w szerokim znaczeniu tego pojęcia. Nie można mieć Boga za ojca, jeżeli nie traktujemy Kościoła, jako matki. Pamiętajmy też, że obrażając i oczerniając naszych czcigodnych i zacnych Kapłanów, obrażamy samego Boga. Wróg tylko na to czeka.

#51 ~Meg~

~Meg~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:28:26

Co za bzdury - Matka Boska taką materialistką!? Ten gruby zakonnik wszystko mierzy swoją miarą! Mieć, brać, nawet od najbiedniejszych.

#52 ~Meg~

~Meg~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:39:48

Skląd pieniądze? - na żarciu oszczędzać, nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu to grzech główny! Nikt z wody tak się nie utuczy!

#53 ~Iwona~

~Iwona~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:40:58

Jest to kolejny prowokacyjny post mający na celu ośmieszyć nasz polski Hierarchiczny Kościół Rzymskokatolicki, zasiać zamęt wśród Prawdziwych i Wolnych Polaków Katolików oraz osłabić zaufanie do Kościoła Powszechnego w szerokim znaczeniu tego słowa. Na szczęście zamiary komunistycznych pogrobowców i esbeckich odszczepieńców oraz pseudochrześcijańskich sekciarzy czy banderowskich pomiotów w tym konkretnym przypadku jak zwykle nie przyniosą oczekiwanych przez nich rezultatów, a jedynie wyzwolą chamskie ujadanie ludzi bezideowych, zagubionych, skazanych w przyszłości na stanie przy zlewozmywaku lub przy autostradach w krajach tzw. „starej piętnastki” i nie mających jakiegokolwiek celu w życiu, ogłupionych przez osobników typu Janusz P., Roman K. – TW SB „Janusz”, Juras O., Kuba W., Kazimiera Sz., Szymon M., czy przez sypiącą się już ze starości komunistyczną propagandzistkę Moniczkę O. – byłą etatową funkcjonariuszkę SB o kryptonimie „Stokrotka”.
Bracia Polacy Katolicy, pamiętajmy o jednym. Kościół Katolicki Obrządku Łacińskiego nie szuka wroga, to wróg szuka nas. Katolik uczciwy, ale lękliwy rozzuchwala wroga. Zło triumfuje wtedy, kiedy uczciwi ludzie milczą. Polak Katolik nie może milczeć, w przeciwnym razie staje się współwinnym szerzenia zła. Jeżeli wróg pluje nam w twarz, to nie mówmy, że pada deszcz. Wrogiem jest ten, kto widziałby nas w „wariatkowie” i ten, który nazywa nas, uczciwych bez skazy na czci i honorze Prawdziwych oraz Wolnych Polaków Katolików, „bandą” idiotów, oszołomów, „moherów”, „pisiorów”, „beretów”, czy „stadem baranów dających się strzyc przez czarną watykańską mafię z toruńskim guru – geotermalnym ojcem inkasentem na czele”. Wrogiem jest też ten, kto nazywa naszych czcigodnych i zacnych Kapłanów, „katabasami”, „czarnymi”, „sukienkowymi”, „kieckowymi”, „batmanami”, „koloratkowymi”, „tłustymi czarnymi bykami”, pasibrzuchami, pasożytami, nierobami, darmozjadami, czy pedofilami i chamami oraz dla odwrócenia uwagi w wyjątkowo obłudny sposób porównuje ich do swoich skostniałych w większości o zmienionych nazwiskach czerwonych mafiosów, będących autentycznymi nierobami i pasożytami uwłaszczonymi i żerującymi na zdrowym ciele Narodu chociażby poprzez pobieranie wysokich rent i emerytur.
Obecny wróg przez swoje polskojęzyczne propagandowe szczekaczki i gadzinówki o esbeckim rodowodzie ogłupia naszą młodzież poprzez szerzenie relatywizmu moralnego oraz nihilistycznych i libertyńskich poglądów. Wróg przeszczepia na nasz narodowy katolicki grunt antywartości i śmietnik moralny. Próbuje też nam wmówić, że w obecnej rzeczywistości Kościół Rzymskokatolicki, w szerokim znaczeniu tego słowa, nie ma wrogów, ale i też nie ma nic ciekawego do zaoferowania, jak również nie jest otwarty na wyzwania dzisiejszych czasów w postaci akceptacji różnych metod sztucznych zapłodnień, antykoncepcji, aborcji, eutanazji, rozwiązłości obyczajowej i dewiacji seksualnych z homoseksualizmem na czele, w imię fałszywie pojmowanej wolności. Z uporem godnym maniaka również nam wmawia, że nasz Kościół Hierarchiczny jest niby podzielony, zepsuty, pazerny na tzw. „kasę”, lub jakoby jest siedliskiem zboczeń seksualnych z powodu celibatu, jak też celowo fałszuje oraz zniekształca jego szczytną i chwalebną historię.
Taka jest właśnie rola dzisiejszego wroga Kościoła i naszej Ojczyzny oraz jego podstawowe zadanie do realizacji. Przecież nie można skierować społecznego niezadowolenia w kierunku konieczności rozliczenia komunistów za pięćdziesiąt lat ich rządów. Starzy towarzysze PZPR, politrucy LWP i dawni funkcjonariusze oraz agenci komunistycznej bezpieki PRL i ZSRS, mający szeroki wpływ na obecne życie społeczne i polityczne kraju, nie dopuszczą do tego, ponieważ chcą spać spokojnie do końca swoich nędznych dni życia. Taki oto właśnie zatruty plon wydały „rokowania” i „negocjacje” w trakcie szopki zwanej „okrągłym stołem”, zakończone układem komunistów z ich agentami zwanymi przez tych pierwszych „konstruktywną opozycją”, uwieńczone powstaniem nie III RP, lecz PRL-bis zwanego również „ubekistanem” lub „esbekistanem”. Jest to takie sobie quasi-państwo zarządzane przez brukselskiego euro-gubernatora, które zostało stworzone z inspiracji dwóch czerwonych zbrodniarzy i renegatów – tow. Wojciecha J., tow. Czesława K. i ich serdecznego przyjaciela red. Adama M. – nieślubnego syna (czyli po prostu - bękarta) przedwojennych komunistów Heleny M. i Ozjasza Sz. – członków sowieckich agentur określanych w skrócie KPP i KPZU, będących jednocześnie agentami NKWD.
To nie jest prowokacja, lecz naga prawda, ponieważ my tej prawdy potrzebujemy. Jestem głęboko przekonany, że treść tego postu niewątpliwie przyczyni się do naszego wzmocnienia i zjednoczenia, a wahającym się pozwoli otworzyć szeroko oczy na Prawdę oraz podjąć właściwą decyzję o całkowitym i bezwarunkowym powrocie na łono Kościoła Katolickiego. Przecież tylko nasz Święty Kościół ma już od ponad dwóch tysięcy lat najciekawszą propozycję dla każdego człowieka – Życie Wieczne po śmierci na tym świecie. Lecz żeby skorzystać z tej oferty, należy spełnić kilka warunków, które są znane każdemu znającemu język polski i czytającemu ten post. Jeżeli ktoś twierdzi, że jest inaczej, to też jest naszym wrogiem lub po prostu – zwykłym głupcem.
Pamiętajmy również, że walka z Kościołem Rzymskokatolickim oznacza walkę z Jedynie Prawdziwym Bogiem, a w konsekwencji – z człowiekiem. Wszelkie zło, które toczy jak rak zdrową tkankę naszego Narodu, obciąża wroga. Biada tym, co okłamują Naród i tolerują zło. Prawdziwy i Wolny Polak Katolik nigdy nie powie złego słowa, podobnie jak o swojej matce, na temat naszego Świętego Kościoła Katolickiego w szerokim znaczeniu tego pojęcia. Nie można mieć Boga za ojca, jeżeli nie traktujemy Kościoła, jako matki. Pamiętajmy też, że obrażając i oczerniając naszych czcigodnych i zacnych Kapłanów, obrażamy samego Boga. Wróg tylko na to czeka.


Brawo! Nareszcie ktos madry! Skad w ludziach tyle jadu?

#54 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:52:13

podaje was wszystkich do sądu za obrazę uczuć religijnych!!!

Kretynie na Kościuszki masz szpital może cię zbadaja.

#55 ~daniel~

~daniel~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:52:30

Prawdziwy i Wolny Polak Katolik nigdy nie powie złego słowa, podobnie jak o swojej matce, na temat naszego Świętego Kościoła Katolickiego w szerokim znaczeniu tego pojęcia.

Czy żeby być Polakiem trzeba być katolikiem?

#56 ~los~

~los~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:56:23

Matka Boska była skromną żydowską dziewczyną ,tak czy nie?bracia zakonnicy z jarosławia?
do czego jest potrzebna Matce Bożej taka korona na tej właśnie figurce?

#57 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:56:39

Może ten mój kolejny nieustannie powtarzany a może i nieco przydługi post zaskoczy Was, drodzy lecz naiwni zagubieni młodzieńcy z pokolenia PRL-bis lub „esbekistanu”, zadziwi a może zgoła przestraszy, przerazi lub nawet oburzy. Lecz komu bliskie jest zawołanie „Bóg, Honor i Ojczyzna”, zrozumie jego treść i w całej rozciągłości zgodzi się z nią, poprze mnie, ponieważ wypływa z tego postu tylko i wyłącznie sama prawda. Treść tego postu jest antidotum na truciznę zawartą w treści komentarzy o wybitnie antypolskim i antykatolickim charakterze niektórych rozemocjonowanych, niedouczonych forumowiczów ogłupionych przez eurobolszewickie postkomunistyczne polskojęzyczne propagandowe media.
Zwracam się też do tych, którzy pojawiają się w kościołach tylko w Boże Narodzenie i w Wielkanoc (tzw. „roczniacy”) oraz do tych, co błądzą i po omacku poszukują Prawdy, między innymi poprzez próbę dyskusji na rożnych forach z dewiantami seksualnymi, ateistami, komunistami, libertynami, hedonistami, heretykami, kacerzami, schizmatykami, bluźniercami, sekciarzami i im podobnymi odmieńcami oraz z prowokatorami wywodzącymi się z dawnej komunistycznej bezpieki PRL lub z innych komunistycznych przestępczych czy z obecnych libertyńskich organizacji.
Drodzy forumowicze Bracia Polacy, być może jesteście dobrymi ludźmi uważającymi się za katolików, macie jednak gorące głowy, umiecie tylko krzyczeć, a nie myśleć i kierujecie się w swoim postępowaniu nie rozumem, lecz odruchami umiejętnie podsycanymi przez polskojęzyczne szczekaczki i gadzinówki o esbeckim rodowodzie. Takie postępowanie jest wysoce nieodpowiedzialne i jest przysłowiową wodą na młyn wrogów Kościoła i naszej Ojczyzny. Otóż powiadam Wam, że dyskusja z tymi plującymi lewackim jadem nienawiści odszczepieńcami o rozdwojonych, niczym u żmii, językach jest płonna, prowadzi donikąd i nie przyniesie oczekiwanych przez was rezultatów. Mili forumowicze pamiętajcie o podstawowym fakcie, że Kościół Rzymskokatolicki w szerokim znaczeniu tego słowa oraz Chrystus to jedno i to samo. Obrażając i odrzucając Kościół oraz naszych Zacnych i Czcigodnych Duszpasterzy, odrzucacie samego Chrystusa. Chrystus jest w Kościele, który nabył Krwią swoją, a Kościół jest z Nim. Chrystus nie przybył na ten świat po to, aby poprawiać nam warunki życia, czy leczyć, uzdrawiać i zwalczać wszelkie zło tego świata, lecz przybył po to, aby oznajmić nam, że po tym życiu jest Życie Wieczne i wskazać właściwą drogę jak je osiągnąć, o czym zaświadczył swoim Życiem, Śmiercią i Zmartwychwstaniem. Zatem ataki na naszych czcigodnych i zacnych Duszpasterzy głoszących Wiecznie Żywe Słowo Boże, czy ataki na dogmaty naszej Jedynej Prawdziwej Wiary w Zbawienie i Wieczne Życie, należy traktować jak ataki na Samego Chrystusa no i na nas – zwykłych ludzi stworzonych na Obraz i Podobieństwo Boże. Ci bezczelni nieszczęśni odszczepieńcy, którzy atakują naszych Pasterzy, nasz Święty Kościół Rzymskokatolicki, w większości znają Jego naukę, tożsamą i identyczną z Nauką objawioną przez Chrystusa, lecz nie przyjmują jej, natomiast próbują z niej kpić i szydzić, sprowadzając naszą Świętą Wiarę w Prawdę, do jakichś śmiesznych czarów, magii, zabobonów, zaklęć, wierzeń w rogatych facetów zionących siarką i gotujących smołę lub ze skrzydłami na plecach, w lewitujące dziewice, gadające węże, czy w płonące krzewy. Tego typu ludzi poznacie bez trudu chociażby po tym, że z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzą nam czy sobie jakichś „magicznych i ciepłych świąt”, czy „błyszczącej choinki”, „obfitego mikołaja”, a z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzą - „kiełbachy po pachy”, „pijanego zająca”, „słodkiego króliczka”, ewentualnie „kurczaczka”, lub „baranka”, czy „smacznego jajka”. Ci zabłąkani, zagubieni i zatruci lewacką propagandą nieszczęśnicy, odrzucając naszą pomocną dłoń w wyprowadzeniu ich z ateistycznych i heretyckich wertepów na właściwą drogę życia, w ten oto prosty, żeby nie rzec „prostacki”, sposób i to na własną prośbę narażają się na wieczne potępienie. Z takimi ludźmi się nie dyskutuje, ich się po prostu ignoruje. Oni nie wiedzą, co czynią i dlatego nic nam nie pozostaje, jak tylko za nich modlić się.
Bracia Polacy Katolicy nie dajcie się też zwieść bzdurnymi, wykrętnymi i z gruntu fałszywymi frazesami typu „wierzący, ale niepraktykujący”, „jestem katolikiem, ale nie chodzę do spowiedzi”, albo „jestem katolikiem, ale do szczęścia nie jest mi potrzebny ślub” czy „jakiś tam papierek”, albo „nauki przedmałżeńskie”, „stosuję środki antykoncepcyjne, ale się z tego nie spowiadam”, ewentualnie „moje łóżko i mój brzuch to moja sprawa”, „wierzę w Boga, a nie w księdza”, „kościół toruński to sekta”, „celibat przyczyną pedofilii”, ewentualnie „świętowanie «halloween» to nic groźnego”, itp. Pamiętajmy także, że „nasza mowa niech będzie «tak, tak» lub «nie, nie»” i też, jak uczy Pismo, bądźmy „«zimni» lub «gorący»”. Bądźmy też uczciwi, ale nie lękliwi. A przede wszystkim nie mówmy i nie powtarzajmy oszczerstw o naszych czcigodnych i zacnych Kapłanach, ponieważ jest napisane „uderz w pasterza, a stado się rozpierzchnie”. Nasz Święty Kościół Rzymskokatolicki powinien być dla nas Prawdziwych i Wolnych Polaków Katolików jak matka. Czy zatem wypada mówić o matce źle i wypominać zmarszczki, gdyby pojawiły się na jej twarzy? Każdy normalny człowiek odpowie, że nie. Nie można bowiem mieć Boga za ojca, jeżeli nie traktujemy Kościoła, jako matki. Ten kto odrzuca Kościół, na pewno później odrzuci Boga, a na końcu samą religię. Natomiast za tych, co błądzą i za dawnych agentów komunistycznej bezpieki świeckich czy nawet tych w sutannach, módlmy się, ponieważ kiedyś zostali omotani przez czerwonego szatana spod znaku sierpa i młota, zeszli z właściwej drogi i gdzie do tej pory nie chcą się przyznać do tego błędu oraz, nie wiadomo dlaczego, cały czas w tej kwestii idą w „zaparte”.
Nie dajcie się ogłupić przez kryptokomunistycznych szefów, o mentalności mafiosów, rożnych ugrupowań politycznych powstałych z inspiracji byłych funkcjonariuszy komunistycznej bezpieki PRL i ich agentów. Ci, pożal się Boże, tzw. „przywódcy” z esbeckiego namaszczenia, których codziennie można zobaczyć i usłyszeć w reżimowych propagandowych polskojęzycznych mediach, mają w ustach pełno wyświechtanych frazesów o Ojczyźnie, o drodze do dobrobytu itp., ale w rzeczywistości są „podobni do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Wydają się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni są obłudy i nieprawości.” Oni traktują Rzeczpospolitą jak kawałek, nomen omen, „czerwonego sukna, z którego chcą wyrwać jak najwięcej, aby im na płaszcz starczyło.” „Po trzykroć – zdrajcy”.
To nie prowokacja lecz naga prawda, do której każdy chętny bez trudu dotrze, chociaż niektórym bardzo trudno z tą prawdą się oswoić.
Warto w tym miejscu zauważyć, że tylko dzięki niezłomnej i zdecydowanej postawie w przytłaczającej większości naszych polskich Pasterzy Kościoła Rzymskokatolickiego, w pewnym stopniu okaleczeni, ale jednak zdołaliśmy przebrnąć przez te czerwone ciemności, które trwały aż pięćdziesiąt lat. Chylę przed Wami czoła Zacni i Czcigodni Kapłani, będący solą tej ziemi, ponieważ dzięki Wam przebrniemy też, miejmy nadzieję, bez większego szwanku na zdrowej tkance Narodu przez tę nową eurobolszewicką neopogańską noc.

#58 ~jarozpis~

~jarozpis~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:59:40

Ty sobie jaja robisz czy naprawdę tak myślisz ?

Przecież on nie myśli!
Kopiuj, wklej to nie myślenie to czynność tego trolla.

#59 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 12:01:57

W kontekście tej paszkwilanckiej i wyjątkowo oszczerczej, bluźnierczej i bezbożnej wypowiedzi warto się zastanowić, skąd bierze się ze strony piszących te komentarze taka nienawiść do nas Polaków Katolików – ludzi prawych, uczciwych, bez skazy na czci i honorze oraz o wysokim morale. Czy robią to dla pieniędzy w ramach wykonywania płatnych usług dla jakiejś organizacji, czy jest to jakaś bezinteresowna forma odreagowania stresu albo podświadomych kompleksów? Z wielką dozą prawdopodobieństwa należy przypuszczać, że autorzy takich wpisów nie są katolikami, a są ludźmi po tzw. „przejściach”, czyli mają za sobą nieudane związki, są rozwodnikami, impotentami, ewentualnie onanistami, albo pochodzą z rozbitych, konkubenckich, patologicznych rodzin lub rodzin o komunistycznych peegerowskich korzeniach, ewentualnie sami żyją w konkubinatach, na tzw. „kocią łapę”, ewentualnie na „kartę rowerową”, lub są w innych tego typu tzw. „wolnych, partnerskich związkach”, albo są nieślubnymi dziećmi (tzw. bękartami), należą do jakichś pseudochrześcijańskich sekt i innych tego rodzaju szemranych towarzystw wzajemnej adoracji spod ciemnej gwiazdy, lub po prostu są homoseksualistami, pedofilami, transwestytami, transseksualistami, zoofilami albo innymi dewiantami seksualnymi. Prawdziwi i Wolni Polacy Katolicy, przestrzegający Dekalogu, nie powiedzą ani jednego złego słowa na temat Hierarchicznego Kościoła Katolickiego, ponieważ znają ewangeliczną zasadę „uderz w pasterza, a stado się rozpierzchnie”.
Kpiny, oczernianie, obrażanie, dyskredytowanie czy ośmieszanie Kapłanów - wiernych Sług naszego Świętego Kościoła Rzymskokatolickiego w jakikolwiek sposób i przez kogokolwiek jest nieetyczne, niesmaczne no i oczywiście, niezgodne z naszą narodową polską tradycją, podobnie jak, dajmy na to, naśmiewanie się z osób niepełnosprawnych i chorych, np. homoseksualistów, pedofilów, transseksualistów czy alkoholików. W kontekście tego pomówienia należy zwrócić uwagę, iż psie ujadanie bezbożnej czerwonej, masońskiej, czy sekciarskiej zarazy, która niebawem zginie w pomrokach dziejów i będzie wyłącznie przedmiotem badań historyków, nie spowodowało nawet najmniejszego zadraśnięcia na twardym monolicie naszego Świętego Kościoła Rzymskokatolickiego niosącego Światło Prawdy już od dwóch tysięcy lat. Historyjki w postaci jakichś afer obyczajowych, homoseksualnych, pedofilskich czy finansowych wśród duchowieństwa katolickiego, lub palenie czarownic na stosach w średniowieczu, czy wymordowanie iluś tam Indian w obu Amerykach po ich odkryciu, lub inne tego typu bzdury są wymyślane przez komunistów, libertynów, nihilistów, hedonistów i wszelakiej maści dewiantów seksualnych, co niestety trafia na podatny grunt wśród ludzi zagubionych, ogłupionych przez propagandowe polskojęzyczne szczekaczki i gadzinówki, w zdecydowanej większości założone przez dawnych funkcjonariuszy komunistycznej bezpieki i ich agentów. Takie działania nie są jakimś novum, komuniści i ogłupieni przez nich różnorakiej proweniencji pomagierzy, próbują w ten sposób zdyskredytować Kościół Katolicki już od kilkudziesięciu lat, między innymi fałszując Jego szczytną i chwalebną historię, głównie po to, aby odwrócić uwagę od swoich rzeczywistych, a nie wyimaginowanych, zbrodni. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w okresie czerwonej nocy w Polsce komunistyczni oprawcy z NKWD, UB, IW i SB zamordowali ponad 80 księży. Nie zapominajmy o tych cichych Bohaterach w sutannach, którzy ponieśli męczeńską śmierć za Wiarę i Ojczyznę. Pokój Ich Duszom. Ale nie zapominajmy też o przodkach wywodzących się z bratnich w Wierze szlachetnych narodów hiszpańskiego i portugalskiego, którzy jako pierwsi zanieśli Światło Prawdy na nowo odkryte kontynenty amerykańskie. To dzięki Nim wiele istnień ludzkich uniknęło wiecznego potępienia. Wieczne Odpoczywanie racz Im dać Panie. W rozumieniu tej oczywistej prawdy zatem należy pamiętać, że życie doczesne jest tylko przepustką do Życia Wiecznego.
Człowiek wywodzący się z prawdziwej normalnej katolickiej polskiej rodziny, gdzie na co dzień jest przestrzegany Dekalog, nigdy nie powie złego słowa o naszych czcigodnych Pasterzach, czy o Kościele Rzymskokatolickim w szerokim znaczeniu tego pojęcia. Kościół jest jak nasza matka, a o matce nie wypada mówić źle. Kto obraża Kapłana, obraża samego Boga. Prawdziwy i Wolny Polak Katolik też wie, że oceniać Kościół może tylko ten, kto wiernie Jemu i Narodowi służy, jest człowiekiem prawym, uczciwym i o wysokim morale, bez skazy na czci i honorze, cieszącym się autentycznym szacunkiem i poważaniem, jak też o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej i społecznej. Nie może to być zatem libertyn, komunista, ateista, mason, nihilista, anarchista, hedonista, heretyk, kacerz, schizmatyk, czy wyznawca innej religii, członek jakiejkolwiek sekty, cudzoziemiec, jak też, nie daj Boże, bluźnierca i gwałciciel (np. Adam D.), bękart (np. red. Adam M.), osoba rozwiedziona (np. red. Tomasz L. lub red. Moniczka O.), żyjąca w tzw. „wolnym związku” lub w konkubinacie (np. Janusz P.), prowadząca rozwiązły tryb życia (np. Dorota R.), ewentualnie dewiant seksualny (np. Robert B. czy tzw. „Anna G.”, który w poprzednim „wcieleniu” był współpracownikiem postkomunistycznej agenturalnej WSI). Opinie, jakiekolwiek by one nie były w swojej treści, wygłaszane przez takich ludzi na temat Kościoła nie powinny być traktowane poważnie. No ale cóż, mamy dzisiaj takie czasy, gdzie w ramach relatywizmu etycznego, homoseksualizm jest jakąś „orientacją”, a nie dewiacją seksualną, gdzie aborcja nie jest morderstwem, lecz „zabiegiem lekarskim” i „prawem kobiet do dysponowania w dowolny sposób własnym brzuchem”, a zasada „róbta co chceta” jest normą, a nie skrzywieniem moralnym. Może to nie jest główny, ale na pewno jeden z zasadniczych powodów takiego zachowania się tego typu degeneratów – komunistycznych bękartów, czerwonych odpadów historii, pseudochrześcijańskich sekciarzy, czy smakoszy tanich win siarkowo-owocowych, denaturatu i płynu do mycia szyb.

więcej jadu nie mogłeś już tu umieścić .myślę że jesteś potomkiem ojców świętej inkwizycji

#60 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 12:04:10

Ten zakonnik jest mądrym i spostrzegawczym człowiekiem,choć świnią i oszustem bez skrupułów,który postepuje według zasad,,cel uswięca środki"Jezeli kilka milionów kretynów uwierzyło rudemu sepleniącemu oszustowi w to że cię cuda będa działy,to o ile łatwiej tym samym idiotom jest uwierzyć kapłanowi,bądź co bądź który powinien jednak z prawdy pochodzić w podobne cuda.Jednak panie ksiądz,nie zrozumiałeś ani biblii,ani Chrystusa,a my tylko się możemy martwić tym,ze jednak kretyniżm wsród Polaków się pogłebia.Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych