Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zespół muzyczny Flesz

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~przypadkowa czytająca~

~przypadkowa czytająca~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2012 - 12:17:45

Powiem tak. Wiadomo, że najlepszą formą obrony jest atak, ale wciaganie w sprawy rodziny członków zespołu... Nie rozumiem dlaczego Administratorzy na to pozwalają. Ten post powinien zniknąć już dawno z tego forum bo tylko zaniża jego wiarygodność i rzetelność przekazywanych informacji. Osobiście jestem zniesmaczona tym, że nie macie odwagi stanąć oko w oko i wyjaśnić sobie sprawy jak faceci, tylko obsmarowujecie się na forum publicznym. Znacie ten tekst Ascetoholix "jak nie powiedziałeś w ryj, to nie powiedziałeś nic"? tak własnie jest z wami, nie powiedzieliście drogi zespole FLESZ nic o sobie, w żaden sposób nie zachęciliście Pana Miksa do tego, aby jednak zamówil Was. Gratuluję.

Poza tym przeczytałam ten wątek z uśmiechem na twarzy. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak sam siebie pogrążał, jak członkowie zespołu FLESZ. Wątek jest o Was Panowie, powinniście się jakoś odnieść do zarzutów, skomentować to, co Waszym zdaniem jest oszczerstwem i wyjasnić sprawy które powinny być wyjaśnione. A Wy co robicie? Nie dość że w żaden sposób nie dementujecie tego, co jest napisane, to jeszcze SAMI wyciągacie na pierwszy plan swojego największego konkurenta - zespół SOPRAN. Nie wiem czy wiecie, ale wpisując w wyszukiwarkę nazwę zespołu Flesz, w pierwszej kolejności pojawia się ta strona, więc nie dość że zrażacie do siebie potencjalnych klientów, to jeszcze zachęcacie ich, do odwiedzenia strony zespołu SOPRAN. Nie powiem - Wasz marketing powala na kolana.

Nie wiem jak gracie, nie miałam okazji posluchać, ale sądząc po zachowaniu na forum, zdecydowanie wybrałabym sprawdzić zespół SOPRAN, choćby posluchać tylko po to, żeby zobaczyć co w nich was tak strasznie mierzi i sama podjąć decyzję (swoją droga dziękuję za odnośnik, nie wiedziałam jak nazywa się teraz zespół ALLTONE) Wiem, jak graliście będąc w jednym składzie, byłam zachwycona. Dlatego, jesli mam być pewna swojego wyboru, zdecydowanie wolę SOPRAN. Tam zostali prawie wszyscy członkowie zespolu i jesli prawdą jest to, co jest napisane w pierwszych postach (kradzież pieniędzy, kontaktów, niewywiązanie się z umów) to nie dajecie o sobie najlepsszego świadectwa.

To tyle ode mnie. I możecie mnie teraz obsmarować, że jestem członkiem/rodziną/kochanką jednego z czlonków zespołu, ale jakby naprawdę nie było - zdania ludzi nie zmienicie, buzi nikomu nie zamkniecie oszczerstwami rzucanymi pod adresem konkurencji. .

#2 ~Kamila i Łukasz~

~Kamila i Łukasz~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 11:25:40

Gorąco polecamy zespół Flesz, świetne wokale, super repertuar, muzyka grana na najwyższym poziomie.Potrafili poderwać do zabawy każdego na naszym weselu. Jeszcze raz serdecznie polecamy Kamila i Łukasz

#3 ~Anna i Marek~

~Anna i Marek~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 21:52:15

Dziekujemy Zespołowi Flesz za wspaniala oprawe muzyczna naszego przyjecia weselnego!!!Gralisie rewelacyjnie...Nie moglismy lepiej wybrac:):)do zobaczenia w 2013:)) A numer Z blaszana miska wymiataaa:) :)

#4 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 18:17:49

Nie wiem jak gra ten Flesz , ale zespół Sopran słuchałem na weselu w Kraczkowej i hotelu Paola i powiem że byłem w szoku, naprawdę świetny repertuar, wokalistka ma piękny głos , a sam zespół fajnie bawił ludzi i miał świetny z nimi kontakt. Goście po weselu gratulowali panu młodemu świetnego wyboru zespołu. WIęc ja jestem jak najbardziej za ich muzyką i wykonaniem. pozdrawiam

#5 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 21:39:19

Serdecznie dziękujemy zespołowi Flesz za to, że swoją obecnością, profesjonalizmem i nadzwyczajnym poczuciem humoru uświetnili nasze wesele 15 września 2012 r. Wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru zespołu możemy zagwarantować, że FLESZ jest NAJLEPSZY!!!! Dooooooooooooooobrze, suuuuuuuper :) Pozdrawiamy Justyna i Łukasz S.

#6 ~Zdegustowana~

~Zdegustowana~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 15:05:23

A moze by tak ten Sopran Caly który nachalnie stara sie zepsuc opinie Fleszom poczęstowac Zaiksem i UKS???bo napewno nie placa podatku i nie maja licencji.... :P
dostana po kieszonkach to i zastanowia sie nad soba. :D

A ja jestem ciekawa czy zespół Flesz opłaca wyżej wymienione licencje, skoro jest taki pewien siebie. To jest po prostu żenada pisanie takich postów na publicznym forum i świadczy tylko o ich poziomie. Również dziwię się administratorowi strony, że nic z tym nie robi. Jestem też ciekawa dlaczego na ich stronie nie ma zdjęć członków zespołu, ani też numeru telefonu. Pozostał tylko mail. Czyżby bali się ujawnić ? A jeśli tak to dlaczego ? Podobnie z planujemywesele.pl zniknął całkowicie ich profil. Czyżby zespół się całkowicie rozpadł ? Słyszałam takie plotki, jednak to chyba faktycznie prawda. Moja koleżanka chciała zamówić ich na wesele w przyszłym roku, jednak w zaistniałej sytuacji będzie zmuszona wybrać inny zespół. I może to dobrze. Nie ma co kupować kota w worku. Poza tym ich gitarzysta jest wątpliwej jakości. Można posłuchać go na stronie zespołu http://www.zespol-fl...pl/galeria.html W "Rozmowie przez ocean" jedna ze strun nie stroi, jest to detal, ale słyszalny. A solówki w "Szparce sekretarce" nie mają stylu i w niczym nie przypominają oryginału. W zwrotce i refrenie gitara jest też dziwnie cicho i gra niewiadomo co. W 2ej zwrotce gra podciągnięcia i wstawki, które są nieczyste. Nie mówiąc już o brzmieniu przesterowania jak z jakiegoś taniego chińskiego multiefektu. A oto jeszcze dwie piosenki, w których można go usłyszeć "w akcji"... Wnioski nasuwają się same...

http://hostuje.net/file.php?id=c85331a7003d5111e65603f64244a9ad

http://hostuje.net/file.php?id=f9d7f9cf5cf11f1da97ac8d1eb1656a2

#7 ~Narzeczona~

~Narzeczona~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 23:26:33

Mam ten sam problem. Zero kontaktu z zespołem Flesz. Ma ktoś jakieś namiary, nr tel, cokolwiek ? Na maile nie dostaję żadnych odpowiedzi. PILNE !!!

#8 ~Ból uszu~

~Ból uszu~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 13:42:58

Kolejne wykonanie gitarzysty Flesza i plastikowy trzeszcący przester. Mógłby chociaż gitarę nastroić, nie mówiąc już o wyżywce na końcu utworu, która jest nie w tonacji. Po prostu kolejna profanacja instrumentu... http://odsiebie.pl/6.../NIGHTWISH.mp3#

#9 ~Ból uszu~

~Ból uszu~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 15:33:41

Widać jaki jest Twój poziom skoro leczysz swoje kompleksy krytykując innych... Może zapisz się do jakiegoś ogniska muzycznego i popracuj nad swoim warsztatem grajku ogniskowy. Ja mam przynajmniej odwage się podpisać a ty tu srasz anonimowo jak tchórz na tym forum!

Twoje słownictwo po prostu robi na mnie niemałe wrażenie. I te emocje, zwroty, no no... :D A skąd możesz wiedzieć kto jest po drugiej stronie ? :D Jasnowidz jesteś czy co ? Proponowałem zawieszenie broni, ale ok Twoja decyzja, mam jeszcze kilka asów w rękawie, chcesz się bawić to się zabawimy... I jeszcze jedno : radzę używać komputera innej osoby, żeby nie zostawiać swojego IP, jeśli się pisze o kimś używając nazwisk i obelg... Inaczej może oznaczać to problemy. A jakie, o tym niedługo się przekonasz.

#10 ~śmiechu warte~

~śmiechu warte~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 01:34:00

jedno pytanie: co się stało z zespołem FLESZ? zniknął? chodzi komuś ta strona? : http://www.zespol-flesz.pl/

#11 ~goście~

~goście~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 23:24:46

Może wyjechali za granicę takie to ostatnio modne...i konieczne.

#12 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 20:26:37

Mi też nie chodzi, widocznie już po Fleszu... :huh:

#13 ~Waco~

~Waco~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 21:05:32

Ani Sopran ani Flesz do pięt nie dorastają zespołowi Remedium. To najlepsza jakość muzyki na żywo a nie jakies tam plastiki.

#14 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 05:13:14

Ani Sopran ani Flesz do pięt nie dorastają zespołowi Remedium. To najlepsza jakość muzyki na żywo a nie jakies tam plastiki.

hahaha faktycznie, żaden zespół nie dorówna dyskietce, chyba się zejsram ze śmiechu :P

#15 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 15:19:21

REMEDIUM 2 osoby to ma być zespół ? to powinien być raczej DJ + wokalistka, bo utwory z dema nie są grane tylko puszczane :D http://www.planujemy.../20651-remedium hahahahahahhaah :lol: a nawet jeżeli gość gra cokolwiek, to co sam zagra na klawiszu za cały skład ?? :lol: ciekawe jak wyglądają marsze u Państwa Młodych ?? są puszczane z mp3 ?? :lol: nieplastikowa jakość z klawisza, w dodatku muzyka na żywo hahahahahahhhhahahahaah padnę po prostu :D :lol: :P

#16 ~Szef~

~Szef~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 01:02:03

Dziekujemy Wam serdecznie za pozytywna opinie:)Było suuuuper.....jak dla nas Najlepsze Wesele w roku....Pozazdroscic wam Gosci Weselnych którzy doskonale sie Bawili:) I dziekujemy takze Wam Za Wszytsko podczas Naszego Pobytu W Porebie:) :) Wszystkiego Dobrego Dla Was:) :)
Zespół Flesz:)

Gu..no prawda to Remedium :) :) gra najlepiej

#17 ~Szef~

~Szef~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 01:05:27

Dziekujemy Wam serdecznie za pozytywna opinie:)Było suuuuper.....jak dla nas Najlepsze Wesele w roku....Pozazdroscic wam Gosci Weselnych którzy doskonale sie Bawili:) I dziekujemy takze Wam Za Wszytsko podczas Naszego Pobytu W Porebie:) :) Wszystkiego Dobrego Dla Was:) :)
Zespół Flesz:)

Gu..no prawda to Remedium :) :) gra najlepiej

#18 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 12:31:26

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 14:59:38

Gówno prawda to Fair play z krosna gra najlepiej

#20 novaline

novaline

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 październik 2013 - 10:32:45

Na ten temat mozna pisac pisać i jeszcze raz pisać :) ze swojej strony polecam http://oprawamuzyczna.pl/sluby.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych