Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

59 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 22:29:08

A czy tam czasem brzozy nie było. Kurw..a czarną skrzynkę obejrzeć.Jak nie wiadomo co się stało i o co chodzi to zapewne jak zawsze chodzi o pieniądze.Tak żal nam wszystkim /ale cała Polska nie będzie płakać i wpisywać tylko kondolencji bo codziennie umiera masa ludzi/ i kondolencji by zabrakło.Same Matki Teresy z Kalkuty.

Kozak w necie pizna w świecie!

#42 ~[*] [*] znajoma~

~[*] [*] znajoma~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 23:00:09

Żal mi tych, którzy nie mają pojęcia o czym piszą, ale chcą pokazać "pseudo" inteligencję. Czy wiecie co mogą przeżywać bliscy tego żołnierza? Łatwo jest się wymądrzać o wojsku, to ruszcie du** i zobaczcie jak tam jest kolorowo zamiast siedzieć przed kompem i pie*****ć głupoty!!!

#43 ~Malinka~

~Malinka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 10:52:14

Tragedia dla rodziny. Wyrazy współczucia.
A dla tych co widzą najlepiej jak było kto i ile pomagał i wogole jak to wszystko wyglądało ślę jedno wielkie pier***CIE SIĘ!

#44 ~Malinka~

~Malinka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 10:52:23

Tragedia dla rodziny. Wyrazy współczucia.
A dla tych co widzą najlepiej jak było kto i ile pomagał i wogole jak to wszystko wyglądało ślę jedno wielkie pier***CIE SIĘ!

#45 ~Robertredfort~

~Robertredfort~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 14:38:03

Szczerze współczuję rodzinie. Ale widzę, że w każdej dziedzinie życia znajdą się tacy co piszą pogardliwe komentarze, właśnie ci którzy nie mają nic do powiedzenia z powodu niskiej inteligencji.Żal.

#46 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 01:16:16

Jak czytam te głupie komentarze to wymiotować mi się chce,zero współczucia !!!!! Umarł młody człowiek, pozostawił żonę i osierocił dwoje maleńkich dzieci, był zawodowym żołnierzem .Wyrazy współczucia dla rodziny ,oby nikogo z Was nigdy nie spotkała żadna tragedia, karma lubi wracać .

#47 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 01:18:00

Jak czytam te głupie komentarze to wymiotować mi się chce,zero współczucia !!!!! Umarł młody człowiek, pozostawił żonę i osierocił dwoje maleńkich dzieci, był zawodowym żołnierzem .Wyrazy współczucia dla rodziny ,oby nikogo z Was nigdy nie spotkała żadna tragedia, karma lubi wracać .

#48 ~Malinka~

~Malinka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 09:01:12

aaaa
To jak było z pomocą medyczna?
Do udzielenia pierwszej pomocy medycznej zobowiązany jest każdy w nagłym wypadku więc osoby które były obok niego i go znalazły w pierwszej kolejności także może lepiej pozostaw to bez głupiego komentarza.

#49 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 09:18:09

Jak wiadomo, żołnierze są szczepieni - czy ktoś ustalił ile dni wcześniej żołnierz był szczepiony?

#50 ~Prosze~

~Prosze~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 10:01:39

Proszę administratora strony o zablokowanie możliwości dodawania komentarzy! Oraz usunięcie tych wszystkich bzdur.

#51 ~..~

~..~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 12:14:49

Czy wiadomo już jaka była przyczyna śmierci ? :(

#52 ~Znajoma~

~Znajoma~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 16:59:15

Zablokujcie te komentarze bo to jest dramat co tu niektórzy wypisują. Zero szacunku dla drugiego człowieka dla rodziny żony dzieci. Był człowiekiem czyimś synem mężem tatusiem... i gdziekolwiek by pracował zmarłemu należy się szacunek A w obliczu takiej tragedii ludzie wypisują takie bzdury..

#53 ~George~

~George~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 18:18:11

Dziennik polityczny com
Sprawdzcir co pisza

#54 ~Znajomma~

~Znajomma~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 20:04:03

Jest mi wstyd za te komentarze. Każda smierć jest okropna a co dopeiro tak młodego człowieka. Był moim znajomym, bardzo mnie to uderzyło. Nie chce myśleć co czuje rodzina. Jest mi bardzo zal bo to na prawdę super chłopak !!!

#55 ~Znajomma~

~Znajomma~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 20:04:55

Jest mi wstyd za te komentarze. Każda smierć jest okropna a co dopeiro tak młodego człowieka. Był moim znajomym, bardzo mnie to uderzyło. Nie chce myśleć co czuje rodzina. Jest mi bardzo zal bo to na prawdę super chłopak !!!

#56 ~Tragedia~

~Tragedia~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 15:37:13

Wyrazy współczucia dla rodziny dzieci żony rodziców Jeśli to prawda co pisze dziennik polityczny to pan Kurzawa i ten żołnierz amerykański powinni teraz spojrzeć w oczy jego zonie i powiedzieć że to był wypadek

#57 ~Znajoma~

~Znajoma~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 22:35:03

Straszna tragedia współczuję rodzicom a najbardziej żonie biedna co musi przechodzić to jest straszne żal i smutek człowieka dopada pomimo że nie był osobą bliską ale wiem że miał wymarzoną rodzinę którą kochał i ktoś mu odebrał prawo do życia a rodzinie klucz do szczęścia

#58 ~gor88~

~gor88~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 19:01:56

na poligonie jest zawsze krzyk i przekleństwa i brawura jest efekt

#59 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 11:42:33

Przeciez zabezpieczenie medyczne zawsze powinno być na miejscu w trakcie ćwiczeń poligonowych...

#60 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 11:42:46

Przeciez zabezpieczenie medyczne zawsze powinno być na miejscu w trakcie ćwiczeń poligonowych...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych