Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~BODZIO~

~BODZIO~
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 01:15:12

:o W BETONIARNI MAJĄ WIĘCEJ [CZY TO WSK?]

#2 ~jungner~

~jungner~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2009 - 21:03:53

chłopie , szlifierz narzędziowy to do rączki minimum 3000 pln

#3 ~MARCO~

~MARCO~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 10:07:33

3000 pln ? tyś chyba spadł z krzesła . Nie wiem kto ci tyle da ..pewnie jesteś bezrobotny . 3000 to dla na prawdę fachury co wszystko potrafi . Wy byście chcieli wszyscy zarabiać po 5 tyś ,a kogo na to stać zeby dawać takie wynagrodzenia chyba tylko firmy z kapitałem zagranicznym.

#4 ~salwaro~

~salwaro~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2012 - 14:16:38

jungner ma racje ze 3 tys to nic wielkiego w tym zawodzie a przez takich deb***i jak ty robiacych za 1500 jestem daleko w tyle z zarobkami a mam srednio 2500

#5 wojtas

wojtas

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 12:31:18

Ludzie szukają nie tylko pracowników dobrych, ale też tych, którzy zrobią jak najtaniej. Podobnie jest w drukarniach czy piekarniach. Wykonaj druk plakatów albo zrób wypieki najtańszym kosztem. To często jest zgubne, bo trzeba potem robić drugi raz, dokładniej.

#6 ~pierwszy~

~pierwszy~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 11:49:18

Dobre porównanie, ale co do druku to nie do końca. Każda drukarnia ma swój cennik i zależy czy oferujesz druk wizytówek czy ksero to stawki sobie ustalasz sam.

#7 ~Rafał Koper~

~Rafał Koper~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 08:09:50

prosze nie porównywać piekarza do szlifierza, tak jak napisał przedmówca, 3 tys zł na rękę to absurdalne minimum za jakie ktoś kto ma pojęcie o szlifiwaniu i wykonywaniu narzedzi czy elementów maszyn się zgodzi na podjęcie pracy ;), trzeba było się uczyć w szkole a nie z kolegami browarki pić :P

#8 ~MATEUSZ~

~MATEUSZ~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2017 - 10:27:44

Potwierdzam,3000 na łapę po 30 latach pracy w zawodzie to absolutne minimum,jestem po kierunku "operator urz.skrawających",praca na tokarce,szlifierki do wałków,otworów,na płasko,poza tym ostrzalnia narzędzi gdzie wykonywano narzędzia i je ostrzono typu-frezy ślimakowe, teowe, palcowe ,dłutaki oraz wiele narzędzi kształtowych.Teraz pracuję w firmie gdzie produkuje się narzędzia z płytką diamentową PKD, narzędzia proste ale trudność polega na wykonaniu miary w mikronach ,utrzymaniu tolerancji,zbieżności,bicia a nie jest to proste przy szlifowaniu sztucznego diamentu.Po pięciu latach w firmie 3000 na łapę +250 premia i nic poza tym , nadmieniam że młodzi przychodzą z zerową wiedzą i dostają 2000-2200 na rękę.Pozdrawiam,45 latek z południa.   

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych