Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Radzio~

~Radzio~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 15:49:36

Z tą liczba kibiców w sektorze gości to bym mocno dyskutował na temat ilości kibiców

#2 ~Obiektywnie~

~Obiektywnie~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 16:21:21

1. Czy nie łatwiej było by wpuścić wszystkich kibiców Widzewa na stadion i mieć ich na oku ?A nie po przejechaniu tyłu km stoję pod bramami stadionu A jak się człowiek nudzi to są efekty ...
2. Co do wpuszczania na stadion ludzie przyjechali tyle kilometrów są pod stadionem są na 2 godziny przed meczem A na mecz wchodzą w 2 połowie bo nieudolny organizator wpuszcza jednym kołowrotkiem .... tak jak zostali przyjęci tak też się odwdzieczyli...
3. Co do wychodzenia to skandal po raz drugi jak bezprawie można przetrzymywać ludzi 2 godziny po meczu w klatce ?? Gdzie są obrońcy konstytucji i obrońcy praw człowieka...
4.byłam na meczu również w niedzielę gdzie Stal grała z Wiślanami i co zobaczyłam 30 min w kolejce z biletem w ręce bo otwarte 3 z 4 kołowrotków.... to po co są zamontowane jeżeli ich nie używa się nie potraficie organizować wydarzeń sportowych to się za to nie zabieranie ...
5. Najpierw wymagamy od siebie A później od innych .....

#3 ~piastów~

~piastów~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 16:22:30

Przecież kibice widzewa do deb***e naćpani prochami, ale żeby kibice stali rzeszów pomagali im w rozwalaniu stadionu w swoim mieście to jest deb***izm do kwadratu!!! Pewno brali prochy razem z nimi.Oni chcą co 2 ligi? po co,żeby robić wstyd całemu miastu!!! Robią niezłą reklamę miastu i firmie Fibrain.

#4 ~Obiektywnie~

~Obiektywnie~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 16:23:02

3 z 8 kołowrotków

#5 ~Onim~

~Onim~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 16:33:22

Chopoku.ktos cos napisal i od razu wieszasz psy na calosci.przeciez pismaki nie maja pojecia co sie wokolo dzieje

#6 ~normalny z hetmańskiej~

~normalny z hetmańskiej~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 16:36:15

1. Czy nie łatwiej było by wpuścić wszystkich kibiców Widzewa na stadion i mieć ich na oku ?A nie po przejechaniu tyłu km stoję pod bramami stadionu A jak się człowiek nudzi to są efekty ...
2. Co do wpuszczania na stadion ludzie przyjechali tyle kilometrów są pod stadionem są na 2 godziny przed meczem A na mecz wchodzą w 2 połowie bo nieudolny organizator wpuszcza jednym kołowrotkiem .... tak jak zostali przyjęci tak też się odwdzieczyli...
3. Co do wychodzenia to skandal po raz drugi jak bezprawie można przetrzymywać ludzi 2 godziny po meczu w klatce ?? Gdzie są obrońcy konstytucji i obrońcy praw człowieka...
4.byłam na meczu również w niedzielę gdzie Stal grała z Wiślanami i co zobaczyłam 30 min w kolejce z biletem w ręce bo otwarte 3 z 4 kołowrotków.... to po co są zamontowane jeżeli ich nie używa się nie potraficie organizować wydarzeń sportowych to się za to nie zabieranie ...

Trochę opowiadasz bzdury!!!! Oprzetrzymywaniu kibiców Widzewa 2 godz nie decydowali organizatorzy tylko POLICJA!!,po drugie nie porównuj wejścia kibiców w sobotę i w niedzielę!!! Wsobotę było 3500 a w niedzielę 300 -rozumiesz różnicę? Przypomnę Ci że na derbach Resovia też wchodziła do sektora gości przez 1 kołowrotek!!! jakoś wtedy nie pisałaś że Stal rzeszów skandalicznie wpuszcza kibiców gości.Więc zastanów się zanim coś napiszesz!!!!

#7 ~Fans 1910~

~Fans 1910~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 17:01:03

Co wy pismaki piszecie. Dowiedz się baranie co się działo a później pisz. Byłeś widziałeś coś takiego.

#8 ~Baba Żul~

~Baba Żul~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:03:50

Milicyjne zwierzęta... stłoczyć ludzi jak śledzie i trzymać w klatce, szykany non stop i jeszcze kwękają analfabeci.

Pozdrowienia dla kibiców Widzewa i gratulacje za tak liczny przyjazd i doping!

#9 ~(';')~

~(';')~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:10:36

Stalinowcy w sobotę rozwalali swój Stadion Widzew zapłaci, a w Niedzielę pojechali do Krosna i przerwali mecz wdzierając się na murawę stadionu Karpat, za co Karpaty poniosą odpowiedzialności. ,

#10 ~kibicwidzewa88~

~kibicwidzewa88~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:11:36

co to za idiota pisze takie bzdury, na meczu gości bylo grubo tys samej Stali bylo 400 Karpaty ponad 100 w sektorze byl tłok , co za pier***y te portale pisza masakra jak nie wiesz radaktorzyno  nie byles w sektorze gosci to nie pisz bzdur!!!

#11 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 19:14:42

Trzeba było zainwestować w żużel, a nie piłkę nożną. Kibice zuzla przynajmniej są spokojni.

#12 ~Byłem na meczu~

~Byłem na meczu~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 19:51:57

Byłem na meczu i zgadza się 20% pismaki

#13 ~ee~

~ee~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 21:47:17

mam nadzieję, że następnym razem policja pomyśli o dokładniejszym zabezpieczeniu okolic takich miejsc jak dworzec pkp. w okolicy nie brakowało postronnych kiboli szukających zadymy i terroryzujących przypadkowych ludzi i obsługę sklepów. 

#14 ~eve~

~eve~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 21:49:01

Przecież kibice widzewa do deb***e naćpani prochami, ale żeby kibice stali rzeszów pomagali im w rozwalaniu stadionu w swoim mieście to jest deb***izm do kwadratu!!! Pewno brali prochy razem z nimi.Oni chcą co 2 ligi? po co,żeby robić wstyd całemu miastu!!! Robią niezłą reklamę miastu i firmie Fibrain.

oni wszyscy mają wodogłowie bo deb***izm to zbyt lekkie określenie

#15 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 21:59:59

100 kibiców karpat hahaha , nigdy w życiu jak grali w 3 lidze bylo widac ich marnął liczbe wyjazdowa po 30 osób czasami udało sie zebrać 50

#16 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 22:12:05

No i tak właśnie wielki sport trafił na stadion w Rzeszowie. Dać kasę na żużel i stadion cały i ludzi pełno. A tu garstka oszołomów z Polski jechało zniszczyć stadion w Rzeszowie. Kopaczo biegacze za miliony a wyniki słabe. Zaorać murawę zrobić tor żużlowy przynajmniej jakiś poziom będzie i dziećmi nie będzie strach iść.

#17 ~Rzeszowianin~

~Rzeszowianin~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 22:41:09

No i tak właśnie wielki sport trafił na stadion w Rzeszowie. Dać kasę na żużel i stadion cały i ludzi pełno. A tu garstka oszołomów z Polski jechało zniszczyć
stadion w Rzeszowie. Kopaczo biegacze za miliony a wyniki słabe. Zaorać murawę zrobić tor żużlowy przynajmniej jakiś poziom będzie i dziećmi nie będzie strach iść.

Manius ochlon. Żużel to nie jest sport. To jest sped dla okolicznych wiesniaczkow. Nie mierz wszystkich miara kibicow widzewa czy stali.

#18 ~ERLIE~

~ERLIE~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 01:04:18

Czyli " naćpany deb#*u" wyzywasz co najmniej 20tyś osób w tym momencie od deb***i

#19 ~Karpaty~

~Karpaty~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 07:59:09

Kibole srali dziękujemy za niszczenie swojego stalinowskiego klubiku.

Tylko odpier***cie się od naszych Karpat.

#20 ~Normalny kibic~

~Normalny kibic~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:35:08

No to pan prezes Kalisz i prezydent Tadeusz Ferenc mogą być dumni ze swoich pupili przyjść i zniszczyć własny stadion dramat ! byłem w niedzielę na meczu Stali i to był mój ostatni mecz, w ubikacji zostałem zwyzywany a jakieś gnojki wciągają białe proszki i to ma byc kibicowanie

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych