Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 07:33:03

Jaki Urząd w tym pośredniczy, gdzie można składać wnioski by otrzymać dofinansowanie i od kiedy??

#2 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 07:33:42

Jaki Urząd w tym pośredniczy, gdzie można składać wnioski by otrzymać dofinansowanie i od kiedy??

#3 ~Beny~

~Beny~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:06:18

To program POpapranców, przez 8lat  te "zbawcze" programy wykanczały małych i średnich przedsiebiorców, to były konie trojanskie.

Poczekajmy na normalne przepisy, nowy rzad działa cholernie szybko i sprawnie :) wiece nie trzeba bedzie gługo czekać.

#4 ~name~

~name~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:35:14

Teraz będą zwalniać starych żeby zatródnić młodych

#5 ~Werner~

~Werner~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:50:30

A obecni ok. 55 latkowie - może od razu do gazu ? 

Dzieciństwo w komunie, studia w stanie wojennym, kolejne "reformy" emerytalne w wyniku których nie dostaniemy emerytur. Teraz utrudnianie życia ile tylko wlezie, ileż można nas gnoić ? 

#6 ~MłodyPatriotaPolak~

~MłodyPatriotaPolak~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 10:42:34

A  po co Starym prykom prawo wyborcze ? WAM (60-65+) już wiele nie pozostało więc po co głosujecie popaprańcy z Solidarności ? Dajcie dojść młodym do władzy !!! Sami narzekacie  tylko a to Wy wybieracie takie rządy.... a Użalanie się nad Sobą to też chore , To MY Młodzi i nasze Dzieci na Wasze Emeryturki pracujemy :)

#7 ~TT~

~TT~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 10:46:12

Ale wymyślili, zamiast ułatwiać działalność gospodarczą państwo będzie finansować zatrudnienie .  A kto będzie płacić za zatrudnienie? Pozostali podatnicy i dziura budżetowa. Za 10 zatrudnionych z takiego dofinansowania powinno się zwalniać jednego pracownika Urzędu Pracy to poprawiłoby efektywność pracy w tych urzędach i zabezpieczyło przed wymyślaniem przez tych urzędników kolejnych głupot. Cała gospodarka nie może pracować na refundowanych przez państwo pracownikach. Taki refundowany pracownik to jest dochód dla pracodawcy ... dlaczego pracodawcy maja mieć nieopodatkowane dochody?

#8 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 11:13:59

Temu przedsiebiorcy, się w głowie poprzewracało jak iwielu innym, gardzą starszymi pracownikami, ciągle by tylko brali osoby na staże unijne, teraz rok mają darmowego pracownika, jeszcze qrwa źle, że rok trzeba go zatrudnić, w normalnym kraju człowieku, to byś albo kogoś zatrudnił legalnie od 1wszego dnia, albo byś sam pracował, wielcy pracodawcy zawsze źle, ale to już jest szczyt wszystkiego, chciwoś straszna, polecam nie wspomagać takich pustaków ktorzy chcą się dorobić na darmowym pracowniku, niewolnika niech z siebie robi, kto jest młody radze wyjechać z PL, pozdrawiam z UK.

#9 ~Przeworsk Pany~

~Przeworsk Pany~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 13:19:16

Panie Zalewski pan jest dziad czy udajesz dziada no bo mieć komis i jeszcze szukać lewej kasy to rodem czysto z peło?

#10 ~ea~

~ea~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 14:22:07

A  po co Starym prykom prawo wyborcze ? WAM (60-65+) już wiele nie pozostało więc po co głosujecie popaprańcy z Solidarności ? Dajcie dojść młodym do władzy !!! Sami narzekacie  tylko a to Wy wybieracie takie rządy.... a Użalanie się nad Sobą to też chore , To MY Młodzi i nasze Dzieci na Wasze Emeryturki pracujemy :)

"To MY Młodzi i nasze Dzieci na Wasze Emeryturki pracujemy"

Jestes młody i masz dziecko które już pracuje?

Przede wszystkim naucz się poprawnie pisać zanim publicznie zabierzesz głos.

Co do pisania z sensem to nauki nawet nie proponuję, ponieważ widzę, ze to cię przerasta!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 16:31:55

z tego wynika wymiana , 30+ zwalniać, reszte do gazu, uchodźcom karabiny i do Syrii bronić pól naftowych

#12 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 05:35:40

To jeden z ostatnich bzdurnych pomyslow ex Rezydenta Bula Szabrownika. Gadalem z gosciem co zatrudnia ok 10 osob. Jest bardzo zadowolony, zwolni jednego chlopaka i zatrudni drugiego z dofinansowaniem.  Zmniejszy sie bezrobocie? raczej zwiekszy dlug publiczny.

Slyszal ktos ze to zeby mainstream najezdzal na Bula za socjalistyczne pomysly pod publike? ja nie

#13 ~paranoja~

~paranoja~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 11:47:56

Niech zaczną ułatwiać funkcjonowanie " małym przedsiębiorcom" a nie podstawiać nogi i dziwić się że bezrobocie wzrasta. Będą firmy - będzie i praca a nie upychanie firmom ludzi na siłę.
Prowadze działalność 4 lata - takie"dziwactwa" na pewno mnie nie zainteresują.

#14 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 11:41:43

Panie Kamilu do "roboty" są woły ;) do pracy.

#15 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 12:10:07

Ja  dokładnie  za pryka  być mogę---i powiem ci więcej podoba mi się Twój tok rozumowania.

Co prawda  do Solidarności   nie należałem  bo solidaryzm   społeczny  zwany socjalizmem  wywołuje u mnie alergie   ale  solidarność pokoleniowa  zwana RODZINĄ  i owszem-podoba mi się.

Ja  dla dzieci  i dzieci  moich dzieci  zrobię wszystko  -dlatego  daje Wam  młodym  pierwszeństwo  w udziale w władzy  bo jestem  przekonany że   będzie  to z korzyścią i dla mnie i mojej Rodziny.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dofinansowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych