Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marina~

~Marina~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2011 - 13:45:49

Pani Katarzyno; Jezus urodził się około 6/7 roku p.n.e. a nie kilka wieków wcześniej. Pisząc artykuł proszę zajrzeć do źródeł i nie pisać bzdur.

#2 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2011 - 14:26:01

Pani Katarzyno; Jezus urodził się około 6/7 roku p.n.e. a nie kilka wieków wcześniej. Pisząc artykuł proszę zajrzeć do źródeł i nie pisać bzdur.

OJ ~Marina~ ~Marina~ ~Marina~

#3 ~ZOŚKA~

~ZOŚKA~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 13:53:28

RZECZYWIŚCIE NIESAMOWITE WRAŻENIE BYĆ W MIEJSCU GDZIE WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO.POTEM CO ROK NA NOWO PRZEŻYWAĆ SWĄ PIELGRZYMKĘ DO ZIEMI ŚWIĘTEJ I TROSZECZKĘ INACZEJ PATRZEĆ NA SZOPKĘ,DEKORACJE ...A TAKŻE GRÓB PAŃSKI I KRZYŻ W CZASIE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.
BĘDĄC W JEROZOLIMIE CZŁOWIEK CZUJE SIĘ JAK MAŁY PYŁEK,JAK MAŁE ZIARENKO PIASKU I NIE SPOSÓB OPISAĆ MYŚLI JAKIE KOTŁUJĄ SIĘ W GŁOWIE.JA MYŚLAMI PODZIĘKOWAŁAM PANU BOGU ,ŻE MOGŁAM BYĆ MALUTKĄ CZĄSTKĄ PYŁKU,PIASKU I MOGŁAM PRZEŻYĆ TO CO MILIONY,MILIONY LUDZI PRZYJEŻDŻAJĄCY Z CAŁEGO ŚWIATA.JEDNI JAKO TURYŚCI INNI JAKO PIELGRZYMI,ALE KAŻDY
JAKĄŚ CZĄSTKĘ ZIEMI ŚWIĘTEJ BIERZE DLA SIEBIE....

#4 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 15:14:20

Co za bzdurny artykuł? I dlaczego taki nieprawdziwy? Kto jest autorem?

#5 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 15:28:07

Dlaczego tak niedbale napisane artykuły publikowane są w gazecie. Niewiele możemy dowiedzieć się o tym tak bogatym w historię miejscu; pięknej bazylice krzyżowców, fakcie narodzin Jezusa itp. To szkolne sprawozdanie z pielgrzymko-wycieczki do Ziemi Świętej, jakich urządza się dziesiątki, a nie porządnie napisany reportaż. Szkoda, że poziom Nowin leci ostatnimi laty na łeb na szyję...

#6 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2011 - 13:50:11

Zgadzam się poziom artykułu marny. Przede wszystkim merytoryczny. Ciekawe czy autorka sama tam była, czy informacje te przepisała z jakiegoś "źródła". Bardziej natomiast dziwi mnie postawa o Gałeckiego, który powinien być bardziej poinformowany. Podam tylko dla przykładu: skąd w Bazylice Grobu wzięli się grekokatolicy. Nic natomiast nie wspomina się o mnichach prawosławnych. Tak dla informacji to są nie grekokatolicy, a grecy prawosławni.

#7 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2011 - 18:00:32

wspomnienia wracają..

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 20:28:05

Widziałem że się zaczeło,tak niespodziewanie,w telewizorze pokazywali jak się w Betlejem napier***ali klerycy miotłami czy pałami trudno było zauważyć czym. :lol:

#9 ~Cezary, Łańcut~

~Cezary, Łańcut~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 17:31:19

Jak miło wspomnieć pielgrzymkę do Ziemii Świętej, na której byłem w zeszłym roku razem z Domowym Kościołem z Łańcuta. Organizatorem było biuro "Centrum" z Krakowa www.izrael.travel.pl. Ich podejście naprawdę godne polecenia. Dzięki profesjonalizmowi organizatorów mam same dobre wspomienia. Tam każdy powinien być choć raz w życiu! Teraz czekam niecierpliwie aż będę mógł zobaczyć Jordanię;)

#10 ~Izabela~

~Izabela~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 20:27:13

byłam w Ziemi Świętej już 2 razy i wiem, że WIELE zależy od przewodnika. Biura podróży nie zdają egzaminu, organizują tylko ‘wyjazdy’, a tu chodzi o coś więcej. Polecam pielgrzymki ks. Dariusza Iwańskiego, BIBLISTĘ profesora UMK. Oto jego strona http://www.nagid.pl/...x.php/holy-land . Sam studiował w Jerozolimie, i na koncie ma już ponad 40 zorganizowanych pielgrzymek do Izraela. Polecam J

#11 ~WierzącyWPrawdę~

~WierzącyWPrawdę~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 16:41:08

Większej bujdy dawno nie czytałem. Naukowcy nie spierają się czy trzej królowie istnieli, tylko mówią jasno że religia to zbiór astrologicznych faktów. "ziemia święta" jest miejscem narodzenia zwykłego człowieka, w zwykły sposób który po prostu oszukiwał ludzi w tamtych czasach, coś jak dzisiejsi sprzedawcy. Przejrzyjcie w koncu na oczy, bo równie dobrze dalej możemy wierzyć że ziemia jest płaska, idąc tokiem rozumowania osób które czczą fałszywych bożków stworzonych ręką ludzką, Jedyny prawdziwy Bóg to słońce i je powinniście czcić.

#12 ~czareczka40~

~czareczka40~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 11:26:18

każdy chociaż raz powinien udać się na taką pielgrzymkę! ja sie bardzo cieszę że w programie wycieczki Mozaika Izraela na której byłam z Konsorcjum była taka pielgrzymka bo towarzyszył mi podczas niej niesamowite przeżycia duchowe i chciałabym to zdecydowanie jeszcze raz powtórzyć...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 14:42:54

Większej bujdy dawno nie czytałem. Naukowcy nie spierają się czy trzej królowie istnieli, tylko mówią jasno że religia to zbiór astrologicznych faktów. "ziemia święta" jest miejscem narodzenia zwykłego człowieka, w zwykły sposób który po prostu oszukiwał ludzi w tamtych czasach, coś jak dzisiejsi sprzedawcy. Przejrzyjcie w koncu na oczy, bo równie dobrze dalej możemy wierzyć że ziemia jest płaska, idąc tokiem rozumowania osób które czczą fałszywych bożków stworzonych ręką ludzką, Jedyny prawdziwy Bóg to słońce i je powinniście czcić.

Wiara nie potrzebuje naukowych dowodów. Przeciętny wierzący nie zadaje sobie żadnych pytań aby nie pojawiały się wątpliwości. Naukowcy nie spierają się o trzech króli,bo ich tam nigdy nie było. To wiedzą nawet średnio rozgarnięci alumni. W czasach Chrystusa nikt tamtej ziemi nie uważał za świętą bo niby z jakiej racji. Nikt też nie mówił o jakimś zbawianiu kogokolwiek. Te legendy pojawiły się wieki po śmierci Chrystusa,wymyślone w Rzymie i opowiadane przez etatowych pracowników Kościoła.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych