Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~URSZULA~

~URSZULA~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 08:42:33

POMOC POSZKODOWANYM W WYPADKACH spam.

#2 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 08:54:15

Dlatego tak ważne w tego typu sytuacjach jest natychmiastowe skorzystanie z pomocy prawników, którzy czuwają aby w postepowaniu nikt nie zrobił ze sprawcy poszkodowanego , co u nas często się zdarza. Więcej informacjo co robic po wypadku można znależć tutaj: www.odszkodowaniarzeszow.pl

#3 ~Karol Bielecki~

~Karol Bielecki~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 09:09:42

Motocykliści niosą za sobą smierć. Jeżdża jak wariaci ledwie zrobiło się ciepło a widzę co robią n ulicach Rzeszowa !!!! Gdzie policja, gdzia kary dla idiotów ????? Dlaczego motocyklistów nie czepia się policja - boi się że ich nie dogonią ...!!!!???? :) WSTYD !!!!! To są dawcy narządów na swopją prośbę !!!!

#4 zomol

zomol

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 20 marzec 2011 - 09:49:52

Motocykliści niosą za sobą smierć. Jeżdża jak wariaci ledwie zrobiło się ciepło a widzę co robią n ulicach Rzeszowa !!!! Gdzie policja, gdzia kary dla idiotów ????? Dlaczego motocyklistów nie czepia się policja - boi się że ich nie dogonią ...!!!!???? :) WSTYD !!!!! To są dawcy narządów na swopją prośbę !!!!

Chlopie, jest niedziela, mogles sie wyspac, a tak, bredzisz jak poparzony. :P
nihil novi

#5 ~fafa~

~fafa~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 10:04:44

"Biegli uznają jednak, że to dopuszczalne i że kierowca miał prawo przekroczyć linie ciągłą, bo znaki poziome ograniczały mu manewr skrętu w lewo. "

Mógłbym mi ktoś to wyjaśnić. Czyli jak mam linię ciągłą i przeszkadza mi to zawrócić to mogę ją zignorować?? Być może jakiś kolejny ważniak jechał tym samochodem.

#6 ~eryk~

~eryk~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 10:12:58

rodzice, kupujcie dzieciom motocykle, będziecie mieli dużo głebokich przeżyć - przeważnie smutnych i ze łzami

#7 ~ddfdfa~

~ddfdfa~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 10:24:26

rodzice, kupujcie dzieciom motocykle, będziecie mieli dużo głebokich przeżyć - przeważnie smutnych i ze łzami

uwielbiam takie idiotyczne teksty. równie dobrze można powiedzieć: rodzice nie kupujcie dzieciom samochodów, nie pozwalajcie dzieciom jeździć na nartach, nie pozwalajcie dzieciom ćwiczyć się na szybowcach itd. Jak się z głową podchodzi do tematu to motocykle nie są groźne. d

#8 ~gazda~

~gazda~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 10:30:12

A o ile "za szybko" jechał ten chłopiec? O 10 czy może 110km/h? Hasło "MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE" zabija młodych motocyklistów. Wierzą ze jest skuteczne, że wszyscy je znają i będą tej zasady przestrzegać. Ale w razie czego to kierowca samochodu może i jest winien, samochód jest porysowany, zniszczony a motocyklista ... I zostaje bezsilna rozpacz ... Hasło które powinni młodzi lepić na bakach to "Wszędzie jest coś w poprzek drogi, najbardziej tam gdzie nie może być". Przejechałem dużo tysięcy kilometrów motocyklem. Mi się udało ...

#9 ~Pogromca Łosi~

~Pogromca Łosi~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 10:33:22

Odezwały sie sępy, pseudo prawnicy ktorzy Gówno umia a na cudzej krzywdzie chca sie dorabiać Szmaciaże uwazam ze powinno sie tych oszolomów prawników powinno sie na czarnych listach umieszczac, nie maja sie czym zajać to na forum sie reklamuja bo pewnie ich nie stac na 20zl na ogloszenie

#10 ~danny~

~danny~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 10:47:21

"Yamacha" - to sie chyba inaczej pisze :P

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 10:51:50

Może już czas zająć się takimi biegłymi i oddać ich prokuratorom.Takie interpretowanie przepisów jest niedopuszczalne i kary godne.Jeżeli tak będziemy traktować znaki,światła które nam zakazują czynności na drodze to po co one są.To nie rzeczoznawca a idiota i powinni go natychmiast pozbawić takiej fuchy!.
Moim zdaniem to był zbieg okoliczności gdzie obydwaj złamali przepisy,jeden jechał za szybko i wjechał w drugiego co skręcał mimo zakazu.

#12 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 11:08:18

"POMOC POSZKODOWANYM W WYPADKACH spam"
"Dlatego tak ważne w tego typu sytuacjach jest natychmiastowe skorzystanie z pomocy prawników, którzy czuwają aby w postepowaniu nikt nie zrobił ze sprawcy poszkodowanego , co u nas często się zdarza. Więcej informacjo co robic po wypadku można znależć tutaj: www.odszkodowaniarzeszow.pl"

Te wpisy powinien admin wywalić. Nikt tego forum nie pilnuje? WTF? Hieny je*ne szukają ludzkich tragedii. Jak ktoś będzie chciał to sam przyjdzie. Jak nie, to odwalcie się od ludzi.

A wracając do tematu- jeśli motocyklista jechał znacznie za szybko, np pow 100 km/h to kierującemu trudno ocenić, z daleka, prędkość motocykla. Widzi tylko jeden świecący punkt, cały czas taki sam. W przypadku samochodu widać dwa reflektory, odległość między nimi "zwiększa się" im bliżej jest pojazd. Jak jedzie motocykl to cały czas widać jeden świecący punkt, niezależnie od odległości. Będąc w odległośći 300, 200, 100 m dla kierującego wygląda cały czas jednakowo. Kierowca nie widzi jak szybko się motocykl zbliża, mimo, że go widzi. Kiedy zbliży się na 100m, kierowca rusza (bo to duża odległość) nie wiedząc, że zbliża się znacznie szybciej niż powinien, np jadąc 120km/h. Zanim motocyklista zareaguje, to przejedzie 50 m, a pozostała odległość jest niewystarczająca. I tyle. Możliwe, że Sąd się oparł na jednej z zasad ruchu drogowego- że kierujący ma prawo liczyć na to, że inni użytkownicy drogi zachowują się zgodnie z przepisami, a nie ma obowiązku przewidzieć, że każdy je łamie i nad interpretować w ten sposób zasadę ograniczonego zaufania. Może na tym oparł się Sąd? Nie wiem. Nie oceniam nikogo. Każdy mógł się przyczynić. Żeby coś tu ocenić, trzeba: znać materiał dowodowy i mieć wiedzę w tej dziedzinie, aby go zinterpretować. Nie ma co się w prymitywny i prostacki sposób bulwersować, naciągając fakty w swoją stronę. Bo nikt nie napisał ani nie powiedział jak szybko jechał motocykl, tylko najważniejsze- ile metrów na lewy pas wystawał Passat. Nie uważacie, że to trochę jednostronne naciąganie pod publikę? Od wyroku zawsze można się odwołać. I już.

#13 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 11:13:31

ludzie, w pierwszej kolejności należy uwzględnić fakt, że motocyklista przekroczył istotnie prędkość, to był główny powód zdarzenia. To że zginął jest oczywiście wielką tragedią, ale nie możemy poprzez jej wystąpienie pomijać istoty, że złamał przepisy w ruchu drogowym.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 11:43:02

Bardzo pani wspolczuje....
Prosze walczyc o sprawiedliwosc choc towarzyszy temu ogromny bol, prosze nie dac sie zbyc.
Praca Policja polega przede wszystkim na karaniu mandatami lub na wspolpracy z Izba wytrzezwien....
Tam gdzie Jej obecnosc jest niezbedna nie bywa a co trudniejsze sprawy natychmiast umarza.
Dwukrotnie umorzono sprawy ktore dotyczyly uszkodzenia samochodu oraz policjanta-przebieranca. trzeciego razu nie odpuszcze.

#15 ~Lukas~

~Lukas~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 12:05:22

A mógł jeździć rowerem a nie szaleć na motorach. Tacy to są dawcy narządów jak jeżdżą na wariackich papierach. Zaczyna się sezon a wraz z nim bandy idiotów jeżdżących na jedym kole, szczególnie przez ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie !!

#16 ~Lukas~

~Lukas~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 12:06:44

Chlopie, jest niedziela, mogles sie wyspac, a tak, bredzisz jak poparzony. :P

Ale ty człeku nie widzisz problemu jazdy wariatów na motrach ????? Bo ja widzę i wielu widzi a nie widzi tego problemu policja i zaślepieni ludzie między innymi tacy jak ty !!

#17 ~i_am~

~i_am~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 12:12:48

"POMOC POSZKODOWANYM W WYPADKACH spam"
"Dlatego tak ważne w tego typu sytuacjach jest natychmiastowe skorzystanie z pomocy prawników, którzy czuwają aby w postepowaniu nikt nie zrobił ze sprawcy poszkodowanego , co u nas często się zdarza. Więcej informacjo co robic po wypadku można znależć tutaj: www.odszkodowaniarzeszow.pl"

Te wpisy powinien admin wywalić. Nikt tego forum nie pilnuje? WTF? Hieny je*ne szukają ludzkich tragedii. Jak ktoś będzie chciał to sam przyjdzie. Jak nie, to odwalcie się od ludzi.

racja. jak widzę te wpisy pod takimi artykułami, gdzie giną ludzie krew mnie zalewa, czasem mam ochotę wybrać się do owej "firmy" i porozmawiać z szefem...

#18 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 13:10:11

Pani Krystyno proszę się nie poddawać, ze względu na syna!!!!!, ja wiem jak boli strata po tak bliskiej osobie, bo sama straciłam Brata w wypadku - też chcieli zatuszować sprawę! Proszę napisać do Pana Janusza Popiel jest to prezes stowarzyszenia poszkodowanym w wypadkach samochodowych, ten Pan dużo nam pomógł!
Życzę dużo sił!!! :(((

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 13:12:59

Nie można i nie wolno "mierzyć wszystkich jedną miarką". Bo sytuacja sytuacji nie równa. Wogóle nie da się porównać tego czy ktoś jechał samochodem a ktoś inny motocyklem. Absurdalnym jest wreszcie uogólnianie tego konkretnego wypadku, że winę ponosi kierowca motoru. To on zginął a kierowca samochodu nie miał prawa znaleźć się na jego pasie. Tacy są właśnie polscy sędziowie i takie są polskie sądy. Zginął człowiek i nie może się bronić. Rozumiem, że może ponosić część winy za swoją śmierć. Ale żeby uniewinniać w takiej sytuacji sprawcę?! Co to za biegli i skład sędziowski? Walczyłbym do końca żeby dojść prawdy dlaczego i JAKIM PRAWEM taki wyrok został wydany.

#20 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 13:26:43

A mógł jeździć rowerem a nie szaleć na motorach. Tacy to są dawcy narządów jak jeżdżą na wariackich papierach. Zaczyna się sezon a wraz z nim bandy idiotów jeżdżących na jedym kole, szczególnie przez ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie !!

A co oglądasz takie sytuacje idąc do kina....
Słuchaj łosiu To jest obwodnica po której pojazdy mechaniczne mogą poruszać się troszeczkę szybciej i to, że jedzie na jednym kole nie oznacza ze łamie przepisy.
PRAWIE 75% WYPADKÓW Z UDZIAŁEM MOTORÓW NIE JEST SPOWODOWANE PRZEZ ICH WŁAŚCICIELI....
moim zdaniem na rowery powinny się przesiąść osoby które nie potrafią patrzeć w boczne lusterko....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych