Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zaparcia u rocznego dziecka

zaparcia zaparcie dziecka dziecko zatwardzenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agnieszka2342

Agnieszka2342

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 17:40:52

Mój syn skończył rok i od kilku tygodni zaczęły pojawiać się zaparcia. Zaczęłam poszerzać jadłospis i ma nietolerancję pokarmową na niektóre produkty.

Czy wiecie jak zlikwidować zaparcie u takiego maluszka?

#2 kociol

kociol

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 16:28:57

Na forum nic nie poradzimy, trzeba iść do lekarza rodzinnego, on będzie wiedział co robić :)

#3 Paulina111

Paulina111

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 23:00:10

W aptece są dostępne czopki dla dzieci Eva/qu bambini, to preparat który pomoże przy takich problemach, czasami przy długim zaparciu trzeba podać jeszcze jeden czopek. Po włożeniu czopka, dziecko w ciagu kilkunastu minut robi kupę. Czopki rozmiękczają kał i następuje fizjologiczne wypróżnienie, nie przeczyszczają i nie wchłaniają się, są całkowicie bezpieczne dla takiego maluszka. 

#4 Monika 678

Monika 678

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 31 maj 2020 - 09:13:11

W aptece są dostępne czopki dla dzieci Eva/qu bambini, to preparat który pomoże przy takich problemach, czasami przy długim zaparciu trzeba podać jeszcze jeden czopek. Po włożeniu czopka, dziecko w ciagu kilkunastu minut robi kupę. Czopki rozmiękczają kał i następuje fizjologiczne wypróżnienie, nie przeczyszczają i nie wchłaniają się, są całkowicie bezpieczne dla takiego maluszka. 

Bardzo dobre te czopki, wypróbowałam u mojego synka i pomogły. Dzięki za informację o czopkach, bardzo się przydała :)

Użytkownik Monika 678 edytował ten post 31 maj 2020 - 09:13:28

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zaparcia, zaparcie, dziecka, dziecko, zatwardzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych