Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żydzi Lezajsk

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 22:23:47

Czy ktoś się orientuje kiedy w tym roku będą w Leżajsku żydzi? I jak jest z wożeniem ich? Tzn. jakie ceny i dokąd.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 22:47:49

żydzi już są. Pod szkołą nr 1 rozstawiony namiot

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 07:48:31

Czy ktoś się orientuje kiedy w tym roku będą w Leżajsku żydzi? I jak jest z wożeniem ich? Tzn. jakie ceny i dokąd.

Ciekawe co na to Święte Miasto Leżajsk, "katolickie s..ki" przejdą bez echa a od nas wymaga się tolerancji i poszanowania gości z piekła rodem !. Ciebie zostawili po jednym z przyjazdów , że masz takie parcie na kasę ?

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 07:53:44

Jak ktoś ma z nimi na pienku albo ich nie lubi to niech się nie wypowiada. Post dotyczyl kiedy beda i jak jest z wozeniem. Akurat tak się sklada, ze pracowalem u jednego i byl bardzo dobrym pracodawca.

Wiec jak ktos wie jak jest z ich wozeniem to prosze o info.

#5 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 09:56:27

Jakie korzyści posiada miasto z wizyt Żydów ?

#6 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 09:59:39

Jakie korzyści posiada miasto z wizyt Żydów ?

a jakie korzyści ma miasto z Ciebie?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 10:22:37

a jakie korzyści ma miasto z Ciebie?

ja płace tu podatki

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 10:55:00

prawdopodobnie zostawiaja w UM trochę kasy. Nieraz zakupili jakiś ambulans do szpitala, to do PKS autobusy a w tym roku to nie wiem.

#9 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 11:21:23

Żydek to żydek-ja z takim jeżdziłem na Łańcut bo tam miał spanie i zawsze dojeżdżał do Łańcuta spisał licznik ile ma płacić i poszedł po kasę ,przyniósł dolary ja mówię ze mogą być a,on że musimy sprzedać i od kantoru do kantoru bo cena nie taka a,jak już sprzedał to wyciągnał kartkę z zapisaną kwotą za przejazd i zapłacił a,że ja ok godziny straciłem jeżdżąc z nim po kantorach to już jest geszeft jak gadał a,pieniędzy ze sobą nie bierze bo polaki kradną tak świnia gadał

#10 ~ssss~

~ssss~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 12:47:23

prawdopodobnie zostawiaja w UM trochę kasy. Nieraz zakupili jakiś ambulans do szpitala, to do PKS autobusy a w tym roku to nie wiem.

Co Ty opowiadasz? Jakiś dowów?

#11 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 13:28:24

Co to jest "dowów"? To jest to coś co mają zostawić żydzi?

#12 ~HJ~

~HJ~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 13:47:00

Ja też chcę dowowa od jakiegoś Żyda :)

#13 ~Zyd~

~Zyd~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 14:47:38

Tak slyszalem. Nie wiem czy policje tez nie dofinansowali do nowych pojazdow ale ja dowodow na to nie mam.
Slyszalem ze z lezajska do jasionki taki kurs to jakies 60-70$ a ile w tym jest prawdy? Ktos wie?

#14 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 23:33:33

W tym roku będą się nieodpłatnie wcielać w rolę św Mikołaja w szkołach i przedszkolach

#15 ~aaadaś~

~aaadaś~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 08:42:57

Odp...cie się od żydów, ksenofobiczne polaczki! Weźcie się za robotę. Świat na was czeka

A propos ksenofobii. Dwa tygodnie temu podczas meczu tenisa w Izraelu, tamtejsi kibice a zarazem współplemieńcy naszych dzisiejszych gości obrażali siostry Radwańskie słowami "katolickie suki". No ale jaki widać plucie na Polaków uchodzi na sucho.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 10:14:00

Odp...cie się od żydów, ksenofobiczne polaczki! Weźcie się za robotę. Świat na was czeka

odezwał się beznapletkowiec !!

1

#17 ~Toren~

~Toren~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 12:45:40

A propos ksenofobii. Dwa tygodnie temu podczas meczu tenisa w Izraelu, tamtejsi kibice a zarazem współplemieńcy naszych dzisiejszych gości obrażali siostry Radwańskie słowami "katolickie suki". No ale jaki widać plucie na Polaków uchodzi na sucho.

Wszyscy wiedzą, że była to prowokacja. Żaden z obywateli Izraela tego nie krzyczą. Sprawa została na miejscu wyjaśniona i okazało się, że była to grupa Polaków chcąca celowo wywołać skandal. Proszę poczytać dokładnie ale polskie media zdominowane przez ruchy katolickie dokładnie przemilczają ten fakt.

#18 ~Toren~

~Toren~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 12:47:10

1

I to jest właśnie ta polska ksenofobia i antysemityzm. Nic nie ma Pan mądrego do powiedzenia.

#19 ~JI~

~JI~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 12:55:28

1

Odezwał się świniojad !!

#20 ~aaadaś~

~aaadaś~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 12:59:55

Wszyscy wiedzą, że była to prowokacja. Żaden z obywateli Izraela tego nie krzyczą. Sprawa została na miejscu wyjaśniona i okazało się, że była to grupa Polaków chcąca celowo wywołać skandal. Proszę poczytać dokładnie ale polskie media zdominowane przez ruchy katolickie dokładnie przemilczają ten fakt.

Pisze pan nieprawdę - sprawa nie została wyjaśniona. Proszę więc nie zmyślać. Czytam media i te, które zajmują się rzeczywiście tą sprawą nigdy nie zająknęły się nawet słowem, żeby obrażać siostry Radwańskie mieli kibice inni niż z Izraela. Zresztą potwierdzeniem tego jest fakt, że organizatorzy nie wyciągnęli żadnych konsekwencji wobec chamskiej widowni, a z całą pewnością gdyby byli to Polacy, to by nam mnie podarowali na ich terenie. Potwierdzeniem słów o obrażaniu naszych tenisistek w Izraelu jest np. wywiad ich ojca R. Radwańskiego w bieżącym nr tygodnika "W sieci" str. 86-87.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych